Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2013

московчанин2140
Регистриран: 16 януари 2009

Re: Събор 2013

Мнение от московчанин2140 » 06 юни 2013 08:53

Ето какво намерих, копирам го директно:

Будьте осторожней со словами, Они и ранят,и казнят, Они порой в душе,как камень, Никем не убранный,лежат. Поосторожней со словами:Ведь словом можно и убить...Прервав,как робкой свечки пламя,Чужой судьбы живую нить.Поосторожней со словами:Все то,что высказано зря, Как бумеранг придет с годами,В груди раСкаяньем горя.Поосторожней со словами:В словах-завет,в словах-запрет,В словах всегда живем мы сами,А ЖИЗНЬ - ОДНА, ДУБЛЕРА-НЕТ!!!

Превода го оставям на вас, преведено ще е различно .............

Поздрави!
Бако.

Потребителски аватар
joreto3330
Регистриран: 12 февруари 2013
Контакти:

Мнение от joreto3330 » 06 юни 2013 21:30

Колеги, искам и аз да вметна тук едно мнение !! Нямам нищо против да се съберем Лада и Москвич , но дайте първо да си направиме нашия събор на Лада пък после евентуално да се говори за общи срещи какво ще кажете ??? Пак казвам нямам нищо против към никой нито към конкретен соц.автомобил !!!

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 06 юни 2013 22:45

Жоре, така е! Сега обсъждаме нашия събор, за другото ще помислим, ама по друго време :mrgreen:

московчанин2140, надявам се да измислим нещо заедно :cheers: :cheers: :cheers:
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Caxo
Регистриран: 29 януари 2010

Мнение от Caxo » 21 юни 2013 02:08

Ако може и аз да се изкажа, макар и малко късно.... Това с контейнера си беше единствено и само майтап . Заявявам го като участник! ( с Мирката се познаваме от доста време и това беше насочено по-скоро към него)Колкото до обидите и квалификациите от някой...Това са 4-5 човека, които откровено не харесват Лада, какво да се прави... но смятам , че не мислите , че закани от рода на: "ще забиваме кирки" или " ще ти хвърлим колата в реката" са казани на сериозно ? Просто някой са с по особено чувство за хумор и вулгарен език, което няма как да се разбере от хора дошли за първи път. Не ги защатавам, още по-малкото да ги оправдавам, просто казвам как стоят нещата. Аз също като някой от вас съм на мнение, че всяка марка трябва да си прави събора ( за сега) , пък ако се организира един СОЦ събор би било добре :) Където освен отн. масови Лади, Москвичи, Трабанти и Шкоди да присъстват Зазове, Волги защо не мотоциклети и други видове МПС :)

Поздрави, без лоши чувства :cheers:
Александър

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 21 юни 2013 08:31

Сахо, много се радвам, че внесе яснота и то като участник. Бях сигурна, че е било нещо подобно. Но за съжаление не всеки има чувство за хумор :cheers:

А относно СОЦ събора - е те такава идея ми се върти и на мен из главата, ама ще я изчакам и да се спре и да се избистри (hiro)

ОСТАНА 1 МЕСЕЦ :cheers: :cheers: :cheers:
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

parvanoff
Регистриран: 27 декември 2011

Мнение от parvanoff » 21 юли 2013 13:11

pictures 021.JPG
pictures 013.JPG

Заключена