Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Бургас - полезна информация

Магазини, сервизи, цени, времето, пътна обстановка, GPS, car audio, гуми, консумативи и всякакви други полезни неща
Потребителски аватар
Marto_G
Drifting Machine
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Re: Бургас - полезна информация

Мнение от Marto_G » 28 дек 2010 09:58

За 20лв. може да си намериш джанти, но повече от 20 лв не давай!
Ако искаш да ги спестиш тея пари защо не правиш гумите по 1 като на нейно място караш с резервната.

Потребителски аватар
Tekyero
Регистриран: 26 май 2010

Мнение от Tekyero » 28 дек 2010 10:28

Marto_G написа:Ако искаш да ги спестиш тея пари защо не правиш гумите по 1 като на нейно място караш с резервната.
Не ми се занимава една по една , голямо разкарване ще е всяка гума по отделно. 20 лв. за 4 джанти не за една?

Потребителски аватар
Venci_2105
Регистриран: 14 януари 2010

Мнение от Venci_2105 » 28 дек 2010 10:55

Ето една изгодна оферта вместо да даваш 80лв. само за джанти ще дадеш 80лв. за джанти+гуми+доставката.Пробвай ако ти се занимава :cheers:
viewtopic.php?f=127&t=12815" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Tekyero

Мнение от Tekyero » 28 дек 2010 13:29

Аз пиша за 5лв на джанта (общо за 4те -20лв)

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 28 дек 2010 17:26

Ще разпитам другите лададжии,които не влизат във форума.
Имаш ли предпочитания какви да са джантите-жигулски,1500/1600,петицови?

Потребителски аватар
Tekyero

Мнение от Tekyero » 28 дек 2010 19:15

Нещо такова-13цола
Изображение

Може и да са жигулски, с кръглите дупки

Потребителски аватар
Marto_G
Drifting Machine
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Marto_G » 28 дек 2010 23:27

20лв за 4те!

Потребителски аватар
Tekyero

Мнение от Tekyero » 29 дек 2010 09:38

Не мога да си позволя повече при условие че ще ги ползвам за 1-2 седмици. После ще давам и пари на гумаджия да прехвърля старите гуми на джантите, а като сложа и парите на новите гуми и обработка на мойте си джанти...........накрая като ударя чертата сумата става една.............. та чак не ми се мисли. Ако имах гараж щях да я вдигна на трупчета за седмица две ,ама нямам куде да я държа колата.

Потребителски аватар
Tekyero

Мнение от Tekyero » 29 дек 2010 13:52

kiril_bulgaria написа:Отговор от white_shark
Апарат за регулиране на фаровете има до стадион Нефтохимик в Лазур.Има сервиз за газови уредби до него,но продължаваш 20м нагоре и под една кооперация има сервиз за предници и ГТП.Там проверяват и регулират фарове.
Днес ходих там да си реголирам фаровете на реното че ми светят пред колата. Казаха ми 10лв. само реглажа ,ако фаровете са здрави и аз вкарах колата. На единият фар крушката за къси не беше легнала хубаво в пластината която я натиска към рефлектора. Майстора я извади и пак е сложи да си легне на мястото и регулира двата фара. Общо взето работа за по малко от 3-4 мин. Пойска ми 15лв, като петте лева са за това, че ми намести крушката да си легне както трябва. Как са регулирани все още не зная, като я покарам тези дни нощно каране тогава ще разбера, но според мене не е нормално да ми вземе 5 лв. за донаместване на крушката, би трябвало такава операция да си влиза в цената на реглажа. Иначе фаровете ми бяха в безупречно техническо състояние.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 09 яну 2011 09:47

Миналата година, около празниците, се запътих за регулировка на фаровете.След леко разпитване между познати, разбрах, че вземат по 5лв средно на регулировка на фар, независимо къде ще отидеш. И понеже излизах от мола, спрях на сервиза/магазина на АУДИ/СЕАТ, на път към Нефтохимик сервиза. Приеха веднага колата, след 10 минути дойде приемчика. Новите крушки, които съм сложил, не са били правилно поставени, а центровката (регулировката) на фаровете е била добра. Така, че проверка на фаровете(регулировка) и правилно поставяне на лампите на късите светлини струва 10.80лв.

Отговори