Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

FUN: Вицове, картинки, линкове, текстове

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 15 сеп 2016 13:16

14264811_1461586977190935_4687624178012923273_n.jpg
14264811_1461586977190935_4687624178012923273_n.jpg (29.23 KиБ) Видяна 5537 пъти

Потребителски аватар
Jiguli
Регистриран: 14 юли 2010
Автомобил: ВАЗ 2101

Мнение от Jiguli » 20 сеп 2016 11:50

Английска брошура и ценова листа за Лада от 1978г.

http://driver.life/ru/logbook/94427/?ut ... ert_113299
ВАЗ 2101 Жигули - 1973г.

Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Мнение от viksanlg » 28 сеп 2016 17:29

Той: - Снощи заспах с усмивка на лицето! Тя: - От обич към мен ли, скъпи? Той: - Не, дядо утре ще вари ракията...
----------
– Жоре, коя е по-високата степен:„най" или „по"? Жорето се замислил и рекъл: – По. – Как така? – Ами, аз най-харесвам секса, обаче „по" ми се пие..
----------
Алкохолик звъни по телефона: - Алооо, т’ва ли е номера за помощ на алкохолици? - Да, кажете. - Абеее, как се прави мохито?
----------
- Защо ти е насинено окото? - Жената ме би, защото говорих на “ти”. - Как така? - Бяхме си легнали снощи и тя ми вика - ние скоро не сме правили секс. А аз казвам: - Не ние, а ти...
----------
- Здравейте, аз съм Гошо. Пия от 20 години. Дойдох, защото ми казаха, че решавате проблеми, свързани с алкохола... - Кажете как да Ви помогнем? - Не ми стигат лев и петдесет за една бутилка ракия........
---------
- Шефе, ще ми повишиш ли заплатата, че три големи фирми се интересуват от мен? - И кои са пък тези три големи фирми?!? - "Топлофикация", ВиК и МТел...
-----------
Колко зъба трябва да има идеалната тъща? - Два - с единия да отваря бирата на зет си, а другият да я боли.....
----------
- Защо тъщата ти е така усмихната в ковчега? - Нали съм с оптически мерник, до последния момент си мислеше, че я снимам...
-----------
Съдия съди възрастна жена за откраднат компот от праскови:
- Какво откраднахте?
- Буркан с компот от праскови.
- Колко праскови имаше вътре?
- Шест.
- Така, осъждам ви на шест дена строг тъмничен затвор.
В този момент от залата се донася гласът на зетя, на когото жената е тъща:
- Тя и един голям буркан с грах открадна...
------------
- Скъпа, къде е пакетът с чая? Не мога да го намеря! - Ох, много си зле! Колко си безпомощен! Чаят е в аптечката в една кутия от какао, има надпис СОЛ върху нея..
------------
Съпругата поръчва: - Ще изтичам за пет минутки до съседите, а ти разбърквай яденето през половин час!
-----------
Не съм мъж под чехъл. Правя, каквото искам! Кеф ми е пера, кеф ми е готвя.
-----------
- Някой ми звъня нощес в 3 на вратата. Така се уплаших, че без малко да си изтърва дрелката на крака!
-----------
Две баби си приказват: – Не случихме на джипи, уж лекува мъжа ми от пневмония, пък той умря от жълтеница. – А, наш’то джипи от к’вото те лекува, от това си умираш
------------
Пожарникар се явява на изпит по музика: - Каква е разликата между цигулка и роял? - Роялът гори по-дълго.

Потребителски аватар
Jiguli
Регистриран: 14 юли 2010
Автомобил: ВАЗ 2101

Мнение от Jiguli » 06 дек 2016 12:02

Изображение

:lol: :lol: :lol:

Това, ми напомни, че всяка руска техника се произвежда с двойно предназначение:

"Китайска батарея открила огън по мирно орящ съветски трактор. Тракторът отвърнал на огъня, унищожил китайската батарея, а след това мирно отлетял. След този инцидент, Министерството на земеделието на СССР предупредило китайската страна, че при следваща провокация ще им изпратят комбайн!"

:D
ВАЗ 2101 Жигули - 1973г.

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 06 дек 2016 12:14

Даже има песен по случая

https://www.youtube.com/watch?v=B0q9PGe4zf0
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 31 дек 2016 20:40

Министър Москов: "Напомням на всички любители на фойреверки, че приемът в болница вече е само с пръстов отпечатък."

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 20 яну 2017 15:47

http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 05 фев 2017 08:39

"Снощи излязох с приятелки на "банкет". Казах на мъжа ми Че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжа ми ще се събуди от кукането изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00 както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза....-между другото трябва да сменим часовника с кукувицата. -Така ли - казах аз трепереща...- и защо любов моя?... - Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона,
легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа."

Потребителски аватар
DiscontroL
Регистриран: 01 юли 2013
Автомобил: ВАЗ 21061

Мнение от DiscontroL » 10 мар 2017 22:02

http://www.avtochasti-lada.bg/index.php ... ct_id=1108 Датчик детонация :D
EDIT: Оправиха линка, ето как беше
17264225_1647305815285889_1439053554481799291_n.jpg
Последна промяна от DiscontroL на 26 юни 2017 21:43, променено общо 1 път.

velinsl
Регистриран: 08 август 2016

Мнение от velinsl » 20 мар 2017 22:38

Решили компанията Мерцедес да разширят пазарите и към Съветският съюз. Закупили вазода ВАЗ. Настроили поточната линия към новото производство. Вкарват суровините, на изхода на завода - пак автомобили ВАЗ. Взели решение да подменят изцяло машините - всички машини нови от Германия. Подменили всичко до последната брава дори в завода. Пускат машините, вкарват суровините - на изхода пак ВАЗ. Решили да подменят на 100% персонала. Всичко до един, нови работници всички от Германия. Не пощадили дори и главният инженер. Пускат отново завода - нови машини, нови хора. На изхода на завода пак автомобили ВАЗ.
Видял се новият началник на завода в чудо. Решил да потърси бившят главен инженер. Намерил го крокто стоеки по езерото в парка. И го пита:
- Как така? Всичко подменихме.
А главният инженер му отвърнал:
- Още от началото ви обяснявах аз - не са виновни нито машините, нито хората. Просто мястото е прокълнато.

Отговори