Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Гласуване за дати за Национален събор 2018 - Дряново

На коя дата предпочитате да се проведе Националният събор на ЛКБ за 2018 г. в Дряново

Анкетата завърши на 29 яну 2018 22:51

16 юни 2018
16
26%
23 юни 2018
46
74%

Общо гласове: 62

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 31 яну 2018 16:07

Нека да не спамим тази тема, но Трети събор на социалистическите автомобили ще има. Детайли ще дадем когато имаме повече яснота. Сега фокусът ни е върху Събор 2018 на ЛКБ.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 31 яну 2018 16:32

Всички сме така с финансовия и организационния ресурс. Нека си кажем истината право куме в очи - за Дряново имаме изключителна помощ от силен местен човек, който за едни символични пари ни урежда събитието, по конкретно, издейства ни пред общината разрешението, терена, тока, докарва ни собствената си озвучителна система, ходи да говори с хотелите и дори за тази година се е амбицирал с още неща, които обаче не бързаме да разгласяваме, щото я станат, я не, нещата не са в нашите ръце. Сто пъти вече го казах - за да стане събор, някой трябва да отиде и да свърши сто и една работи, все в работно време, все със собствени средства и транспорт, да отговаря на капризите на всеки един поотделно, да чуе после хиляда критики и да умее да не им обръща внимание и да се усмихне.
Сега всеки си спомня с умиление как тоя и оня събор бил много хубав, що не ставали и сега като едно време, ама ще ви кажа драги носталгици - слаба ви е паметта. Помня какви хули са се изливали в този форум след Черни осъм, след Сливен, след Узана, след Плевен и след Варна. Дали заради това не се отказаха един по един организаторите на всичките тези събори, м? Всеки обича от собствената си позиция да настоява и да иска, обаче (отново се повтарям), събора е дело клубно, а не индивидуално. Ако искате да направите по-хубав клубен събор, както винаги досега, свободни сте да действате. Обаче ми става адски неприятно от парламентарни изпълнения - това ли е най доброто, толкова ли сме зле, че пак ще ходим на същото място и няма да има горичка, а площад, няма да има кебапчета на скара, а ресторант, няма да има писта, ами някакви басейни.
По идея, събора е нещото което ни запознава и обединява, дава ни възможност да си общуваме, да ставаме приятели или неприятели. Дали ще е край пистата или на калдъръменото площадче пред бившата автогара в Дряново, честно казано, няма никакво значение, целта е изпълнена. И отново честно казано, калдъръменото площадче има някои безспорни предимства, например свестна тоалетна и стаята на десет крачки пеш. Искам да ви напомня, че имаше хора, дето миналата година им призля от жегата и това че имаха възможност да си полегнат в стая с климатик, евентуално ни спаси от неприятни инциденти с линейки и болници. Може да ви звучи смешно, но тея които организират нещата, най-много се страхуват точно от такива инциденти. И сто пъти бих предпочел двадесет човека да ме освиркат, защото гледат набързо организирано майсторско на площада, вместо трак дей на картинг пистата, отколкото да ходиме по болници, районни, да пишеме обяснения и да звъним на родители да ги уведомяваме че наследника им е пострадал при тъп инцидент на организираното от нас мероприятие. Разбирате ли ме добре? Надявам се...
Безкрайно много ни се иска да угодиме на всички и всички да са щастливи и въодушевени от събора, но за съжаление реалноста не е такава. За съжаление, трябва да оставиме и известна бройка разочаровани хора. Бих могъл единствено да им се извиня и да апелирам към чувството им за справедливост, но съзнавам че е загубена кауза - всеки гледа собствения си интерес и ще чуваме въпроса "аз дадох Н лева за гориво, какво ще ми предложите вие за тея пари?"
И все пак, искам да ви кажа, че събора постига своите цели - все повече хора влизат в клуба, а тесния кръг от приятелства се увеличава след всеки събор. Значи сме на прав път и ще продължим по него, колкото и да е труден и трънлив. Събора тая година си остава в Дряново, а който не му харесва, е свободен да организира национална среща някъде другаде и с удоволствие ще дойдем да почерпим опит и сме с готовноста да ви гласуваме доверие да организирате следващия.

Ваш верен другар, Радослав Желев,
зам-председател на политбюро на ЦК на ЛКБ.

П.С.Соц. събора по първоначална идея, може да бъде в същия район, но не на същото място, но все още предстои да видим, ще го има ли и кой ще го организира.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 01 фев 2018 11:04

Добре, София не става, което значи, че единственото друго място е Дряново. Не знам какво общо има събора с работата ми. Не знам и защо се заяждате изцяло с мен. Винаги когато мога снимам всичко и поне идвам на Националните Лада събори със съответната марка, а не с лъскавите служебни тест драйв возила. Колкото до пиратките, нямам нищо общо. Просто приятелите на друг представител на клуба, които предпочитат да се возят при мен ги хвърляха... :police: (focus)
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 01 фев 2018 11:13

Биляна, вие с Любо се заяждате и бойкотирате, което не е по никакъв начин в благото на клуба. Ние не се заяждаме, а Ви подканяме когато не сте доволни от нещо да предложите алтернатива и да стъпите една крачка напред за да се включите в организацията.
Аз никога не съм ползвал извинението "Ладата не ми е готова, затова няма да идвам на събор", а идвам с каквото имам под ръка (крак), като всеки път товаря 2 шатри, конуси, знамена и т.н. както и цял ден седя на слънце с микрофон за да може на Вас да ви е готино и за последните 10 години съм пропуснал 1 събор на ЛКБ само. Благодаря ти за това, че го оценяваш.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 01 фев 2018 11:21

Crazzy_Lada написа:
01 фев 2018 11:04
...единственото друго място е Дряново...
Еееее, разгеле! Биляна поне вече разбра защо избираме "проклетото" Дряново! Да, Били! Точно защото това е "единственото друго" ВЪЗМОЖНО "място"!!! Това е отговорът на този екзестенциален въпрос! Благодаря ти, че го разбра!

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 01 фев 2018 11:33

Офф, Аз само попитах- пак ли Дряново. Отговори ми се и толкоз и от там се почна някакво умопомрачаващо спамене на глупости и заяждания срещу мен и Любо. Нищо не съм казвала за това, дали идваш на съборите или не. Всичко започна от това, че ме цитираш за глупости извън контекста. И за пореден път нямам нищо против организацията, не съм казвала, че е лоша. Просто питах пак ли ДРЯНОВО, това е! Най-вероятно дали двама души от клуба ще дойдат или не, не означава нищо за събора, просто коментираме, нали за това е отворена темата, все пак. Не може всички да подскачаме от радост до тавана като си представим площада в Дряново и римейк на миналогодишия събор на клуба и Соц събора. Стига вече, двама идиота не мислят като цялата маса, и какво толкова, ГОЛЯМ ПРАЗ. P.S. А и до колкото знам обикновенно шатрите ги товари Вальо с неговото комби...
А и казвайки "единственото друго място", го казвам напълно иронично, Костадинчо!
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 01 фев 2018 12:40

Ей, Билянке! Уууу-тю-тю-тю-тю! ...папкам бе!
P.S. Ще дойдеш! Няма как клуба да остане без фотографа си! Ти си официалният фотограф и ние разчитаме на теб! Но ти ще дойдеш с моята кола, а аз ще дойда с твоята Нива!

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 01 фев 2018 12:43

Милев, вече спира с "персоналните" приказки. Разбрал съм се с него. Спираме и ние и почваме да пишем само по събора. Всякакви аргументирани предложения са добре дошли независимо дали от членове на клуба или ползватели на форума. Може би не е лошо да разпространим информация и във различните фейсбук групи за предложения. Някой местен може да вкара идеи.

Заключена