Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Крушки Osram NIGHT BREAKER

Всичко, което е общо за различните модели Лада
Потребителски аватар
Jang1r
Регистриран: 21 март 2008
Контакти:

Re: Крушки Osram NIGHT BREAKER

Мнение от Jang1r » 13 сеп 2011 01:45

Daz в Ауто+ в момента имат промоция на цялата гама крушки на Осрам...все пак сезона да фаровете наближава :)

perer
Регистриран: 29 юли 2010

Мнение от perer » 12 юни 2012 14:29

Здравейте!
Някой знае ли от къде мога да купя такива крушки сега?

Благодаря!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 12 юни 2012 16:12

Бензиностанзиите и viewtopic.php?f=128&t=3333" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 03 май 2014 19:17

Копирал съм мнението на колегата dsmt:

Гледах един руски тест....и според братята най- добра е OSRAM NIGHT BREAKER unlimited .
PHILIPS X-treme Vision +100% /който в България е с по- висока цена от гореспоменатия Осрам/ дели мегдан,дори се поредстава малко по- слабо от HELLA H7+90% и BOSCH Plus 90.
Интересно ми е тия модели продават ли се в България и на каква цена?

Руския тест:
http://www.autodela.ru/main/top/test/La ... lips_Bosch" onclick="window.open(this.href);return false;

PS Аз си взех PHILIPS Vision +30%-не отстъпват кой знае колко на лидерите,но цената им е близо 3 пъти по-ниска :)

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 06 май 2014 23:01

Аз съм със SRAM NIGHT BREAKER unlimited Plus и някакви проценти мисля 110. Продавача обясни, че са последната модификация на серията. Много съм доволен 35 лева струват. Според мен по важно е рефлектора да е нов или сравнително запазен и отрегулирани да са фаровете.

sataN
Регистриран: 05 април 2009

Мнение от sataN » 06 май 2014 23:58

Проблема със слабите фарове в повечето слчеи не идва от лампите. Регулиране на фарове, релета, почистване на фара като цяло от там се започва. Аз като минах от стандартна халогенна лампа към найт брейкър (plus) разлика нямаше чак някаква фрапантна. Светят една идея по-силно и по-бяло. Не ме разбирайте погрешно, препоръчвам на всеки на който не му свидят ~30 лева за комплекта да си ги вземе.

От снимките в статията не си правете изводи, фотоапарата не може да улови разликата между една и друга лампа.

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 07 май 2014 01:56

sataN много си прав с първото изречение. Карал съм 2104ка с доста ръждясали рефлектори чехословашки според мен най добрите за ВАЗ фарове като цяло без значение от модела и всеки един кабел беше проследен зачистен и преснаден ако се налагаше. Релетата ги бях сменил те са на бушонното табло. Карах с най обикновенни сини Н4 от пазара. Светеха чудничко след реглаж ест. Но това са фарове вече се ползват постоянно пък и в мъгла тогава си личи имаш ли ги или не. Ае стига 30 кинта братле ?! В продавалника ги има и за по малко. Няма нужда от компромис все пак се едно да се цакаш с накладки на спирачките или да караш с прецакан генератор ?!

sataN
Регистриран: 05 април 2009

Мнение от sataN » 07 май 2014 09:39

34 лева взех комплект nightbreaker unlimited h4 преди 1 седмица h1 h3 мисля че са по-евтини.

Отговори