Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Бургас

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008

Re: Бургас

Мнение от white_shark » 27 ное 2010 01:47

А разбра ли кога ще е? Аз днес видях плакат за офроуд в Боровата гора организиран от Вромос на 5-ти декември НЕДЕЛЯ.Ще има ли въобще нещо на Дебелт,защото не ми се вярва в един уикенд да се организират 2 мероприятия още повече от един и същ организитор.
Пък и сякаш офроуда ще е по-интересен.То тия аматьорски състезания станаха един буламач.Коли от скрап,избушени отвътре с няколко лепенки и напръскани със спрейове и се почва едно състезание съпътствано от предсмъртната агония на т.нар. "бегачки"...Въобще нищо стойностно не се вижда.Докато на офроуда и колите им са по-интересни и направени,отделно и чичките като поостареят и стават големи откачалки (tease) :twisted: (skull) (hiro)

Потребителски аватар
Radew
Регистриран: 15 април 2008

Мнение от Radew » 27 ное 2010 14:50

ЩЕ има на мото-крос пистата в гората до Меден рудник но все още нищо не се знае .. Чакаме да се каже !

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 30 ное 2010 19:17

Колеги, къде в Бургас има хубав стенд за регулировка на фарове? Става дума за Сеат Леон 2008. Ще пътувам за празниците до Австрия, а фаровете са забити в земята. Ако дам копчето в положение 1, то светят направо на педя пред колата.
Врътките ги видях, мога сам да вдигна късите, но искам да га бъдат направени професионално, да не заслепявам колегите на пътя, а и да виждам също добре.
ПП. Това не е моят фар,а същият модел като моят за Сеат Леон 2008. Взех снимката от Интернет
09012010956.jpg

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Мнение от kiril_bulgaria » 02 дек 2010 16:40

Колеги, и още един въпрос: Къде в Бургас сте виждали да се продава метална бензинова туба 10л?

iano
Регистриран: 06 ноември 2010

Мнение от iano » 05 дек 2010 00:28

white_shark написа:А разбра ли кога ще е? Аз днес видях плакат за офроуд в Боровата гора организиран от Вромос на 5-ти декември НЕДЕЛЯ.Ще има ли въобще нещо на Дебелт,защото не ми се вярва в един уикенд да се организират 2 мероприятия още повече от един и същ организитор.
Пък и сякаш офроуда ще е по-интересен.То тия аматьорски състезания станаха един буламач.Коли от скрап,избушени отвътре с няколко лепенки и напръскани със спрейове и се почва едно състезание съпътствано от предсмъртната агония на т.нар. "бегачки"...Въобще нищо стойностно не се вижда.Докато на офроуда и колите им са по-интересни и направени,отделно и чичките като поостареят и стават големи откачалки (tease) :twisted: (skull) (hiro)
Аз искам да спомена ,че днес на 4-ти имаше рали по подобие на Планинско. Беше на отсечката към манастирчето в Меден Рудник. Не беше кои знае какво , но се проведе заради 6-ти (празник на Бургас) и също така пилота Стоян Апостолов имаше рожден ден.
А според мен мн добре че в момента вали и утре за Off Road-a ще се поличи добро състезание, но все пак да дочакаме утре да видим дали изобщо щте се проведе ако неспре да лива .

Потребителски аватар
white_shark

Мнение от white_shark » 05 дек 2010 14:15

Ето я тубата ти:
viewtopic.php?f=127&t=12256
На ОМВ съм виждал сякаш такава нова ама едно,че е по-тънка второ струва 5 пъти колкото тая.Грабвай стария материал и не го мисли (victory)
Апарат за регулиране на фаровете има до стадион Нефтохимик в Лазур.Има сервиз за газови уредби до него,но продължаваш 20м нагоре и под една кооперация има сервиз за предници и ГТП.Там проверяват и регулират фарове.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Мнение от kiril_bulgaria » 05 дек 2010 16:04

Благодаря ти! На 23.12. съм в сервиза.
Тубата е 20л, не ми върши работа.
Но сега ще пусна обява във Форума.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Мнение от kiril_bulgaria » 23 дек 2010 09:24

Вече си имаме тема, в която да правим запитвания къде-какво за Бургас.
Бургас - полезна информация
viewtopic.php?f=128&t=13394" onclick="window.open(this.href);return false;

Да допълня. Ако някой някъде е давал полезна информация отностно услуги, сервизи и магазини, нека да си прехвърли мненията в тази тема. Така ще се съберат на едно място Вашите полезни съвети.

Потребителски аватар
nylon
Регистриран: 25 януари 2010

Мнение от nylon » 08 мар 2011 16:51

Ехо колеги... в петък бях в Бургас и ми хареса. Хапнахме шкембенце на най-стария капан в морската градина - според моя бургаски гид. Много хубаво - аз ядох свинско шкембе, а другаря ми телешко, а пък бургазлията и той свинско. Беше пълно с хора и даже на съседната маса имаше две дами в явно доста интимни отношения ;) .

На повечето Лади, които видях пред блокове и паркинзи, очукани или не - лайстните на праговете си им бяха на мястото. Даже до Carrefour-а имаше една бяла 21061 с неогледен вид - ама без изгнило. Ей хубав климат ей. :)

Потребителски аватар
white_shark

Мнение от white_shark » 08 май 2011 23:59

Ало Бургас...събор нещо?
Засега сме скромна компанийка от 4 много мощни Лади и 1 "10 секунден" Фиат за съботата (hiro) Някой друг зарибен? :lcb: :ladaa: :lada:

Отговори