Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Какво очаквате от Лада Клуб България?

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Какво очаквате от Лада Клуб България?

Мнение от Денис И. » 25 апр 2008 22:18

Какво очаквате от Лада Клуб България като организация/сдружение (не говорим за форума и сайта)?
С какво бихте допринесли?
Какви са мотивите Ви да станете/да не искате да станете член на ЛКБ?
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Jang1r
Регистриран: 21 март 2008
Контакти:

Re: Какво очаквате от Лада Клуб България?

Мнение от Jang1r » 25 апр 2008 22:43

Очаквам добра организация на събития като национални срещи и събори,очаквам по-добри регионални срещи,очаквам и донякъде по-добра реклама,защото много често мяркам добре направени лади и фенове,които явно не знаят за нас(имаме си стикери...остава да направим и тениски :) ),очаквам приятелска атмосфера между съмишлиниците,другарска критика и помощ... ;)
С какво бих допринесъл....на този етап не мога с много,но бих помогнал на всеки на когото мога...помощ за нещо което знам,критики отностно грешни разбирания,помощ за някой ремонт ако имам възможността...помощ в намирането на дадена част... :) ...обикновенни неща,но засега само толкова :(
Какви биха били мотивите ми да стана член?Общата идея и цел и многото приятели от различните части на България с които ще се запозная :) ..... ВАЗ форевър :) Може да не е най-бързата кола,може да не е най-пъргавата,може да не е най-скъпата,може да не е и най-красивата,най-луксозната,най-безопасната......но знам едно...определенно е най-завладяващата и запленителна...първата любов никога не се забравя ;)

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 25 апр 2008 22:50

Jang1r го е казал много хубаво - подкрепям!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

morfius

Мнение от morfius » 25 апр 2008 23:22

Не само ЛКБ, от автоклубовете у нас очаквам малко по-голяма активност във връзка със неволите на всеки шофьор, нещо което някак все не става.
Бих помагал за горното ако има сериозни идеи, иначе се занимавам с ИТ, там също бих могъл.
Не съм станал член поради липса на време и моя си несериозност докато имах Лада.

Потребителски аватар
Живков
Регистриран: 12 април 2008

Мнение от Живков » 26 апр 2008 07:51

Нищо не искам.Аз съм за каузата ,,Да живее ВАЗ и другите от фурната".Аз съм си доволен,че постигнах (донякъде,но в повечето си) тази си идея.
Винаги съм готов,за приятелска критика,без никаква нотка на негативизъм.Пък и без значение на темата.Аммм,доколкото е в моята компетентност.
Е,това нещо обаче,не всички го разбират.По-точно,не искат.Ама,дреме ми пък тогава.

Покрай форума,този,ВМЗ-тковия и не само...се запознах лично с доста способни хора,както и с прекалено много мърлячи.Вторите са повече,уви,ама карай,аз съм им го казал и те си знаят.Който ми трябва,знам как и къде да го намеря.На когото му трябвам-също,не съм отказвал никому.Срещи,събори-не ме интересуват,мразя публичността,а и нямам особено желание.За членуване,не съм се интересувал.

ПС В прочем,очаквам повече кантари,да се килнат към страната на грубата руска талига,за тяхно добро е от тук да започнат.Да видят,каква е реалността,да не се плашат от същата и макар с помощ-да се научат да се оправят,а не да мрънкотевят,ядосани от собствената си некадърност....по-точно липса на желание за знание от което да киснат по мърляви сервизи.Очаквам,повече да се прокламира,внушава и прочие убеждава най-вече в изрядността на автомобила.Не е трудно,да се поддържа ВАЗ,желание трябва. И тогава,ще бъде не поредният ВАЗ,а хубав,стегнат ВАЗ.Които пък тогава, ще бъде не досада,а изключително вярно куче на автомобилиста и не много рисков за другите около него. :idea:. Както щете го разбирайте,все ще е правилно. :) Какви ги плещя,лелей,но това ми е мнението по въпроса,казано накратко.

Потребителски аватар
super2
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Мнение от super2 » 26 апр 2008 12:06

Какво очаквате от Лада Клуб България като организация/сдружение (не говорим за форума и сайта)?
Очаквам добра ограниця на мероприятията, да не стават издънки в последния момент. И неща от този сорт, които трябва да се очакват от една сериозна организация.
С какво бихте допринесли? С каквото мога, но за жалост не е много.
Какви са мотивите Ви да станете/да не искате да станете член на ЛКБ? Не искам да стана член, поради това, че след 2-3 месеца заминавам за чужбина и най-вероятно няма кой друг да се грижи за тракторчето :x :x

Дрон

Мнение от Дрон » 26 апр 2008 15:18

Очаквам:
Да се съберем на Троян и да си направим купона. Да се наберат повече членове и евентуално захващането на клуба с някой неща, като например Клубен Любителски Автосервиз.
Сплотяване на екипа и елиминиране на противоречията и караниците.

Какво ще направя аз:
Като за начало, ще се опитам да дойда на срещата с една напълно изрядна и красива кола. Веднага след приключване на ремонтите по машината и дърпането на финалната финансово-отчетна черта, смятам да стана пълноправен член на клуба, плащайки си членската вноска.

Какво правя за клуба в момента:
Малко! Стремя се да бъда примерен водач и да не петня името на клуба. Винаги помагам на закъсали колеги без значение марката на автомобила.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 26 апр 2008 16:02

В лична изгода - нищо. Но като клуб - включване в общественият живот на Родината, Дамите да се включат в благотворителна акция, а ние да им помагаме, Органисиране на голяма среща на всички бивши соцвозила. Ние сме много и трябва да заявим нашето присъствие.
С какво бихте допринесли? Все още незнам, присъствието ми в Бг е разпокъсано, но мога да се включа в нещо, което Бургаската агитка е организирала.
Какви са мотивите Ви да станете/да не искате да станете член на ЛКБ? След това грубо разпореждане само членовете на клуба да могат да пишат в раздел Ремонти, ще си остана само ползвател на форума. Ако Ви направи впечатление, повечето подадени тогава заявления бяха с мотивация: "писане във всички раздели" Считам, че да станеш член на даден клуб, ръководното начало трябва да е любов към дадена кауза, а не лична изгода.

Потребителски аватар
ocultist
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 03 март 2008
Контакти:

Мнение от ocultist » 27 апр 2008 06:29

Отговорно испълняване на устава и поетите инициативи.

С какво бихте допринесли?

До колкото ми позволяват възможностите ще подкрепям всяка поета инициатива на клуба.

Какви са мотивите Ви да станете/да не искате да станете член на ЛКБ?
Популяризиране на марката ВАЗ. Взаимопомощ с други любители на автомобилите от марката ВАЗ.

Потребителски аватар
Lepoev
Регистриран: 12 април 2008

Мнение от Lepoev » 27 апр 2008 12:58

Какво очаквам ли?
Очаквам Организация и развитие с каквото мога бих допринесъл,но за съжаление не съм разбирач :S
Лада Клуб България трябва да следва примера на другите клубове най-вече VW klub който е най-развит по отношение на организация.
Организацията е най-важна! Друго да има национални срещи не СЪБОРИ какво значи събор? Еми събор е празник на някое село или квартал и се събират семкари пуканджи сергии с дранкулки и т.н. а национална среща е да се събират автомобили от цялата страна и друго поради липса на интерес към клуба да се направат брошурки да се приканват нови потребители и членове и друго членския внос е 60 по-добре е да се плаща на части защото на куп е много.
За лична изгода не искам нищо просто искам тази марка автомобили да се популяризира и уважава. Радвам се че виждам потребители с автомобили 2110 и 2112 това означава поколение и развитие на клуба дано има по-голям прогрес!

Отговори