Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

FUN: Вицове, картинки, линкове, текстове

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 01 фев 2016 12:07

Мъж и жена се запознават в бар, отиват в мотел и правят секс. След като свършват, жената казва:
– Скъпи, трябва да ти призная нещо. Аз съм сифилистичка.
– Ееее, скъпа, религията не е от значение. Важното е да сме здрави !

– Докторе, – казва смутен младеж, – един приятел има съмнение, че има венерическо заболяване.
– Случва се, – казва докторът, – свалете гащите и покажете приятеля.

Иванчо към баща си:
– Тате имаме задача от училище да опишем неудачна шега.
– Неудачна шега сине е, когато майка ти ме лъже, че взима противозачатъчни, а се раждаш ти.
Майката:
– Глупости! Неудачна шега е, когато баща ти ме убеждава, че е шеф на голяма компания а се оказва, че компанията е пиянска!

Телефонът на професора звъни в 2 през нощта и ехиден мъжки глас пита:
– Спиш ли, спиш ли, гадино мръсна? ! А ние тука си спукваме гъза да учим за гадния изпит при тебе утре…
– А, не, не спя, ами се забавлявам в кревата с две ваши колежки и отсега мога да ви кажа, че са пълни отличнички! А вие, учете, момчета, учете…

– Моят син моли за ръката на дъщеря Ви!
– Какво, той няма ли си ръка? !
– Има си. Но е изморена вече…

Мъж говори на жена в бара:
– Да бях художник – да те нарисувам; да бях поет – да те опиша; да бях скулптор – да те извая; ами аз като съм прост тенекеджия…

Добре изглеждащ болт търси запознанство с изящна гайка.
Може и с няколко – дължината позволява!

Мъж се бръсне в банята. Изведнъж чува жена му да крещи:
– Пешо, ела бързо! Пешо!!
– Какво, ма?
– Мама падна от балкона!
– Колко пъти съм те молил да не ме разсмиваш като се бръсна! Да се порежа ли искаш!

Девойка си купува парфюм. Харесва един и пита продавачката колко струва.
– Сто лева – отговаря продавачката.
Тя дава една банкнота, но продавачката я връща:
– Банкнотата е фалшива, госпожице.
– Сериозно? Значи снощи съм била изнасилена!

Иванчо отива на училище без домашно и учителката го пита защо.И той : „Водих козата на пръч“. Учителката : “ Е баща ти не можа ли „. И Иванчо “ Ееее и татко може и аз мога ама тя си иска пръч“.

Група металисти обикалят из София да си търсат дискотека. Домино, Империал, Индиго… никъде не ги пускат. Най-накрая стигат до Чака Рака. Там ги пускат. Влизат те, а вътре яко чалга!
Отива единия металист при диджея и му вика:
– Абе пусни нещо за пого бе.
– Следващата песен…
Обаче имало пак само чалга. Оня отива пак при диджея и му вика:
– Абе аз на тебе казах ли ти нещо? Ти глух ли си? Пусни нещо за пого!
– Следващата песен обещавам…
Обаче пак яко чалга. Металистът се ядосал, отишъл при диджея и му казал:
– Слушай какво пускай нещо за пого, че не знам дали ме разбираш!
– Да, да! Разбира се! Специално за вас следващата песен! – казал уплашено диджея. Свършила предишната песен, вдига диджея микрофона и казва:
– И сега специален поздрав за Пого и неговата компания с оркестър „Кристали“!

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 06 фев 2016 20:37

При посещението си у нас Виктор Орбан е научил Бойко Борисов как звучат на унгарски език някои популярни български думи и словосъчетания. Ето ги и тях:

Винетка - Лилишегидере

Турско съжителство – дешеодишмаашпошалвар

Евродепутат – вадешкешпечелиидьобарек

Усвояване на европари – Юбредебреценнаеврокеш

Циганин – Берештухлигепешток

Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Мнение от viksanlg » 01 мар 2016 16:32

Последните думи, които Терминаторът чу, влизайки във Филиповци, бяха: - Асане, скивай, 300 кила железо самички на крака ни идват.
--------------
Катаджия спира кола и вътре какво да види, класната му от гимназията. Тогава полицаят оставя фишовете с глобите и изважда лист и химикал и казва: - Госпожо Тошева, до утре да сте ми написали ей тук сто пъти "Аз повече няма да превишавам скоростта".
--------------
В Македония искали да направят министерство на корабоплаването. На въпроса защо им е, след като нямат море, те отговорили: - А българите как имат министерство на правосъдието?
--------------
Чистачка подава жалба в полицията за изнасилване. - Как се случи? - Ами, миех пода на стълбите, той се прокрадна отзад и... - А не можахте ли да избягате? - Къде да бягам? Отляво - стена, отдясно - парапет, а отпред бях измила, всичко щеше да стане на стъпки ...

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 09 мар 2016 12:44

http://pikabu.ru/story/neizvestnyie_ver ... 07_3377305
Тука има някои интересни модификации на Лада , естествено екзотични и рядко срещани.
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
viksanlg
Контакти:

Мнение от viksanlg » 10 мар 2016 18:42

Като гледам какви скокове правят имам чувството, че са ги хвърляли после директно за скрап...,но въпреки всичко рекламата си е доста добра за времето си!
https://www.youtube.com/watch?v=zArABIz1lV8

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 10 мар 2016 20:33

На почивка във Варна.jpg

Потребителски аватар
viksanlg
Контакти:

Мнение от viksanlg » 13 мар 2016 11:17

Карат се двама познати старци: - Скапаняк изкуфял!! Да знаеш, че няма да стъпя на погребението ти! - Пък аз няма и да те поканя!
---------------
Попитали радио Ереван: – Къде жените са най-грозни? След кратко мълчание се чуло: – Но, пък правим много хубав коняк…
---------------
Работник в почивка. Пуши цигара, гледа надписа на кутията - "МЗ предупреждава, че цигарите са опасни за вашето здраве" - и се възмущава: - А на лопатите нищо такова не пише...
--------------
Между съпрузи: - Вчера ти погледнах хороскопа - казва жената. - И какво? - Здраве - звездите ти се усмихват. Пари - звездите ти се усмихват. Секс - звездите направо си умират от смях!
--------------
Мъж забива пирон. Не го улучва и удря пръста си с чука: - Ммммм...(сдържайки се) А до него 6-годишният му син със сериозен вид: - Да му е..а майката! Нали, тате?
--------------
Надписи в градски рейсове в различни страни: Германия: "Разговорите с шофьора са строго забранени!"; Англия: "Разговорите с шофьора не са желателни."; Италия: "Не отговаряйте на шофьора!"; Израел: "Нямате никаква сметка да си говорите с шофьора.".
--------------
Иванчо пита баща си: - Тате, извънземните приятели ли са или врагове? - Зависи, защо? - Ами кацнаха и взеха баба. - Аа, тогава са приятели..
-------------
Трима мъже се хвалят с жените си: - Моята е голям майстор: счупих една чаша за кафе, а тя така я залепи, че все едно не се е чупила – ето вижте! - А аз веднъж си скъсах панталона, – казва вторият, – моята после така го заши, сякаш не се е късал никога – ето вижте! - А моята ми изпра ризата – вижте, все едно не я е прала!...
-----------
Двама старци си говорят: - Вчера получих подаръци от ГЕРБ, ДПС и БСП. - Какви? -Телевизор, компютър и консерви. –И к'во? - Пускам телевизора - там Бойко Борисов. Пускам компютъра - обръщение на Лютви Местан . - А консервите? - Страх ме е да ги отворя...
------------
Водопроводчик се опитва да отпуши тоалетна. По едно време се обръща назад и вижда момченце, което го наблюдава с интерес, и му казва : - Как е малкия, не е като да се ровиш в интернет, а?
------------
Жена звъни на мъжа си: - Можеш ли да говориш? - Да. - Слушай тогава...
------------
Разярена съпруга буди мъжа си посреднощ: - Пешо, вчера бях оставила две бутилки ракия в хладилника. Защо сега има само една? - Щото не съм я видял...
------------
Полицай задържа двама скитници. - Къде живеете? - пита той. - Никъде - отговаря първият. - А вие? - Съседи сме...
------------
- Скъпи, в твоите еротични фантазии, аз отгоре ли съм или отдолу?!? - Ти си у майка си!

Потребителски аватар
Jiguli
Регистриран: 14 юли 2010
Автомобил: ВАЗ 2101

Мнение от Jiguli » 18 мар 2016 16:49

ВАЗ 2101 Жигули - 1973г.

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 25 мар 2016 18:22

.....Аз познавам хора, които от излишък на свободно време си снимат колите и ги пускат на обяви за продажба:
1 месец със скандално ниска цена,
после 1 месец със скандално висока цена.
И така си правят шоу. Звънят им телефоните, говорят си с хора, пазарят се...И създават впечатление пред мацките на заети, важни и бизнесмени....

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 07 апр 2016 12:35

http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори