Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Писта Дракон - Калояново

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Re: Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 05 дек 2014 23:46

Аз съм без гражданска, преглед, карбуратор и полуоска. Страх ме е и капака да отворя, може и акумулатора да го няма :)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 06 дек 2014 21:20

Някой смята ли да се пусне да покара другата неделя ?

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Мнение от butaloto. » 06 дек 2014 23:45

Програмата на БФАС на сезон 2015 излезе ли, някой знае ли ги вече мероприятията за любителските надпревари?
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
mzeto
Регистриран: 20 февруари 2008
Автомобил: ВАЗ 2105
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mzeto » 07 дек 2014 10:37

Ето го проекта за календара: http://bfas.bg/img/filepage/Calendar_2015_07121.pdf
А за другата седмица аз съм пас, подготвям се за новия сезон финансово :)
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book." - Moog "Mighty car mods"

Потребителски аватар
mzeto
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mzeto » 22 яну 2015 19:36

http://timeattackbulgaria.com/?y=2015&p=4&l=1&news=205
Ето какво се случва с тайм атак-а. В линка има регламент, сега остава календара да излезе... Марио, май се очертева да бръмчим на Серес :X):
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book." - Moog "Mighty car mods"

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 22 яну 2015 21:23

На мен не ми харесва това нововъведение... Серес е много бърза писта и конкуренцията ще ни убие там. Моята Лада с този сетъп на предавки и настройки е идеална за къси писти (както се видя на Плевен). На Серес и Букурещ просто ще ми свършат предавките на правите отсечки...
Кюстендил и Плевен си бяха прекрасни писти предоставящи възможността да нашляпаш големите машините от по-горния клас, защото се караше стратегически на тях... сега изглежда мътно представянето ни според новите изисквания.

Потребителски аватар
tojaga
Регистриран: 23 февруари 2008
Автомобил: ВАЗ 21083

Писта Дракон - Калояново

Мнение от tojaga » 22 яну 2015 21:47

Бутало по-добре си купи картинг и си бръмчи на Плевен и Кюстендил колкото искаш. Аз на такова трасе повече няма да стъпя. Това не са писти за шосеен автомобил и не стават за нормално каране. Непрекъснато да мъчиш колата на втора и от части на трета е просто съсипия във всяко едно отношение. Направи си колата за нормална писта!

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 27 яну 2015 13:58

То хубаво... ама в България нямаме писти, няма избор. Има само един Дракон и това е... а Долна Митрополия си е един полигон (летище) с наредени конуси. А на мен лично до Букурещ не ми се бие път.
Много са неуредени нещата, няма къде да караш.. а непрекъснато измислят нови изисквания. Еми аз ще си карам вечер на писта София тогава! Всяка неделя тренировки!

Потребителски аватар
mzeto
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mzeto » 27 яну 2015 19:43

Офроуд Марио... аз натам съм се насочил. Трасета има бол :D А и е по-евтино от шосейното. Що се отнася до писти, това е говорено говорено... пак може да се радваме, че имаме едно Калояново и една Долна Митрополия. Каквито такива, ще видим дракона след ремонта как ще е. А за чужбина и разстоянията на тебе Серес ти идва на 220-230км на мен Видин където имаше идея за кръг ми идва на 350км по далеч от това да ида в Серес или Букурещ. А там със сигурност ще е яко за каране- за серес поне знам какво е за Румъния предполагам че ще е по яко. Нооо да видим календара първо :D

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 09 фев 2015 14:29

Сериозно... 28ми и 29-ти Март откриваме сезона с ретро състезанията на Калояново! Заповядайте... има семки за люпене и гуми за късане ;)

Отговори