Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Писта Дракон - Калояново

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 10 фев 2015 13:24

Aбе защо не казвате, че сега на 7-ми март има тайм атак на Калояново. Не следите ли календара...? Случайно разбрах, а това ми е любимата дисциплина. Искам да участвам и там.. а ще трябва да сгъстя графика и да ускоря нещата сега.
http://timeattackbulgaria.com/?y=2015&p ... =66&y=2015
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

parvanoff
Регистриран: 27 декември 2011

Писта Дракон - Калояново

Мнение от parvanoff » 10 фев 2015 21:30

Ами аз съм ускорил нещата но не ми се получават.
Но съм заявил участие за първи кръг с номер 80 в клас ес1.
Пак голям бой ме чака от тия хонди и саксота.
Но пък това ми е единственният може би шанс да засека време с новите доработки на старото трасе,защото следва реновиране на пистата.

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 12 фев 2015 00:01

Аз не мога да разбера какъв е този лиценз от 20лв. за БФАС такса? Плаща се плюс тези 70лв. такса за участие ли? Ако е така, то само таксите ми излизат по скъпо от транспорта на колата да пистата, горивото и амортизацията.. За тези пари за такси които изискват, трябва златни купи да раздават + парични награди на почетната стълбичка.. Големи мародери са тея от БФАС!
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Марто
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от Марто » 12 фев 2015 01:00

Сега ли разбра, че има от тази година се изисква лиценз към БФАС за да караш тайм атак? Пише го в прав текст в правилника за 2015 :nocomment:
Nobody gonna take my car, I'm gonna race it to the ground, Nobody gonna beat my car, It's gonna break the speed of sound, Oooh it's a killing machine, It's got everything, Like a driving power big fat tyres, and everything

Потребителски аватар
auto_forum
Регистриран: 21 март 2008

Писта Дракон - Калояново

Мнение от auto_forum » 12 фев 2015 22:28

БФАС за какво се захванаха с всички възможни авто спортове, за да трупат пари и да карат лъскави коли, а развитие нулево. Съсипаха пистовия шампионат сега е ред и на тези спортове.

Потребителски аватар
mzeto
Регистриран: 20 февруари 2008
Автомобил: ВАЗ 2105
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mzeto » 12 фев 2015 23:05

Аз и октомври плащах лиценз 10лв, ама сега ми е малко абсурдно-20лв събота и 20лв неделя... Интересното мисля е, че хора които притежават лиценз тип А май не може да участват ако нямат Б, което е абсурд имаш лиценз да караш затворен маршрут и планинско или рали и ралиспринт, а не може с него да караш един глупав тайматак....
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book." - Moog "Mighty car mods"

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 11 май 2015 21:59

Има ли желаещи да караме края на месеца на итал феста? Може да отидем да понашляпаме няколко италиянки и да се приберем! ;) Ето условията, както миналата година.. така и тази сме специални гости (участници) на мероприятието. Митко от Пловдив е официално е поканен от организаторите на мероприятието като лице на Лада форума.. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=114988

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mitaka_bg_pd » 19 юни 2015 00:34

10 години от откриването на писта Дракон,с.Калояново.Някой смята ли да идва на откриването на новото трасе?Ще има дрифт,тайм атак,волкикар,ще бъде интересно?

Потребителски аватар
auto_forum
Регистриран: 21 март 2008

Писта Дракон - Калояново

Мнение от auto_forum » 20 юни 2015 00:26

Кой ден е това?

Потребителски аватар
vanko
Регистриран: 15 март 2008
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от vanko » 20 юни 2015 01:37

Юруш на маслините, щото е безплатно.
Предполагам ще е лудница. Освен пистата, 10 години чества и нашият alex_matrix. Той също ще кара и ще прави демонстрации. Дайте му една Лада да видим дали е забравил как се кара такава кола :) :lada:

Отговори