Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Програма на Събора на ЛКБ за 2014

Потребителски аватар
venci kuchev
Регистриран: 29 юни 2013

Re: Програма на Събора на ЛКБ за 2014

Мнение от venci kuchev » 10 юни 2014 21:53

Намерих 3 агрегата 650,950и3500 вата и колега престани да се правиш на много отворен

Потребителски аватар
MOSFET400
Регистриран: 31 юли 2009

Мнение от MOSFET400 » 11 юни 2014 15:11

Отворен, затворен, не е сега момента....

Според това колко коли ще се съберем, на място ще обсъдим и преценим дали да събираме пари от автомобил или от присъстващ. Като ако решим да събираме пари на калпак, непълнолетните ще бъдат освободени такса

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 11 юни 2014 17:12

Значи ставаш малко по-приказлив и веднага ти лепват етикет: "отворен". Не се отварям, опитвам се, макар и с тъпия си акъл да помогна. Нали е форум, място за обсъждане. Извинявам се за това.
Това с таксата на калпак...ама изобщо не е добра идея. Много хора ще дойдат с приятелите си, на които няма да им е приятно да плащат такса.
За мен вариантите са:
1. Такса на кола.
2. Такса на участващите в състезанието.
Така или иначе таксата ще е за линейката само. А като гледам има поне 30 участника. по 5 лева и сме готови. Ако ли не по 2 3 лева на кола и това е. За мен е безумие колкото хора присъстват на събора да ги гоним с такса. Обидно е. На кола, да! Примерно 41 автомобили се преброяваме на Баумакса. Вход 5 лева. Шофьорите плащат и чиста работа. Имайте в предвид, обаче, че сега тука 6-7 човека си правиме сметка през кръчмар. Със сигурност колегите, които не са тук и не следят темата, няма да са всички толкова съгласни да вадят пари за събор..така че предложението ми е, тези които ще участваме в състезанието да се преброим на Баумакс-а и да се определи вход за всяко едно състезание. Примерно на италианската участват да кажем 17 човека. 2 лева такса. 34 лева. на габаритите 23 човека. 2 лева вход. 46 лева. драг - 15 човека. 30 лева. дрифт. 11 човека-22 лева. и кво? 130 лева се събраха от минимално участници с минимална такса. а участниците ще са повече. Така че това е моето предложение или по-скоро две предложение с наклон към едното от тях и ви предлагам да се съсредоточим върху тях или друг да излезе с трето, пето и т.н.

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 11 юни 2014 18:38

Аз пък ще ви кажа какво стана миналата година на събора - понеже почти нямаше организация всичко се решаваше на момента. На входа на летището пазача ни иска по 3 лв. на човек. И заради това плащане влизането се проточи адски много. От което на много хора им писна. Понеже многократно ми се налага да събирам пари за клуба и съм наясно колко трудно става (а и най-вероятно линейката предварително ще я платят момчетата от Плевен). Ако се наложи дори и да не карам ще дам пари за каузата. С едни 5-10 лв. нито ще забогатее някой, нито ще обеднее. Но е факт, че това е най-сериозната организация на събор досега, за което трябва да сме много благодарни на колегите от плевенската група.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 11 юни 2014 18:58

Момчета и момичета,

С удоволствие Ви съобщавам, че за нашата среща тази година се е разчуло и в Русия и по този повод получихме поздравително писмо от Националния Лада Клуб на Русия.
От клуба ни помолиха да им изпратим снимки и видео от събора ни, за да ги публикуват на техните сайтове и форум, затова организацията трябва да е на високо ниво, за което аз лично не се съмнявам.

Очакваме Ви след 2 дни в Плевен.

:ladaa: :lada: :lcb:

Публикувам писмото, така както го получих, мисля че всеки би го разбрал, макар и на руски.

Поздрави,
Денис
Прикачени файлове
lada-club-bulgaria.jpg
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 11 юни 2014 19:54

И все пак ако някой може да помогне със камери GoPro да вземе ;) Тази година ще бъде уникален събор ;)

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 11 юни 2014 20:31

Евалата на по-големите ни братя, страхотни са.

Потребителски аватар
Корсовод
Регистриран: 23 септември 2010

Мнение от Корсовод » 11 юни 2014 21:28

Уважаеми участници в годишната среща на Националния LADA Club Bulgaria, приятели и колеги!

Ние, членовете на Официален Club Лада в Русия, имат удоволствието да посрещнем в Плевен българските ентусиасти и автомобилна марка LADA. В света има много фен клубове, обединяващ фенове на марката от Толиати, на брега на великата руска река Волга. Но за българските си братя ние се отнасяме със специални чувства. Защото ние сме обединени с вас не само любов к "ладушкам", но също така и исторически, културни и духовни корени и традиции. Желаем ви полезна комуникация, добра почивка и по-малко проблеми със своите "железни коне". В допълнение, по този повод, ние Ви каним да вземете участие в годишната среща на Официален Клуб Лада "КаПри-2015" през следващата година.

Текст через Гугл)

КаПри=Калина+Приора

и тут: http://www.ladakalina.ru/novosti/kluba/ ... garii.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nasko Dobrev
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 28 юли 2008
Контакти:

Мнение от Nasko Dobrev » 11 юни 2014 22:02

Към всички от Варна !!!!! Имам 2 места свободни в Ладата за събора на Плевен !!!!!Тръгвам в 5 сутринта в събота !!!!!! Който има интерес може да се свърже с мен ,но задължително да е от Варна !!!! Имам и 2 места свободни в хижата на моята резервация освен мен така,че който иска може да пътува с мен !!!!!!!!!! Ако никой не ми се обади утре ще се обадя да откажа другите 2 места за нощувки,защото няма време !!!!!! 0889 325 160 !!!!!!

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 11 юни 2014 22:49

Аз също ще пътувам от Варна в събота сутринта. С колегата Nasko Dobrev се разбрахме за среща в 5-5.10 на Лукойла на магистралата, за да пътуваме заедно с колите. Аз ще съм сам в колата, имам 2-3 свободни места. Ако някой иска да го взема може да ме намери на 0888403460, 0899792793 и 0876614894.

Заключена