Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Най-добрия майстор на СССР машини

Магазини, сервизи, цени, времето, пътна обстановка, GPS, car audio, гуми, консумативи и всякакви други полезни неща
Потребителски аватар
efriii
Регистриран: 05 юли 2008

Re: Най-добрия майстор на СССР машини

Мнение от efriii » 18 юли 2010 09:58

Аз също искам да кажа едно име.Не знам дали е най-добрия майстор,но ми направи през зимата ремонт на ДВГ-то и съм страшно доволен от качество,чистота и коректност.Човека е от Ловеч,но работи в едно съседно село - Дойренци.Казва се Радомир - 0898914323.
Пред един месец ходих при него да ми притегне главата и обере хлабините на клапаните.Беше късно и човека остави ракийката и вечерята си,за да ме обслужи.Препоръчвам го горещо.

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 19 юли 2010 00:44

Bace_kz Аз знам един от мойто село. Казва се Пламен - Шкаменката ! По-добър за тоя регион видинския незнам. ГСМ 0887740993. Гр. Грамада - Видин. Това е човека но е много голяма пиянка и внимавайте с него ако го търсите за работа :D .
За Видин (град) Станко - ГСМ 089336630 Пичага от секаде, допреди 2 години караше една бяла Жигула но я продаде и си купи Голф 2 (каква ирония :lol: ) . Живее в квартал Химик входа не го знам кой номер е - до ОКСто. Има си работилница до ДИПа.

Joysticka
Регистриран: 18 юли 2010

Мнение от Joysticka » 19 юли 2010 10:39

Здравейте, някой знае ли майстор в Стара Загора който може да поправи тези врати
Приятен ден!

Потребителски аватар
tcyri
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2107
Контакти:

Мнение от tcyri » 19 юли 2010 21:28

Жоро зказваш се неподготвен за мен най добър е Морис (Мончо) направо е цар на всякакви коли а за Лада да не говорим :)
Последна промяна от tcyri на 19 юни 2011 00:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
georgivd
Регистриран: 23 юни 2009

Мнение от georgivd » 14 юни 2011 21:38

Колеги дайте някое име и за Варна бе че сега търся майстори читави и по точно някой тенекеджия

patsko
Регистриран: 19 март 2009

Мнение от patsko » 29 сеп 2012 09:59

Колеги, обърнах целия форум, споменавате добри майстори но никой не е оставил телефон за връзка! От софия съм и търся газаджия за 2104, че ми скъса нервите тази кола. Уредбата е нова от магазина на 2 години, но тогава не се интересувах толкова и най вероятно са ми шибнали турски изпарител, от време на време мени центровката и е лудница. Имам познат който ми я пипа от,ама е много зает и не ми е удобно да му вися на главата. Та имам нужда от читав майстор за газ ако се наложи и изпарителя ще сменя, но проблема ми е сериозен и не търпи отлагане.
Благодаря ви предварително!

Потребителски аватар
Roko2105
Регистриран: 18 април 2008

Мнение от Roko2105 » 05 ное 2012 11:59

Точно преди една година ходих за смяна на изпарителя в магазина за газови уредби на ул. Христо Ботев между Симеон и Пиротска. Продавача е свестен и разбира от монтаж и настройки за Лада. Смени ми го с турски с нови филтри и настройки и съм много доволен - не съм го докосвал за 1 година. За пари взима евтино, нисък човек, не помня име. Таксита гледм постоянно спират и им пипа по двигателите.

Потребителски аватар
Korekom
Регистриран: 01 май 2012
Контакти:

Мнение от Korekom » 05 ное 2012 22:35

За Стара Загора - Карагьоза (стария Карагьоз). Сервизът му се намира на безниностанцията източно от Електротехникума, близо до моста към Самара 2/3. Човекът е възрастен, занимава се с карбуратори и то не само на руски автомобили, регулиране на запалвания, регулиране на клапани. Дълги години съм му ползвал услугите, работи евтино и качествено, поддържаше ми Ладичката. За по-сериозни ремонти вече не се наема обаче,
За тенекеджийски услуги съм ползвал веднъж малко сервизче на ул. Св. Княз Борис и Ангел Кънчев преди години. Още си работят. За колегата, който питаше за вратите - проверете дали могат да ги оправят.

procar
Регистриран: 15 октомври 2010

Мнение от procar » 19 ное 2012 20:04

Дайте майстор за София да смени съединител на 110,питах на 2 места но обявиха по 150 лв.егати за 3 часа работа,ако знаете някой с нормален ценоразпис дайте координати.За предпочитане западната част на София.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 19 ное 2012 21:49

Елва на Симеоновско.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори