Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Транспорт на купе от София до Варна предложения

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Delyan Delchev
Регистриран: 24 юни 2010

Транспорт на купе от София до Варна предложения

Мнение от Delyan Delchev » 30 окт 2012 22:02

Здравейте! Намерил съм купе в София и искам да си го прибера до Варна,дайте предложения ако някой се е занимавал с какъв транспорт би ми излязло най-изгодно и лесно благодаря ви!

philipp
Регистриран: 10 юли 2012
Контакти:

Re: Транспорт на купе от София до Варна предложения

Мнение от philipp » 30 окт 2012 22:20

Като най-изгодно би трябвало да излезе при БДЖ. Виж, дали е лесно е друг въпрос.

wishsalor
Регистриран: 15 декември 2008

Мнение от wishsalor » 31 окт 2012 00:56

Жигула, Лада-Класика да е , със теглич, -от там три трябва и колесар или платформа, по - добре второто, като цялостно би ти излязло към 30-40кинта за газ и почерпрка на човека с платформата и теглещото устройство.

philipp
Регистриран: 10 юли 2012
Контакти:

Мнение от philipp » 31 окт 2012 14:48

Да, да... ама само ако ти е приятел. Иначе цените са съвсем, ама съвсем други.

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 31 окт 2012 15:43

Най- евтино е платформа и теглич. Но 30 лв. Я слезте на земята. Кога последно ползвахте репатрак? :)
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 31 окт 2012 16:00

Нещо едната посока за отиване ако е от Варна или връщане до София я забравяте...40лв. газ са няма и 30 литра.Тя празна кола е съмнително дали ще й стигнат в едната посока камо ли в две и то със закачена платформа.

wishsalor
Регистриран: 15 декември 2008

Мнение от wishsalor » 02 ное 2012 21:39

АААААААааха, ся и вие недейте са самозабравя... , нарочно написах приятел-това ще рече, че въпросният няма да го таксува а ще си поделят горивото..., хем и работа ще си свърши няква, и ще се разходи, и ще помогне-толкова ли е трудно, или всички сме комерсиални??? Незнам, а може би по - скоро съм глупав, уникално глупав с разсъждението си... А иначе доста добре знам колко струва да ти помогнат-Веднъж за 30метра извън пътя /ливадата до НСА до пътното платно, че заваля и затънах/ са ми взимали 120кинта, ех .....спомени...
Всъщност, ако момчето си намери купе от Смолян, лично ще му осигуря и престоя, и ще помогна с каквото мога, и ако трябва и купето ще му намеря, и за транспорта ще помогна-ей така, за спорта.

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 03 ное 2012 02:52

Приятелче с репатраче или кола с платформичка ако е голо купето. Ако е на гуми може да рискувате на твърда връзка :)

Отговори