Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2007

Интересни клипове и снимки взети от мрежата или собствени такива.
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Събор 2007

Мнение от Frysco » 04 авг 2016 13:37

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Събор 2007

Мнение от butaloto. » 07 авг 2016 13:43

Я, на Денис самарата... а тази грозна 2103 на Муцев ли беше? И Випсервиз-а го мярнах.. Адриан, Иван, Олег, Ясен, Таня (на Драган), Био-мотора, Skynet, Милен... и още 10-ма човека :) Да му се невиди, изпуснах тогава събора! А някак спонтанно се организираха нещата тогава.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Събор 2007

Мнение от Frysco » 07 авг 2016 21:12

...грозата тройка е моята бе... същата дето те вдъхнови с вървеж и ти тръгна да разбутваш твоята, помниш ли-возих те един път по симеон, после идва при мен в ем-комплект за нещо и се похвали, че си решил да я бутнеш малко твоята да тръгнела, кат моята... спонтанно обаче събора не беше организиран, както винаги беше-месеци назад течеше организация.
... като гледам, на клипа мяркам още и здравко, виктор, момчил, чочо, борето, шамана, хашек от шкода клуба, коцето от бургас с белия москвич, помня че тогава дойдоха много москвичи, последния ни събор заедно беше това... виждам и силвестър от русе, имаше и още други момци от там, с една бяла шестичка с двигател от Фиат 132, исс с бясната Самара имаше много дейно участие в тоя събор, уреди печено агне за всички, заради което олег и събира по пет лева на човек... имаше много ремонти тогава, исс счупи каре полувал, а био-мотор скоростна кутия... виждам и един твой адаш от ихтиман, пълното момче с бръсната глава, също и ясен беше там с нивата, той доведе и дидко от плевен, а после аз го прибрах, та ме спряха в плевен и щяха да ми вземат всякакви талони и книжки, ладата имаше такъв потресаващ външен вид,плюс два пръста прах и пепел по нея, та чак офицери от кат изясняваха какъв ми е случая, а аз ги лъгах че работя в чистотата в софия...
... тогава дадох и едно прословуто интервю по хоби тв, на което се изцепих че догодина-2008, чакаме гости от цял свят на събора...

клипа оригинално е с музика, но се наложи да я махна, щото иначе ютуба искаше да ми закачи реклами към него...

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Събор 2007

Мнение от butaloto. » 08 авг 2016 01:45

Да, да.. започват да ми се връщат спомените. Наистина бяха Шамана и Борето.. а адаша ми от Ихтиман се изгуби някъде изведнъж, с него така и не се засякохме наживо, а доста си писахме не само в стария форум. Да му се невиди, сега започват да ми изплуват и спомените от На Черешата, трагичния финал на Svetlion..приключенията с Винету (на предния капак, къде е видеото?). Ще пренапишем ли историята?
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Отговори