Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Крушки Osram NIGHT BREAKER

Всичко, което е общо за различните модели Лада
Потребителски аватар
Ivaylo Ignatov
Регистриран: 21 април 2008

Re: Крушки Osram NIGHT BREAKER

Мнение от Ivaylo Ignatov » 23 ное 2008 06:23

Интересно aiako , мерси за инфото аз зимата карам на халогените (4рите) и на двата фара с такива крушки :)

nighteagle
Регистриран: 06 юли 2008

Мнение от nighteagle » 04 апр 2009 11:32

Преди две седмици и аз си взех един BLUE VISION. Имаше някаква промоция в Mr.Bricolage и реших да ги пробвам. Цената беше нещо от порядъка на 8-9лв комплекта.
Сложих ги и бях много доволен от това как изглежда фара, но след една седмица карана установих, че не светят много, много (За малко щях да взема пластмасовите колко между лентите пред УНСС). Направих тестове със старите (Bosh 6лв бройката) и си ги върнах тях, защото макара и жълтеникава светлината е повече.
Моите крушки ли са менте... Имал ли е някой друг подобен проблем?

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Мнение от white_shark » 04 апр 2009 19:37

Един приятел кара със същите Blue Vision на 5ца.Светят добре доволен е.Аз съм с Eagleeye също съм много доволен.И двете синеят еднакво 55/60 са.Добре е.На мокро малко по-слабо ама то е нормално.Но пък 6-цата е с 4 Philips-а.Тя вече няма равна.Дори разни мъжкарчета с биксенон дето го играят тарикати като им светне четириочката на дълги и не издържат :)
Братчед ми сложи на Голфа си синкави и не светеха,че си върна старите.Явно освен крушката значение има и стъклото на фара на различните коли.Защото фаровете му са хубави(рефлектора е супер) ама не свети като с обикновени.Явно самите стъкла понякога дават разликата,защото на халогени с кристално гладко стъкло със синкаво-бели крушки светлината е перфектна,на Ладата и на Москвича пак светят ама на Голфа тц...
Сега се сещам,че и Самарата със синкави не светеше както с обикновени.както казах според зависи фара ;)

Потребителски аватар
Jang1r
Регистриран: 21 март 2008
Контакти:

Мнение от Jang1r » 06 апр 2009 12:18

Блу вижана имам наблюдения над Сиера.Ако е валяло все едно нямаш фарове... :D Не осветява пътя,поне не както гадните "жълти" крушки на Ладата ;)

Ясен
Регистриран: 09 март 2008

Мнение от Ясен » 08 апр 2009 12:20

nighteagle написа:...защото макара и жълтеникава светлината е повече.
Моите крушки ли са менте... Имал ли е някой друг подобен проблем?
Никаква грешка няма. Жълтеникавата светлина е тази, която излъчва жицата. Бяла, и после синкава става, като се отнеме много от жълтото. Да, светлината намалява.

nighteagle
Регистриран: 06 юли 2008

Мнение от nighteagle » 21 юни 2009 19:49

И аз турих вчера един Nightbreaker. Качвам една снимка на разликата при мен.

Потребителски аватар
Milen Petkov
Кола на публиката 2009
Регистриран: 03 май 2008

Мнение от Milen Petkov » 23 юни 2009 21:09

Колеги този Nichtbreaker не лоша крушка , но има къс живот прегарят много бързо жичките и то на късите ...... по удачния вариянт е COOL BLUE също на OSRAM Н4 4000к ...... това е за тези които държат на марката ...разбира се ,че има много други марки крушки ,но OSRAM си е лидер на пазара , в предвид факта ,че много коли ползват точно такива крушки за първоначално вграждане ...... правилен реглаж и ще видите разликата

Потребителски аватар
Стани
Регистриран: 12 април 2008

Мнение от Стани » 25 яну 2010 23:47

Една дума за тези крушки"УНИКАЛНИ".Приятелите ми казваха,че фаровете ми светят добре,но мен ми бяха някак си слабички като сложих Осрама всичко се промени вече всичко беше друго,вечерно време е кеф да се кара

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 26 яну 2010 00:15

Твърдо "ЗА" тези крушки.Родих се откакто съм ги сложил.

Потребителски аватар
OgyWRC
Регистриран: 15 септември 2008

Мнение от OgyWRC » 26 яну 2010 00:19

Много добри лампи са Osram Night Breaker!
За пръв път ги сложих на бегчката на нощния етап на рали Траянови Врата, защото не успяхме да сложим допълнителни фарове ... бихме всички конкуренти, които караха с по 4-6 фара :)

Сега съм сложил на всички коли от тях ...

Хубаво е и че ги има на всяко OMV, ако случайно изгори някоия лампа.

Отговори