Търся работа

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Re: Търся работа

Мнение от kiril_bulgaria » 02 сеп 2013 14:04

Армията търси с конкурс 370 пехотинци
http://www.pan.bg/view_article-5-18741- ... tinci.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Конкурсът ще се проведе във времето от 18.11.2013 г. до 14.12.2013 г. За приемане на военна служба могат да кандидатстват лица, завършили средни или висши граждански училища в страната и чужбина. Конкурсът включва изпит по физическа подготовка, изпит-тест за обща култура и събеседване.

За допълнителна информация - тел.: 042 / 62 33 93 ; 042 / 62 32 31 ; 042 /61 48 11 ; 042 / 61 48 12 - от 09.00ч. до 17.30ч., както и в офиса на Областния военен отдел в община Стара Загора - стая № 317 и Военно окръжие - Стара Загора.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Мнение от kiril_bulgaria » 28 окт 2013 17:14

10 мита за интервюто за работа

Не познаваме човек, който да е ходил на интервю за работа и да не е бил нервен. Колкото и да е бил подготвен, колкото и да е бил убеден, че е идеален за позицията, нервите винаги са факт.

Процесът на търсене и намиране е сложна работа и ако някой ви казва, че му е все тая, да знаете, че ви лъже.

Вижте митовете, с които най-чето се сблъскваме в процеса на търсене на работа:
http://#ignorepeevski/" onclick="window.open(this.href);return false;Пари/10-мита-за-интервюто-за-работа_l.a_c.98428_i.332317.html

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Мнение от kiril_bulgaria » 08 окт 2014 09:38

Колеги, вероятно от София ще купя мека мебел.
3ка диван, 2ка диван и 1бр фотьоил.

Къде се намират: София, Люлин 10. Какво означава това, незнам.

Къде е блока, на кой етаж? Незнам. Може да са на първият етаж, може и да са на 18 етаж. Брокера, който ги препродава, не ми казва, страх го е да не го прескоча и да се свържа директно със собственика и той да не вземе комисионната.

Ден за работа: на 31.10 петък, но най-вероятно на 03.11. понеделник. При всички случай преди обяд.

Проверих хамалските услуги - на час вземат 10-12лв, но 2 часа ще калкулират (20-24лв). Може и да съм в грешка, не съм говорил лично, а само написаното в тяхните страници и обяви.

Предлагам 50 - 60лв, на двама или трима или четирма човека, че ще им бъде по-удобно. По-добре е четири човека, така няма да се издраска от опиране по стената и по-лесно ще се върти по стълбището. А е кожа и след това не се почиства. А като гледам, си е дъбова основа и кожа - което си е тежко.
Желателно хората да са от този район.
Аз също ще сложа гащеризона.

Предложения: На л.с., но моля само хора, които със сигурност ще могат да дойдат. Защото микробуса на спедиторската компания ще бъде точен.
61d4e65ac9137263c89f0a5967da44b3.jpg

Потребителски аватар
patlajana
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от patlajana » 12 ное 2014 10:20

Търси се QA специалист (Quality Assurance Engineer)

Трябва да има някакъв опит (дори и не много богат) в тестването и интеграцията на уеб приложения, добри аналитични умения и приличен английски. Предимство е (но не е задължително), ако има представа от Обектно ориентирано програмиране, PHP, SQL, Javascript, CSS, HTML. Добре е поне да е виждал някога Линукс. Работата е стабилна (фирмата не е българска), заплатата е доста добра, офиса се намира в София на Цариградско шосе, близо до мола.
Ако някой има интерес и счита, че може да се справи с работата, да пише на лично.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Търся работа

Мнение от kiril_bulgaria » 05 окт 2015 20:54

Виждам, във Фейсбука, НАР са пуснали обява:

Търсят се автомонтьори за гр.Хасково и гр.София. На постоянен трудов договор. Моля ако имате познати,които са добри в тази професия и си търсят работа,пишете ми.За София работата е в нов автосервиз, със заплата над средната за бранша!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Търся работа

Мнение от Денис И. » 04 дек 2015 16:16

С мен се свърза представител на НАР ООД (Официалният вносител на Лада за България) със следната молба:
Има ли някой от лададжиите, които да търси работа? Търсим механик за София.

За сервиза- 40% от заработката. Колкото си изкара- толкова.
Ако има кандидати нека се свържат с мен и ще уредя интервю и среща.

Поздрави.

Става въпрос за София
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
kiril_bulgaria

Търся работа

Мнение от kiril_bulgaria » 16 мар 2017 16:58

От Фейсбук:

"НАР"ООД търси да назначи продавач-консултант в магазин за руски резервни части.
Магазинът се намира в кв.Дружба 1, ул.Амстердам 3.
Предлага се добро възнаграждение, с постоянен трудов договор.
Не се иска опит, но новият колега трябва да има технически познания.
За информация: 0879 448 845

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Търся работа

Мнение от Денис И. » 18 мар 2017 23:10

Сключихме договор с голяма автомобилна фирма и си търсим хора с добър английски и умения за работа с MS Office. Не се изисква предишен опит.

Нека който е заинтересован да ми пише.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

velinsl
Регистриран: 08 август 2016

Търся работа

Мнение от velinsl » 20 мар 2017 22:21

Какво изисква работата?
Град? Начална заплата?

Интересно ми е каква е работата. За момента имам.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Търся работа

Мнение от Денис И. » 20 мар 2017 22:51

София. Анотация на видео файлове - обучение на система за разпознаване на знаци, маркировка и т.н. за самоуправляващи се автомобили.

Отговори