Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Приятен събор.

Razlikataa
Регистриран: 11 май 2009
Автомобил: ВАЗ 21083

Приятен събор.

Мнение от Razlikataa » 05 май 2010 18:38

Пожелавам приятно искарване на събора на всички и да не забравите да направите много снимков и видео матрял!

Потребителски аватар
Combi02
Регистриран: 18 декември 2008

Re: Приятен събор.

Мнение от Combi02 » 06 май 2010 20:40

И от мен приятно изкарване и забавление... а, и поздрави от Шкода събора! :cheers:

LADA_FEN.
Регистриран: 09 ноември 2008

Мнение от LADA_FEN. » 07 май 2010 21:08

Съжалявам,че не можах да намина и аз,нямах възможност.Приятно изкарване на всички колеги!Поздрави! :lcb: :cheers: ;)

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 09 май 2010 00:18

Не че искам да ви дразня ама снимките са станали безобразно... добри.Трябва ми само малко време за обработка и ще ви зарадвам всички. :D

Потребителски аватар
duf
Регистриран: 22 май 2008

Мнение от duf » 09 май 2010 00:58

(victory) (victory) (victory) БРАВО НА ВСИЧКИ, ОРГАНИЗАТОРИ И УЧАСТНИЦИ !!!

Потребителски аватар
kralski
Регистриран: 20 януари 2010

Мнение от kralski » 09 май 2010 14:21

БРАВО НА ВСИЧКИ, ОРГАНИЗАТОРИ И УЧАСТНИЦИ !!! (victory) А всеки мечтае за Голфо-наказвачка. (victory) Момчета мечтите се сбдват ако някой иска да разбере как моя мотор върви толкова много може да пита аз ще му пиша стига модераторите да разрешат.Аз съм човека с бялата 21053 дето стана на 2-ро място . (victory)

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 09 май 2010 20:15

БРАВО НА ВСИЧКИ!!! Събора беше страхотен, хората бяха чудесни, организацията перфектна. БРАВО НА ВАС!

Моите снимки са малко, защото на останалите имам "манекен"...
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 09 май 2010 22:42

Голям купон, изкарахме го на един дъх.Запознахме се с много готини хора и въобще не ни се тръгваше.Догодина със сигурност ще се видим :cheers:

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 09 май 2010 23:36

Според мен трябваше да си направим отделна тема със заглавие "Отзиви от събора, похвали и забележки" за да е по-пригледно, ама няма значение, щом сте почнали да пишете тук и аз ще напиша.

Много се раздвам, че присъствах на събота тази година за разлика от миналата. Събора беше супер, организаторите се бяха справили чудесно, имаше озвучаване, състезанията бяха интересни, даже се осмелих да участвам в няколко. 2 пъти до Карандила и обратно пътя беше супер като за мен завои това - онова с изключение на една стресова ситуация на мокрия асфалт на един от завоите, ама така е който не си оправя кантара навреме...

Първата вечер беше добре, малко хора бяхме, много се радвам, че и аз взех накакво участие, като помагах на Денис да запали огъня за скарата и да печем мръвките. Втората вечер бяхме доста хора беше супер, даже едвам се побрахме, пак се опитах да помохна по тънката част рязах суджуците и луканките ;) . Имаше много хора, които искаха да помогнат което ми направи много приятно впечатление, музиката беше добра, ядене пиене и така нататък... Добре, че бяха някой хора да разберем особеностите на рязането с цирколяр, колко трябва да е фи-то на диска и на ремъчните шайби, как се прави чапраз-а на диска и колко Киловата трябва да е ел. мотора за да няма проблеми... Абе беше смах до припадък бях под скамайката и не можех да си поема въздух, На дансинга Нели разби всичката конкуренция!

Програмата на летището беше супер, момчетата и момичетата се бяха постарали много, като се има предвид скромния бюджет даже имаше и награди, нещо което не очаквах, но това не е важно все пак сме се събрали заради любовта към марката както каза и Денис.

Тук е момента за благодарностите:

На първо място изключително миго съм благодарен на Джони и неговото момиче, че ме прибраха да спя в тяхната палатка първата вечер и в тяхната стая втората вечер заедно с Жоро от Пловдив, не съм очаквал, че има толкова добри хора, които да направят такова нещо за човек който не познават, че даже ме нахраниха и със сандвич на закуска :) . БЛАГОДАРЯ ВИ, много сте готини СУПЕР СТЕ!!!

На Петърчо да му благодаря за седалката, даде ми я не спомена нищо за пари и аз не го питах :roll: ако има нещо да ми пише на лично да се разберем няма проблеми от моя страна каквото се иска. Възхищавам му се на пича как ги оправя тия Самари директно на пистата.

На Кумчо Вълчо му благодаря за уредите и за огледалото които ми подари!

Човека със зеленото комби 2104 не му знам името и той ми подари един волтметър свален от табло на 2107, благодаря!

На Денис му благодаря, че си отстъпи наградата на мен в състезанието за икономичен автомобил.

Адски много ме е яд, че се наложи да си тръгна по-рано и да пропусна 3-тата вечер, вечерята и забавлението, ама к'во да се прави... :(

Имаше много емоции и интересни преживявания, запознах се с някои хора, догодина ще се радвам ако пак се съберем, колкото се може по-скоро.

LadaSport
Регистриран: 14 април 2008

Мнение от LadaSport » 10 май 2010 00:05

Аз също трябва да благодаря на Джони и неговата приятелка които ни приютиха със Сашето и разбирасе съм много щастлив ,и радостен от прекарването на събора.
Браво на организаторите!

Заключена