Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Re: Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Мнение от Wolfgar » 25 юли 2013 20:29

Моя километраж е верен 8-) Имам приятели в КАТ Сливница и сме го проверявали с радар :) 110 на километража=109 на радара.Не е на 100% точен но все пак е верен ;)

Потребителски аватар
drifta
Регистриран: 15 декември 2010
Контакти:

Мнение от drifta » 25 юли 2013 20:57

Много хубави снимки колежке,супер са! :cheers:

Потребителски аватар
drifta
Регистриран: 15 декември 2010
Контакти:

Мнение от drifta » 25 юли 2013 21:02

Еее някой ми е снимал олющения ляв калник. (hiro) (hiro)

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 25 юли 2013 23:32

gorskizdrach написа:Колеги, мен много ме подразни това че нямаше майсторско шофиране, в предни коментари някой каза че на пистата са излезли пишкомери с което ще се съглася.
От цялата работа не можах да разбера кой е организатора ????
Имаше един който в началото каза че не е организатор,но после на Узана казваше каква ще е програмата, следователно за мен той е ПСЕВДО организатор, който се скри по едно време.
Нямаше никаква сянка ( Чадъри, Пейки, Столове), а имаше малки деца, видях БРЕМЕННА жена там в началото.
Никой не беше помислил за тях малко. Нормално е след 14:00 всеки да почне да ходи на ляво на дясно след като няма нищо освен драг и дрифт, а и то напълно хаотично, нямаше никаква формация или отработена схема за дрифт.
Незнам дали сте ходили на събор на москвич, трабант, вартбуг да видидите каква организация имат или като толкова искате ДРИФТ вижте BMW съборите какво правят, имат водещ организатор, узвучение, спазват програмата, а аз неможах да разбера къде точно ще се събираме, обиколих Узана,а то не било точно както пише в програмата а в някаква хижа за която местни хора от Габрово казват че собственика бил скъпчия, пинтия, гледал да прецака хората и т.н. е тези ПСЕВДО организатори защо ни пращат там, защото ще изкярат нещо на гърба на другите ли ???
Не е хубаво така!!!!
ЕДИНСТВЕНИТЕ две лади които ми харесаха че са добре направени и не са точно стокови за номер 68 Лада 2107 с 15" джанти от Русе и Лада 2101 от Пловдив сиф металик с червена газова бутилка
ЕВАЛА на двамата че са положили толкова труд да направят добри коли, а не НЯКАКВИ тунинги за скорост, хорааааа тези коли не са за скорост бе проумейте го, постарайте се малко за да се заглеждат хората във ВАЗ и да оставяте добри мисли и чувства,

Бая се зачудих дали да ти отговоря на простотията , ама защо не.....
Обясни ми как може да ме обвиняваш ,че съм изкарал нещо на гърба на хората които присъстват ? Ти си страхотно зле....
Като нямаш какво да кажеш по добре мълчи .....
На летището имаше голяма маса на сянка , имаше ядене , имаше студени напитки...... Какво още си очаквал ? сервитьорки , блок маса , червен килим ???????
Искал в стопански двор..... ами до година го направи бе..... ако искаш даже и в зоологичска градина го направи..... смешник...... Кои е псевдо бе? На входа на летището нали ме видя...... какво искаш да си сложа табелка ли ? Ти беше единствения дето мъркаше че чакал на опашка за да влезел на летището....... Сигурно и на другите не им е било приятно , но не мрънкаха като тебе..... Ако клуба беше богат мен не ме бъркаше да извади пари да плати летището и всички да влизат свободно.... Ама сме скромен клуб нямаме такива пари и за това всеки трябваше да си плати таксата ....... Да не мислиш че аз не съм платил вход? И аз седях и чаках да влезят всички и аз да съм последен... Е какво толкова ?
Защо не донесе високоговорител , чадъри , маси , ремаркета , защо не се бръкна да платиш таксата на всички ? То всички знаем как стават нещата ама....

Съжалявам , че на някои не му е харесало но това беше ... Догодина да се пробва друг , дано се получи по добре !

Пък и аз вече се напечелих на ваш гръб така че , Благодаря ви че дойдохте да мога да изкарам някои лев .....

kozela2104
Регистриран: 29 април 2010

Мнение от kozela2104 » 26 юли 2013 00:10

От другата фотографка ще има ли снимки ?

Относно споровете : мисля, че организатора направи всичко, което трябваше да направи. Не може да ходи и да бяга след всеки и да му вика иска се и малко самодисциплина. Ама повечето хора бяха като не видели, като пале пред майка си.

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 26 юли 2013 01:08

НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ!!!

КАК НЕ ВИ Е СРАМ БЕ???

Някой се нагърбва с непосилната задача да ви организира събор, вие идвате от путка си майна, на пет сантиметра не сте си мръднали пръста да направите нещо за този събор и започвате да заливаше организатора с лайна!!! Кажете ми кой догодина ще се наеме да организира събор, а? Какъв ви е Станчо? Падар? Говедар? Овчар? Като не можете да се ориентирате какво да прави, да си издялана гега и да ходи да ви завръща ли? Момчето се опита да направи нещо за вас, от мен има благодарности и признателност, както и Джони, който по едно време се отчая и каза: "Аз повече на събор няма да дойда!". Не ни се виждаше нервен човек, какво ли го е накарало да го каже? Догодина събор без писти и летища - в някоя гора между дерветата, без шоу и фиести, та ако ще и 5 коли да има и да си изкараме спокойно!

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 26 юли 2013 01:11

Едно време беше лесно: "Ще дойдат софиянците и ще ни направят събор". Сега вече не е така отделни хора от цялата страна се събираме и понякога трябва да се мисли на място!

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 26 юли 2013 01:47

Crazzy_Lada написа:обаче едвали сме били с повече от 150, щото ти колега си с 5 скорости
Ехааа, намали малко. 150км/ч по километраж и 120км/ч (най-много) реална скорост. :)[/quote]
Абе още на отиване... и на връщане засичахме скорост с Руси. Честно да ти кажа със 150км./ч. засечени по JPS си е доста страшна и извънкосмическа скорост на предела на контрола, който би могъл да обереш в кормилната кутия ;) (shocked)
Винаги ще има недоволни от провежданите мероприятия, но на мен ми хареса... и пак бих повторил! Имаше заряд, имаше емоция, имаше настроение... имаше всичко необходимо за един събор. Както на пистата, така и на масата... Пък и това си говорихме преди няколко дни - А ако можеше да го правим не веднъж в годината, а веднъж месечно?! ;)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Wolfgar
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 26 юли 2013 09:04

Ама колеги моля ви се спрете да се афектирате заради този индивид...Много глупости написа,но не му обръщайте внимание.....Някой му е сипал вода в бензина и са му е криво....
Всичко беше направо идеално.Поздравявам хората дето се нагърбиха да ни организират това страхотно преживяване (victory) :cheers:
Както каза Марио,имаше си всичко нужно да си прекараме страхотно и през деня,а особено и през нощта :cheers: :cheers: :cheers:

Потребителски аватар
just_fan
Регистриран: 27 януари 2010

Мнение от just_fan » 26 юли 2013 10:40

:D и :cry:

Заключена