Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Примерна програма на Националната среща

Потребителски аватар
Dragan_Trial
Регистриран: 08 март 2008
Контакти:

Re: Примерна програма на Националната среща

Мнение от Dragan_Trial » 03 мар 2009 22:56

Само да припомня на недоразбралите, че 4ти (понеделник) и 5ти (вторник) май ще бъдат почивни дни! Тогава ще се проведе и националния събор на ЛКБ!

Ето и съобщение на Министерството на труда и социалната политика!

Потребителски аватар
DJ_Mintsata
Регистриран: 25 март 2008
Контакти:

Мнение от DJ_Mintsata » 05 мар 2009 22:35

Колеги някой случайно да има подвижна стойка за сателитна чиния и компас, че ми се върти нещо в главата???
То в краен случай може и един достатъчно стабилен кол.

Потребителски аватар
div_kotor
Регистриран: 08 януари 2009

Мнение от div_kotor » 06 мар 2009 00:06

Я сподели, че ми стана интересно... :twisted:

Потребителски аватар
DJ_Mintsata
Регистриран: 25 март 2008
Контакти:

Мнение от DJ_Mintsata » 06 мар 2009 11:53

Абе мързи ме да си направя тунинг на Самарата тип сателит, нали ще мъкна и мултимедията да взема и чинията поне.

Потребителски аватар
MOTOMX
Регистриран: 09 май 2008

Мнение от MOTOMX » 06 мар 2009 12:34

Относно ремаркето и аз съм навит , дори може да се направи със "замаскирани" огледала..

Имам нещо впредвид за стойката довечера ще пусна снимки..

Потребителски аватар
MOTOMX
Регистриран: 09 май 2008

Мнение от MOTOMX » 07 мар 2009 08:26

Ето за какво иде реч :

Изображение
Изображение
страна е 63-4см.

Ясен - Аз съм го измислил .. на едната кола имаш теглич взимаш една платформа товариш другата , затегаш коланите , качиш на теглича и летиш !! :mrgreen:

Потребителски аватар
BIO-Motor
Регистриран: 19 април 2008
Контакти:

Мнение от BIO-Motor » 09 мар 2009 22:57

Погрешно бях писал в темата за заявленията, копирам поста си в тази.

Явно преди не бях чел програмата и сега я прочетохи бях зашеметен.
Не е ли много по-смиследно на 5-ти да са конкурсите като майсторско и прочее на мястото на донътите и глупостите???????????? Така на 5-ти когато сме все още свежи ще проведем конкурсите, защото ако са на 6-ти аз едвам ще ходя (примерно).
Мн по-добре според мен е на 4-ти да е настаняването, 5-ти конкурсите и 6-ти волните изпълнения!
А конкретно в моя случай аз мислех 6-ти тръгвам така че какво излиза, ако стане така че да си тръгвам на 6-ти пропускам яките конкурси и състезания и виждам само "невероятните" дрифтове и донъти на 5-ти. Освен това на 5-ти толкова много време е оставено за тия изпълнения че е напълно безсмиследно, хората нямат толко бензин да горят няколко часа за глупости да не говорим че колите няма да издържат...
Ще се повторя, мисля че на 5-ти на свежи глави най-добре да се проведат конкурсите за да могат хората да се чустват свободни да се правят на нищожества и да се напиват вечерта на 5-ти и да си ходят когато поискат - на 6-ти сутринта или вечерта, без да се притесняват че ще изпуснат нещо...

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 10 мар 2009 17:05

Много добре е написано в програмата, че същината на събора се провежда в два дни. Първия ден ще е пристигането и настаняването. Не можем да натъпкаме всичко в един ден. Просто не става. Едните конкурси ще са на връх Българка, а състезанията ще са на летището в Сливен, което е на 30 км. Как искаш за един ден да местим шатри, техника, оборудване и т.н.

Хайде стига приспособявали програмата за собствените си нужди, да се напиеш можеш и в кварталната кръчма, нали?
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
BIO-Motor
Регистриран: 19 април 2008
Контакти:

Мнение от BIO-Motor » 10 мар 2009 19:01

Не бях видял че състезанията ще се провеждат на 2 места, иначе нищо не пречи да се разменят по-сериозните от 3-тия ден със по-лигавите от втория.
Иначе признавам че на мен лично ще ми е по-добре иначе но мисля че и като цяло е по-издържано.

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Мнение от white_shark » 11 мар 2009 10:51

Добре сега след като състезанията ще са на пистата ако остане време има ли зарибени да си спретнем един рали-крос в площите около летището след като свършат другите състезания.Става дума за точка "7. Макадам".Даже извън програмата да е и да няма награди ей така да се покефим в калта и прахоляка като за финал :lol: :mrgreen: :?: Тука бургаския край всичкото бегачки са кросарки и населението се е специализирало в този вид ткзс-арско управление на автомобила (hiro) Ако и завали панаира ще е пълен (victory) Надъхани?

Заключена