Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Отзиви от събора.

shishko
Регистриран: 15 юни 2014

Re: Отзиви от събора.

Мнение от shishko » 15 юни 2014 21:50

Състезанието се проведе по регламента на италианско преследване, а там в директните в елиминации има значение кой пресича финала първи

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 15 юни 2014 22:51

Аз се прибирам преди малко. Страхотен събор. Перфектна организация. Венци ти си номер 1! Да не забравяме и Джони и Денис, които направиха прекрасни неща за нас. Малко ни липсвахте на втория етап на пистата днес, но се получи добро свободно карана и дрифт дисциплина :mrgreen:
Да вметна само и нещо към Митко- майна сиренето е страхотно ;)

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 15 юни 2014 23:09

И на мен ми хареса. Най-вече това, че нямаше изцепки като миналата година. Организацята беше на ниво, много съжалявам, че не можах да остана и за втория ден от събора. Браво на всички които се бяха нагърлиби с организацията,

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 15 юни 2014 23:28

Отлична работа момчета.Адмирации за Венци-без теб този събор нямаше да бъде това което беше!Всичко беше много добро много на ниво,малко е рано,но да мислим вече как да ходим до Русия догодина!Лично моето оценката за събора е 10 от 10 ;) Радвам се че толкова,много хора уважиха мероприятието.Догодина силно се надявам ако не в Русия,Плевен да бъде посетен отново и да очакваме още повече коли!!! :cheers:

Потребителски аватар
IvO
Регистриран: 14 август 2008

Мнение от IvO » 15 юни 2014 23:31

Митак с тебе ли говорих кат си тръгвах?

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd

Мнение от mitaka_bg_pd » 15 юни 2014 23:33

Мдам с теб се разменихме няколко лафа макар и за малко.С много хора се запознах и се видях с хора който само съм си писал с тях!Какво да кажа всичките все пичове-абе готини хора ;)

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 15 юни 2014 23:44

Благодарност, първо на момчетата от Плевен, за организацията. Наистина, безупречни!
Второ искам да изкажа благодарност на момчето, което ни заведе на Панорамата. Аз до днес нямах и на представа защо това се нарича панорама и не подозирах какво има вътре. Много силен момент!
И не на последно място искам да изкажа благодарност на всички близо 150 човека на този събор. Тези 2 дни за мен бяха уникални! Наистина бях в света на Лада и за нищо друго не ми пукаше.
И специално да благодаря за най-последната част от събора. Обяда в Кайлъка и последвалото каране на пистата, както и супер-прибирането Плевен-Троян-Кърнаре-Пирдоп-София. Любо, Жори, Миро, Митака, Георги, Биляна, Диляна, Био-мотора и жена му и високия пич, който на края заспа :) Направо ми идваше да остана с Вас долу на пистата и после горе на Балкана вечно! А това сирене, Митак, ама верно е "СКАНДАЛНО ВКУСНО, МАЙНА!" Много, много скоро пак трябва да се съберем някъде за Уикенда. Още веднъж ви благодаря за тези два дена щастие, които ми подарихте! (heart)

Потребителски аватар
drifta
Регистриран: 15 декември 2010
Контакти:

Мнение от drifta » 16 юни 2014 00:04

Обаче се изкефих на пичовете с които останахме до 5:30 сутринта долу на масата да редим бирички. :D

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 16 юни 2014 00:20

Изпуснал съм ви значи, аз станах към 6:30.. :D :cheers: Айде стига приказки, къде са ви снимките :?:
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd

Мнение от mitaka_bg_pd » 16 юни 2014 00:22

Само преживявание както вчерашния,така и днешния ден.Иначе казах ти че нямаше да сбъркаш за сиренето ;)
П.С Сега всички ще ми скочат да ме питат аджибъ какво е това сирене :mrgreen: (hiro)

Заключена