Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Какво ще направите, ако детето ви...

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Какво ще направите, ако сина ви...

Мнение от Frysco » 01 фев 2018 10:40

Е, знаеш, обратните умират да се самоизявяват... (hiro)

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 01 фев 2018 11:52

Статията за "прозореца" я постнах, защото точно това става в БГ - подмяна и изкореняване на морал, ценности, етика, традиции - днес темата е за гейството, след 5 години ще е за нещо друго и това не е преувеличаване. Ако сега ви се струва нереално - преди години реално ли ви се е струвало да обсъждаме такива неща абсолютно сериозно?

Наскоро попаднах на официален еврогейски фреимуърк, който определя секс едюкейшън според възрастта в табличен вид. Според него на 9-10 год. възраст децата трябва да знаят, че транссексуалността е нормално нещо, на 12-год. че могат да си поръчват "дизайнерски" бебета и т.н.

Не знам колко от вас имат родители, или по-близки познати, които са вече покойници - как възприехте провеждането на София прайд в деня на Задушница? Сега, ако съм против, някой гей може да ме осъди. Защо да е явна педерастията по улиците - за да гледат децата как се целуват педросите ли? Днес е по-честа гледка обратните да се целуват, отк. нормални двойки.

А най-тъжното в цялата картинка е неебателността на народа и свръх-толерантността. Ние българите в чужбина сме известни като "йесмени" защото на всичко казваме ДА и не можем да отказваме.

Mitko_21061
Регистриран: 14 октомври 2015
Автомобил: ВАЗ 21061

Мнение от Mitko_21061 » 01 фев 2018 18:44

Специално за тия тяхните прайдове, паради и тем подобни. Пълна простотия. За да имаш парад или митинг или каквото и да е събиране на хора, трябва да имаш някаква кауза, нещо общо. Дали ще е в чест на национални герои, дали на обикновен човек, който е направил нещо добро, дали честване на някакво събитие все тая. Имаме събитие свързано с нещо в миналото или нещо, което обединява една група хора.

Така наречения прайд всъщност какво представлява? Група хора се събират и маршируват по прашки и дантели и някви такива (не съм много запознат с дрес кода им), за да празуват, че са гейове? Събитието се организира, за да покажат публично колко са шарени? Отново идваме на темата за показност и дали е модерно. Защо хетеросексуалните хора не правят митинги, за да покажат публично какви са? Защото това е нормално и няма нужда да се показва, а и сексуалните интереси на хората все си мисля, че са лични и няма нужда да се парадира с тях.

В крайна сметка, май единствените, които дискриминират гейовете са самите те. Искат да ги приемат като равни и като част от обществото, а те не се държат като такава. Ако искаш да имаш по-специални права от останалите в обществото, не те ли прави различен. Защо не се държат като нормални хора? Да си лягат, с който си преценят и всички да са спокойни.

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 01 фев 2018 19:51

Виц:
- Какво бебче ви се роди? Момченце или момиченце?
- Ще се самоопредели след 18 години
....................

По темата: Не знам. Имам 4 момчета и ще излъжа, ако кажа, че не съм го мислила. Но и нямам идея точно какво бих направила.
Факт е, че не ги приемам от към показност. Ако не ми набиват обратните си наклонности в очите - не ми пречат. Другите ме дразнят
Но си признавам, че силно се надявам децата ми да са с правилна ориентация
По-добре да ме дразни снаха (tease)
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 02 фев 2018 10:46

Oтделно, че хомосите и бисексуалните допринасят изключително за разпространението на ХИВ сред населението като цяло!
Не са добре нещата, хич ... Скоро сигурно ще има и транссексуални акушери от циганско потекло ! (hiro)

konstantin68
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 26 май 2012
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от konstantin68 » 02 фев 2018 19:33

Тази година на традиционната бяло червена мартеница на Пижо и Пенда щяло да има и трето розово човече-Дженда.

Потребителски аватар
teon
Регистриран: 27 юни 2010
Автомобил: ВАЗ 2103

Мнение от teon » 05 фев 2018 18:41

0gn написа:
31 яну 2018 21:10
Синовете/дъщерите са важните,
... :idea: до тук в темата да заключим: по-добре курва от колкото педераст...

Потребителски аватар
0gn
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от 0gn » 05 фев 2018 19:31

факт (victory)

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 05 фев 2018 23:11

Някак си по-малко ще ме е срам пред хората.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 06 фев 2018 12:50

А мен няма да ме е срам въобще. Детето ще е каквото то си е решило и аз ще съм горд с него, каквото и да е решило. Да, няма да е каквото си мечтая да е, защото в крайна сметка и на мене ми се иска да е хетеросексуално и да имам внуци, но ще ме е срам от хората, ако му налагам своята визия за него и не го оставям да бъде такова, каквото само е решило.
И за да не се изчерпва темата, всъщност, по приемливо ли би било, ако за пред всички хора, сина ви е хетеросексуален и си има дори гадже от женски пол, но тайно предпочита мъжкия пол? Демек, ясно е, че е хомо, но само вие и той го знаете? Тогава, по добре ли би било?

Отговори