Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

ВАЗ 210х - Kromida

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Re: ВАЗ 210х - Kromida

Мнение от Денис И. » 29 май 2009 21:24

Бай Ламарин като толкова ги хвали тия Евро-07 да уговори някаква отстъпка за клуба (tease) Само аз ходя като циганин да се моля насам натам :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 10 юни 2009 00:13

За моя огромна радост Ладата вече я карах и извън града. За 2 дни- 200 км, като ми даде разход горе-долу 7-8 л / 100 км извън града при каране 60-70/3та и 80-100/4та. Държи се доста стабилно на пътя въпреки евтините испански амортисьори АЛ-КО, ха-ха! И динамиката е добра, в завои също я бива- просто една добре поддържана стокова Лада, карана с мерак. Надявам се и занапред да е така. С маслото Мотул 4100/15-50 работи по-тихо и по-добре, определено. На рязко ускорение също я тествах- имаше някакъв, вероятно пийнал шофьор на пътя, който караше почти върху осевата линия с 50 км/ч. Дръпнах го с понижаване от 50 км/ч на 3та на 2ра, като втората я изкарах до 90 по километраж, т.е. около 80 км/ч реални... Не знам колко оборота са, но няма значение- даже не замириса на препържено масло, както ми се е случвало при форсиране на други коли. Друго- почти не усеща баирите, има доста устойчива мощност. Не е много бърза, но като я закрепя на 80-90 няма спирка, ха-ха! И на бул. Драган Цанков я проверих колко може да направи по наклон- 100 км/ч по километраж на 3та нагоре, като в края на наклона почна да я мъчи горивен глад, но съм доволен- аз рядко карам така. Само малко повечко грее в жегите по задръстванията, но се надявам да няма проблеми занапред. Мисля към Септември да си купя чисто нова глава и да я окомплектовам с всичко чисто ново. Времето, меракът и финансите ще покажат. Поздрави на всички колеги!

Потребителски аватар
lp_devil_1500s
Регистриран: 16 април 2008

Мнение от lp_devil_1500s » 10 юни 2009 19:51

Кромида мераклия си много успехи в живота и с Ладето. ;) Гледам не се замисляш да хвърляш пари по колата-евала,щом те радва прави го и занапред и само качествени части,и да не видиш ментета. (victory)

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 10 юни 2009 20:08

Денис, не пазарувам само в Евро 07! Ако можех да се преборя за отстъпка нямаше да си цакам по цени на дребно! :D Между другото и те побесняха с някои цени- да го д.хат. Но Вернета при тях е на цената на руските ментета- факт. А на две места имам и 30 % отстъпка, но това е случайност. :) Какво значи много пари вкарва? Без пари се кара само служебна кола. Утре тръгвам и аз на пазар и цифрите ще са доста по- сериозни :)
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
The source code
Регистриран: 20 май 2009

Мнение от The source code » 11 юни 2009 10:41

Ти си положил епохални усилия по колата ,за което може само да ти се възхити човек. Това си е направо подвиг твоето,но си заслужава усилията ще ти се отблагодари с послушание.

todpetrov
Регистриран: 25 април 2009

Мнение от todpetrov » 11 юни 2009 16:26

Браво за темата и колата и аз искам един ден да почна да си правя ладата така с нови и здраВИ ЧАСТИ :) успех с ладата

Потребителски аватар
Milen Petkov
Кола на публиката 2009
Регистриран: 03 май 2008

Мнение от Milen Petkov » 11 юни 2009 18:18

denis4o написа:Бай Ламарин като толкова ги хвали тия Евро-07 да уговори някаква отстъпка за клуба (tease) Само аз ходя като циганин да се моля насам натам :)

Аз ще пробвам във Търновския офис на фирмата и ще видя какво ще излезе , предварително нищо не обещавам ,но може да има шанс за нещо ............ ;)

Потребителски аватар
wolfram
Регистриран: 17 юни 2009
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от wolfram » 01 авг 2009 01:59

Kromid, прочетох темата ти, много ми беше интересно, но гледам, че са останали само 2-3 снимки и то когато колата не е в добър вид. Можеш ли да пуснеш отново снимките на новото табло, окачване, ако имаш такива де, да видим сега каква е Ладата, след тази интересна история, която е претърпяла (victory)
Тодор Живков написа:Характерно за тази марка е, че може да бъде основа за стаж на млад шофьор. Дори е задължително, човек да мине през руската школа. Да види, да усети,как стоят нещата в живота. За това,че лесно няма и ежедневно трябва борба.

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 02 авг 2009 22:19

Бро, колата в момента върви екстра, правя й средно 1500 км на месец смесено градско/планинско, но като боя и външен вид е буквално занемарена, защото нямам пари да я правя. Окачването нямам канал да ти го снимам, само ще ти кажа, че със 100 км/ч й пускам волана и си държи правата линия колкото време иска (hiro) Таблото го има снимано на някоя от предните страници.

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 09 окт 2009 15:26

Днеска сменяхме с 1 приятел кранчето на парното и закачахме жилата за лостчетата- всичките се бяха откачили. Е по-крива работа скоро не бях се занимавал- 2 часа, разглобихме половината арматурно табло!
Но в крайна сметка зимата ще ми е мнооого кеффф... (victory)

Отговори