Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Клубен проект

Срещи на реставратори и собственици, обмяна на редки части, общи теми свързани с ретрото.
Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Re: Клубен проект

Мнение от BaiLamarin » 07 ное 2011 09:59

Абе пичове в тоя БМВ форум с какви пари работят? Рубли или? :D
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
MENJI.83
Регистриран: 07 август 2011
Контакти:

Мнение от MENJI.83 » 07 ное 2011 10:13

Страхотно! Хайде сега всеки да стане по-сериозен и да се получи нещо хубаво. Аз например скоро купих един доста запазен двигател от ВАЗ 2101 (1.2l.), уж да го ползвам за резервен за семейната Жигулка, ама какво пък толкова. Това чистак ново купе от обявата има по-голяма нужда от двигател, (victory) ! Към моя двигател има и скоростна кутия и куп други дребни части. Няма стартер обаче, :| .

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 07 ное 2011 12:04

Стартера да е проблема. За 1.2 и нов карб имам. Проблема е друг- нещо проекта замря. Иван, чиято беше инициативата отдавна не е писал. Купето не е лошо, задния мост явно е стар. Парите също не са много, но не забравяйте какво значи голо! Инсталации, тръбички и прочие. Не че са скъпи, ама кой ще ги нареди да са като оригинални? Отделно една камара по интериора части ще са нужни. Работа за мераклия, при това с време и свободни средства. И това ще е? :)
п.п. Ако сложим растящите цени на гражданската плащането и ще е по- голям проблем от покупката дори и на кола на части. Ще е в движение или само на платформа? Второто е по- добър вариант за ретро, но веднага възниква въпроса- платформа и кола с теглич? Даже и шофьор с В+Е ще е нужен. Въпроси, въпроси- висят във времето и континиума. Отговорите са? :)
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
vaz_21013
Регистриран: 12 декември 2010
Автомобил: ВАЗ 2105

Мнение от vaz_21013 » 07 ное 2011 17:54

Това купе е просто перфектно найстина и си струва 650лв.Задния мост и на мене ми се вижда,че не е нов но не е болка за умиране,доста работа ще има и части ще трябват доста и време и място където да се прави колата ако се организираме да вземем това купе няма да е лошо и цената е добра но после ще трябва и доста време докато се съберат всички детаили по-интериора,двигател ама все пак аз мисля,че си струва ;)

Потребителски аватар
bobsona
Регистриран: 07 септември 2009
Контакти:

Мнение от bobsona » 26 окт 2012 19:52

Колеги, предполагам не е проблем, че пиша по стара тема.
Случайно попаднах на тази тема, не я бях видял, та ще става ли нещо с този проект? Идеята е много добра :cheers:

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 27 окт 2012 14:32

Бройте 2700 за моята и я взимайте. На пролет е готова :D :mrgreen:

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 28 яну 2013 16:54

Яко, яко... КаМАЗ!
(мнението е отговор на друго, което е изтрито)
Последна промяна от Frysco на 29 яну 2013 09:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Мнение от MOTO`manqk » 28 яну 2013 18:23

Камазов двигател във зазово купе, звучи найстина мощно и компактно... и емблема със лодката, тва купе става излишно да си го продава на други някой да му пише че се отказваме :lol: :lol:

Plastik
Регистриран: 17 януари 2013
Контакти:

Мнение от Plastik » 28 яну 2013 18:49

Идеята си я бива ама реализацията е важна

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 07 фев 2013 01:37

Ще се доживее ли до осъществяване на такъв проект? :)

Отговори