Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Re: Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Мнение от Wolfgar » 25 юли 2013 11:20

Професионални снимки,ама някои лади липсват на тях (hiro)

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 25 юли 2013 11:35

Много лъщат и са осветили лентата (hiro)
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 25 юли 2013 11:50

Кое липсва, любимата бяла Лада с 5 скорости ли :D Ми като не се събрахме после за снимки, така е. На оня зверски пек на летището толкоз, пък и нали закъсняхме.... тамън догодина повече :D :D :D
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
plaki5
Регистриран: 03 август 2008

Мнение от plaki5 » 25 юли 2013 13:06

Той няма 5, но вече използва пътепоказателите по предназначение - навреме създадени навици.
Жалко, че батко му не присъства, като заклет фен на марката.
Благодарности на Биляна за многото и качествени снимки!

Потребителски аватар
Stancho Atanasov
Регистриран: 27 юли 2009
Контакти:

Мнение от Stancho Atanasov » 25 юли 2013 13:28

Ето малко снимков материал и от мен:

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Имам и няколко клипчета, но не са обработени все още.
Последна промяна от Stancho Atanasov на 03 авг 2013 09:03, променено общо 1 път.

gorskizdrach
Регистриран: 12 май 2013

Мнение от gorskizdrach » 25 юли 2013 18:05

Wolfgar написа: Ама ти се оля бре.Как можа да сътвориш толкоз много глупости пък и най-сериозно да ги напишеш.....Тези "Псевдо" организатори си свършиха работата отлично.Не знам кой очакваш да спонсорира чадъри,пейки и тем подобни.Аз видях как много хора си носеха всичко необходимо и си бяха отлично.А и до скарата имаше огромна маса,със сянка тъй че не знам какво си гледал.Не вярвам да очакваш да опнат такива на самата писта и да стане като чаршия.....Съгласен съм само с това,че майсторското се провали,иначе всичко друго беше уникално.
Що се отнася до обвиненията ти,че "Псевдо" организаторите са искали да изкарат пари на наш гръб,вземи си удари главата в диференциала ти.
Нямало спонсори. Ми псевдо организатора е трябвало да раздуха малко нашето събитие.Когато някой друг клуб има събиране го дават по някоя от националните телевизии, а за нас сигурно и в местен габровски вестник не е оповестено. Като няма пари за чадъри да бяха избрали място с естествена сянка (затова организатор не съм аз,а някой местен защото познава раьона и трябва да избере добро място ). Можеше да се избере някой стопански двор в близко село, там също има плац.(Като пример за място бих дал тазгодишния събор на Москвич клуба). На летището нямаше нито тоалетна нито някаква проста мивка или тръба с кранче за вода.
Съгласен си с това че нямаше майсторско, а дрифта не беше ли хаотичен? Докато едни правят драг някой се върти от някоя страна на пистата, съвсем свободно. Да бяхте сложили поне два конуса да се въртите около тях, да не говорим че всеки е виждал как две коли се въртят около един човек примерно и т.н.
Псевдо организатора можеше да заангажира някой приятел с малко, туристическо ремарке, което да послужи за майсторско връщане между конуси. Ако имаше такъв атрибут сигурно щеше да има повече желаещи за майсторско, да се пробват.
Гледах коментарите от предни години и все нещо куца. Нека се учим от грешките и да се усъваршенстваме. На колко години е клуба ??? Защо и нас да не ни дадат по национална телевизия ??
Последна промяна от gorskizdrach на 25 юли 2013 18:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 25 юли 2013 18:12

Я се замисли малко преди да се оливаш така!? Клубувете дето хвалиш че ги давали по телевизията са клубове с пет шест пъти повече членове и имат много повече пари. Момчетата който организират нещата не са взели пари за тази работа. Теб като не ти харесва ходи по други събори или организирай ти събор . Не се оплаквайте като настъпени госпожици след като не сте организирали нищо нито сте дали една стотинка за организацията. Нямате право да съдите момчетата който са го направили. При положение че никой не ви е опрял пистолет в главата да отидете или като отидете да не си тръгнете като не ви харесва ! ;)

Потребителски аватар
Schnitzera
VFTS-CCCP
Регистриран: 17 юни 2008
Контакти:

Мнение от Schnitzera » 25 юли 2013 18:15

Наистина ли настояваш да ти обясня защо няма да ни/ви дадат по национална телевизия или и сам можеш да си отговориш като си направиш трудът да почетеш из форумът повечко? :)
ЕДИНСТВЕНИТЕ две лади които ми харесаха че са добре направени и не са точно стокови за номер 68 Лада 2107 с 15" джанти от Русе и Лада 2101 от Пловдив сиф металик с червена газова бутилка
Малко реклама и втората е произведена така както сте я видяли на събора в Русе (tease) Казвам го за да няма недоразумения кой какво е положил като труд и.т.н :)

Потребителски аватар
paradoxx
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от paradoxx » 25 юли 2013 18:43

Crazzy_Lada написа:обаче едвали сме били с повече от 150, щото ти колега си с 5 скорости
Ехааа, намали малко. 150км/ч по километраж и 120км/ч (най-много) реална скорост. :)

Потребителски аватар
ton4o
Регистриран: 11 април 2008

Мнение от ton4o » 25 юли 2013 19:45

Взех да не съжалявам че не присъствах на събитието.

Заключена