Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Магазин в Пловдив!?

Магазини, сервизи, цени, времето, пътна обстановка, GPS, car audio, гуми, консумативи и всякакви други полезни неща
Потребителски аватар
Живков
Регистриран: 12 април 2008

Re: Магазин в Пловдив!?

Мнение от Живков » 03 мар 2009 22:13

На 6-ти Септември. Срещу дома за работа с деца или поне това беше едно време. Едно магазинче с червени врати. Досаждал съм им много пъти и съм доволен.

От магазина до църквата взех вала за Нива с кожуха. Истински е. :mrgreen:

Зад автогара Юг, като слезеш от надлеза и на светофара вдясно. Отдясно се пада магазинчето. Има редки и дефицитни части за Лада и Москвичи 408/412. Дори заводски шарнири може да намериш, с пластмасова полусфера.

Потребителски аватар
Ice
Регистриран: 12 декември 2008

Мнение от Ice » 04 мар 2009 00:26

Качествени стоки има в целиа град вече така да изредим магазините
относно 2110 срещу спирката на хотел санкт петербург фирма синди -91 точно до магазин конрад на продължението на бул руски от герджика към гара филипово
Лада нива срещу пощата в кършака а с-у него и за другите модели дори и за някои нови
кичук париж след магазина на триерата фирмата за лагери /бившите хали/ в ляво по локалното на 100 метра магазина на станимир /работи почти денонощно и събота и неделя / коматево точно след стадиона по коматевско шосе на 200 метра от дясно посока първенец при баи иван или коцето
червените врати както го знаем по старите стопани на жигулки и ладички на 6 септември
има и още но те са смесени с на ГАЗ и УАЗ с-у държавна болница след коктеил бар емона
на старата карловска са 2 или 3 включително и малката мототехника на ул.средец магазина на з-д Дружба си е на същото място с-у бившото кино кочо честименски или сега маи фламинго са го кръстили има и поквартални малки магазинчета в краина сметка зареждането е от 3 места и само качествени стоки на 90% дано съм помогнал малко

detekt
Регистриран: 16 януари 2009

Мнение от detekt » 04 мар 2009 20:21

Ок мерси мн за отговорите ;) ;)

Потребителски аватар
prateli
Регистриран: 04 юни 2008

Мнение от prateli » 07 мар 2009 21:21

Чудесно е да се изброят магазините и местоположението им, защото хора като мен например които от скоро са в Пловдив си нямат представа къде да търсят! Тъй че благодаря на останалите, а ако някой може да сподели и други нека го направи!

Потребителски аватар
MuTaKa
Регистриран: 27 февруари 2009

Мнение от MuTaKa » 09 мар 2009 21:26

И аз имам едно много полезно според мен място.Значи тарговиите както им се вика на Коматевско шосе които се падат от дясно посока Коматево,които не ги знае точно къде са.Та влизате си в дясно в уличката за тях после се пада първата в ляво вървите по надолу пак се пада първата в ляво и отивате до края на вътре там е мн. голям склад само за руски автомобили.Някои дреболии може не винаги да ги има които са по интериора и купето,но пък забелязвам,че за ходова част двигател и т.н. имам мн. работи.Специално аз съм доволен от този склад на добри цени предлагат работите(лично мнение). (victory) ;)

Потребителски аватар
MuTaKa
Регистриран: 27 февруари 2009

Мнение от MuTaKa » 09 мар 2009 21:39

Тодор Живков написа:Зад автогара Юг, като слезеш от надлеза и на светофара вдясно. Отдясно се пада магазинчето. Има редки и дефицитни части за Лада и Москвичи 408/412. Дори заводски шарнири може да намериш, с пластмасова полусфера.
Това малко не го схванах я го уточни малко по-точно зад самата автогара Юг ли е,защото как така слизаш от надлеза и на светофара в дясно като там няма такова нещо.Освен ако не имаш предвид като се идва от към сточна и след юг на светофара в дясно да идеш на колелото.

Потребителски аватар
Живков
Регистриран: 12 април 2008

Мнение от Живков » 11 мар 2009 00:58

От Сточна, като идваш. Минаваш бетонния мост и на кръстовището, където започва пажава - завиваш на дясно. От дясно има магазинчета. Там е и това, за което говоря.

nkolev
Регистриран: 17 март 2011
Автомобил: Лада 2107

Магазин в Пловдив!?

Мнение от nkolev » 13 юли 2015 17:36

Вадя тази тема от нафталина, че имам нужда от малко помощ. Магазинът с червените врати на бул. "6-ти Септември" срещу детския център гледам че е затворил, а от него винаги си купувах части за Лада. Някой знае ли дали се е преместил на друго място? Колеги в момента в Пловдив къде има работещ магазин за ладови части?

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Магазин в Пловдив!?

Мнение от mitaka_bg_pd » 13 юли 2015 20:12

Привет колега мога да ти препоръчам посока хаджията груев като излизаш от Пловдив маказина се намира зад тих труд.Ако не можеж да го намериш пиши ми Л.С да ти обесня къде точно се намира ;) Изключително доволен съм от стоката там ;)

nkolev
Регистриран: 17 март 2011
Автомобил: Лада 2107

Магазин в Пловдив!?

Мнение от nkolev » 13 юли 2015 20:32

Колега имаш предвид хаджията Груев дето е на Цариградско шосе ли? Може ли да ми обясниш по-подробно къде се намира магазина, че не мога да се ориентирам? Благодаря.

Отговори