Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Морска среща ММЦ Приморско 2018

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 31 яну 2018 20:45

Пускам темата с проучвателна цел, да видим колко желаещи ще има. Причината да е по раничко е, че миналата година имахме драма с резервирането на бунгала в последния момент. Освен това, има хора които им искат заявяване на отпуски още отсега...
Датите за които си мисля са 1-8 септември. Ориентировъчната цена за нощувка е между 35 и 60 лв на човек нощувка, според варианта на вилата, ама даже отсега имало вече резервации, та не е ясно ще се класираме ли за по-добрите условия. Миналата година бяхме в тези:
http://www.primorskoclub.com/bg/hoteli/ ... ei-2#rooms
За изхранването, ще се постарая да съм по реалистичен-има ресторант и безплатна закуска в него, но храната е гадничка. Има и отделно заведение, там по я бива, обаче по това време на сезона, го удрят на затваряне и... като цяло, в целия район заведенията са си проблемни, бавно и некачествено обслужване, храната може да се хареса на по-непретенциозните като мене.
Има и магазини, но пък бунгалата холидей нямат кухненски боксове.
Иначе условията за спане са прилични, вилите са със собствен санитарен възел, реновирани са (преди десет години), мебелите все още стават. За хората които имат проблеми с насекомите, съм длъжен да предупредя че са ситуирани в гъста дъбова гора и гадини всякакви, най-плашещи са горските оси (някои, като мене ги бъркат със стършели).

Та това е. Ще се постарая да отговоря на любопитните, надявам се да се оформим групичка и тази година.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 31 яну 2018 22:09

Да допълня, че темата е отворена за предложения за други дати и места. Основата е да има морска среща и маалко по-голяма компания от хора.

Отговори