Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Мащабния моделизъм - Хоби и на "Лада"-джии!

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
amitko
Регистриран: 30 декември 2008
Контакти:

Мнение от amitko » 02 сеп 2015 15:22

Хайде и аз да постна тук...макар и немащабен моделизъм
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ivelin71
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 03 юни 2010

Мнение от ivelin71 » 07 сеп 2015 23:46

Много са хубави, амитко !
Ето снимки на моделите от изложбата ни :

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
ivelin71

Мнение от ivelin71 » 07 сеп 2015 23:47

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wolfram
Регистриран: 17 юни 2009
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от wolfram » 08 сеп 2015 14:15

Ей колега със стадион Георги Аспарухов ме спечели :) правиш ли нещо подобно по поръчка и ако да, на каква цена?
Тодор Живков написа:Характерно за тази марка е, че може да бъде основа за стаж на млад шофьор. Дори е задължително, човек да мине през руската школа. Да види, да усети,как стоят нещата в живота. За това,че лесно няма и ежедневно трябва борба.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 08 сеп 2015 15:08

Колега, само да вмъкна, че за прегледност можеш снимките да не ги слагаш на отделен ред. Форумният софтуер тогава автоматично ще ги преоразмери и направи на галерия. Ще се опитам да го поправя, но като гледам колко много снимки са ...
Доста е неудобно за една снимка да скролираш надолу. Иначе готини моделчета ;)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
ivelin71

Мнение от ivelin71 » 04 окт 2015 16:35

Здравейте, колеги ! Денис, благодаря за съвета ще се опитам за друг път да го ползвам. Не знаех за тази възможност.
Волфрам, модела на стадиона не е правен от мен, а от две момчета-близнаци от Русе. Ако искаш пиши ми на ЛС да ти дам техни координати и да говориш направо с тях за твоята молба !

Потребителски аватар
lada_4ever
Регистриран: 16 януари 2014

Мнение от lada_4ever » 04 окт 2015 22:21

Да покажа и аз моите тунинговани Ладички :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
:cheers:
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."

Потребителски аватар
ivelin71

Мнение от ivelin71 » 15 окт 2015 15:18

Колега lada_4ever,готино изглеждат моделите ти ! Най-много ми харесват 7-мицата, червената петица и Самара-та. Заповядай догодина на нашата изложба да ни покажеш твоите/нямам предвид само тези които на мен ми харесват/ модели !

Потребителски аватар
ivelin71

Мнение от ivelin71 » 29 юли 2016 21:15

Привет колеги ! Каня Ви, от 14-ти до 28-ми август да посетите и/или участвате в моделистката ни изложба тази година Варна ! Изложбата ще се проведе в Археологически музей Варна в зала на втория етаж. Ето инфо за изложбата във Фейса : https://www.facebook.com/events/1742974035989686/ и в нашия клубен форум : http://modelclubvarna.freeforums.org/vi-t67.html

Потребителски аватар
ivelin71

Мнение от ivelin71 » 08 сеп 2016 18:46

Здравейте колеги ! С доста голямо закъснение, но ето линк към албума със снимки от моделистката ни изложба : https://www.zonerama.com/Album/2018170

Отговори