Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Примерна програма на Националната среща

Потребителски аватар
Живков
Регистриран: 12 април 2008

Re: Примерна програма на Националната среща

Мнение от Живков » 11 мар 2009 13:20

Ако се правят комбайнерски изпълнения - аз ще спечеля първо място.

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Мнение от white_shark » 11 мар 2009 17:19

Няма да правим комбайнерски изпълнения колкото да вдигаме прах.Подреждаме си трасенце с конусите,които ще донесем и ще въртим,ще се радваме на лесния и евтин дрифт (hiro) и ще засичаме времена.В Дебелт е много хубаво трасето.Аз съм карал и е добре така с тия завои.Ето го:
Прикачени файлове
примерно-трасе.jpg

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 13 мар 2009 21:17

Летището не е на общината, за него е поел ангажимент Павел Жеков да говори със собственика. Не можем през неговата глава да го излагаме с такива текезесарски състезания. Извинете момчета, но нямаме разрешение за такива неща. Само пистата ще се ползва.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Мнение от white_shark » 14 мар 2009 04:25

ОК ситуацията е пределно ясна.Благодаря за информацията Денис.Отпада кроса-няма да правим простотии все пак сме големи хора ;)

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 15 апр 2009 12:15

https://www.vbox7.com/play:364dfdb2

Ето ви малко тема за размисъл.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 15 апр 2009 14:29

Задължително публиката трябва да е на безопасно място.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 15 апр 2009 17:25

Вижте, вижте хубаво и нека ви се набие в главите колко лесно стават инцидентите.

Потребителски аватар
BIO-Motor
Регистриран: 19 април 2008
Контакти:

Мнение от BIO-Motor » 15 апр 2009 19:11

Публиката на достатъчно голямо разстояние и това е. Ако някой иска да гази хората ще ги сгази извън състезанията, а ако обърка нещо без да иска трябва да има достатъчно място до публиката за да се спре, все пак сме шофьори и аз лично не се смятам за малоумен човек и мога да преценя какво правя. Ако съм в колата ще я силя но ще внимавам, ако съм в публиката ще съм надалече и ще се наслаждавам, това е / даже и рима докарах/.
Трябва да се направи всичко ВЪЗМОЖНО, мероприятията да са безопасни, това е НАЙ-важно...

Потребителски аватар
Nik40
Регистриран: 22 юни 2008

Мнение от Nik40 » 16 апр 2009 00:40

Изчетох цялата тема. Оставам със странното си впечатление ,че повечето хора отиват там , да се напият , или се лъжа :?: :?: :?:
Нали главно това мероприятие се организира с точно определена цел.
Ако там мислите да отидете и да се напиете ... е , евалата ви правя.
Всеки да си носи сам отговорност за себе си - както хората от публиката , така и самият пилот и да не мисли ,че е голям шофер . " Аз знам кво правя " да не съм идиот ... Искаме Дрифт. Няма дрифт ,няма нищо ,дори и публиката трябва да е единна в решението на това нещо,че не трябва да се провеждат състезания ,без да има мерки за сигурност. Като говорим за сигурност вие мислите за по-голямата част от хора-публиката , ами този който кара ? Колко хора в клуба имат клетки в колата седалка и колан по изискванията ??? Е разбирасе терена няма да ви позволява да развивате голяма скорост...

Трябва ли някой да се жертва за да се вземат мерки за безопасността :?:
Трябва ли да има потърпевши и тогава да мислите за безопасността .
Смятам ,че и организаторите са възможно най-добрите .. Фриско,Денис,Драган поне според мен това са най-компетентните и трезво мислещи хора във форума.

Хубаво ,разбирам ,че дрифта ви е в кръвта , ама защо трябва да позирате пред голямата тълпа???
Защо се правите на дрифтъри като има много хора ,сеир ли правите ... Този спорт не е създаден е така за келешлъка и не мисля ,че се е пръкнал е така от такива като вас...
Като сте големи дрифтъри , кой от вас от запалените тръгна да си подготвя колата с точна определена цел-Дрифтинг. Къде в нашия отдел Видео/снимки някой показа дрифт със своята Лада ? Донът ... бърн аут ... се едно карате 6 литрови турбо чарджъри , та показвате кво е пушек ...Ето аз казвам едно лице което смятам ,че кара добре своята Лада ALEX BURDIN.
Също така смятам ,че Алекс матрицата е човека който системно упражняваше дрифт и се движеше по неговия път . Ето , сега е на чело на Дрифтинг-а в България. А тръгна от Лада. Кой от вас ще го последва , това е въпроса ...

Смятам ,че организаторите ,са направили много добра преценка ,как ще се оценяват колите и тяхните показатели. Вярно и аз мразя дисциплината драг. Ама като са ни толкова бързи ладите , нека видим коя,ще излезе най-бързата... :?: Пък като ви се дрифти ,дрифтете,ама го правете зареди вас, а не зареди другите около вас. ...

Само с желание дрифтър не се става ... трябва чувство,въображение,преценка ... всичко това е свързано с практиката ...

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 16 апр 2009 01:07

Мерки за безопасност ще се вземат. Всички заявления за участие в конкурса ще бъдат събрани и предадени на полицията в Сливен при поискване. Ако те решат могат избирателно да взимат проби за алкохол на участниците. Каквото зависи от нас по отношение на безопасността ще го направим.

Заключена