Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Отзиви, коментари и впечатления от Събор 2017

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 03 юли 2017 11:53

Благодаря на всички от името на клуба и от мое име, за това че направихме един много силен и организиран събор!
От много време не бяхме включвали момента на "награждаването", което прави емоцията много по-голяма и вдъхновението за състезание - огромно! Тук специални благодарности на идеите на УС на ЛКБ! Екипът беше сплотен и доброто настроение, както на площада, така и в басейна и ресторанта беше приповдигнато!
Комплименти на общината за помощта, както и на хотела и ресторанта за гостоприемството! На всяка среща се изумявам, колко много хора знаят и идват подготвени за събора, въпреки че не са активни във форума! Това е прекрасно и се надявам Марката и емоцията около Нея, да продължават да живеят в сърцата ни още дълго време!
С голямо нетърпение очакваме и Соц събора, който ще се проведе на 26 август 2017! Надявам се най-малко всички от Лада Събор 2017 да бъдем отново там, като докажем всеобщото твърдение, че "Един събор е малко"!
Желая ви здраве, весело лято и до нови срещи! :lcb:
Последна промяна от milev86 на 05 юли 2017 15:25, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Мнение от white_shark » 03 юли 2017 22:29

Много добър събор! Прекарахме си идеално и на площада,и в ресторанта и на барчето вечерта.Според мен е много по-важно да има такива места отколкото писта.Така се зараждат познанства и приятелства :)
Адмирации за всички,които пустинния климат не ги отказа да запалят машините и да минат стотици километри,за да присъстват както и на всички организатори,които не спряха да търчат под жаркото слънце на площада. Браво на всички,които имат заслуги това събитие да се случи!

Живот и здраве последния уикенд на август се надявам да се съберем много хора на соц.събора с най-различни коли и да направим едно пъстро закриване на сезона :)

Driftacha
Регистриран: 21 март 2013

Мнение от Driftacha » 04 юли 2017 01:25

Изключителен събор!!!За първи път участвам на събора с Лада.Изключителни хора,много нови запознаства,голяма тръпка и емоции.И аз подкрепям твърдението на по-горния колега,че един събор е малко!
И не на последно място искам да изкажа благодарности към "хората от шатрата :D ",които оцениха моя автомобил и ме наградиха с купа!!!
С нетърпение,очаквам следващия събор!!!
Поздрави от Троян,Момчил!!!

aippmp
Регистриран: 20 май 2015

Мнение от aippmp » 04 юли 2017 13:54

Поздравления за ентусиазма и перфектната организация! (victory)

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 04 юли 2017 17:22

Невероятен събор, невероятна жега! Благодаря на Всички присъстващи, които се скриха от жаркото слънце между 12-16.00 часа и изчакаха събитието да започне!
Благодаря на организаторите и за наградите. Аз лично съм поласкана, не съм очаквала награда. Много хубави коли видях, с много готини хора се запознах и си прекарах чудесно.
Много ми хареса и на басейна, и на площада, и в ресторанта, и на къмпинга и в дискотеката. Всичко беше на 6! А вечерната заря беше върхът на сладоледа. БРАВО, ДЕНИС!

Чакам с нетърпение СОЦ-събора!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

aippmp
Регистриран: 20 май 2015

Мнение от aippmp » 05 юли 2017 08:54

Поздравления за работата и наградата!Ще се радвам да се видим и на събора на НКБ! :)

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 06 юли 2017 10:18

Хубав събор се получи, въпреки ужасяващата жега. Но аз все пак продължавам да твърдя, че трябва да има ПИСТА :cheers:
Ето линк към снимките от събора:

https://goo.gl/photos/j24B5JV1cTzPW1Sx5

С нетърпение очаквам втория Соц събор и нека и там да бъдем толкова организирани и сплотени като клуб :D
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 08 юли 2017 01:55

Да.. и аз съм доволен от събора. Но на въпроси в деня на мероприятието от " Защо не си с ладата?" и " .. върви ли"? Именно затова идвам с цивилен автомобил. Поради причината, че няма силови дисциплини/надпревари. За следващия събор догодина ще трябва да взема дейно участие в организирането му.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 08 юли 2017 09:22

Много благодаря на всички, които дойдоха, въпреки жегите. Благодаря и на всички, които помогнаха този събор да стане реалност. Мисля, че се получи повече от добре.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
auto_forum
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от auto_forum » 08 юли 2017 14:25

На мен пък ми хареса без писта. Басейн, пиенИе.

Заключена