Тема за наркотиците

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Re: Тема за наркотиците

Мнение от Kromida » 18 юли 2014 09:18

Колега, добре, че си ти - влизам по-често във форума да ти чета постовете ! (victory)

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 18 юли 2014 12:14

:D и аз си забавлявам. Сощи съквартиранта ми разказа как навремето дядо му някаде 80тег. бил военен някаде си по България и са се събирали да разцепват амфетамини. Военни и то от класните служби. На пича цялото му семейство е такова. Има и една барета в него. Примери колко искаш. Трайно вече леките наркотици са навлезли в живота ни. Правил съм си снощи статистика точно за тази тема. Примерно си избирам 10 човека с които движа всеки ден. От тия 10 ако несмятам колегите от работа щото там всички пушат и смъркат демек от 10 - 3ма пипат. :) Кромида са още ли ти е забавно ? А говорим за съвсем бели и нормални хора без отклонения. Мобе би и ти на работата си отговорника ти за да е мега позитивния и точния сиг. рине по саблекалните сняг.

verde
Регистриран: 25 април 2008

Мнение от verde » 18 юли 2014 22:25

http://www.prevencii.com/PDF_NARCO/Narc ... 011all.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 18 юли 2014 23:30

Браво на verde PDF-a даде отговори на много мой въпроси свързани с близък човек до мен. Ето от къде идва агресията му спрямо мен и околните. А знам, че пипа амфетамини !
Спомням си като взех за първи път амфети. Небеше мн яко :D Карах на 3та по цялото Цариградско, краката ми изтръпнаха и се смях много :D Следващия път беше както трябва :D Честно не съм по тия неща влиаят ми много зле !

Потребителски аватар
Стани

Мнение от Стани » 19 юли 2014 09:52

Леките наркотици е трудно да се каже че са вредни или толкова лоши както ги представят но логичното им продължение е към тежките като хероина който вече е друга бира.

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 21 юли 2014 12:08

Аз имам предложение - криминализиране употребата на тежки наркотици. Как точно? При установяване употреба - примерно намират го припаднал от свръхдоза в центъра, или нещо подобно (при кръвни изследвания - тези служебните ежегодните, или попадане в токсикологията, или при кръвна проба при виновно причинено ПТП и т.н. има хиляди начини) - на другата сутрин се събужда в комуна за тежък физически труд с 2 годишен престой там, без техните да знаят къде е и без право на обжалване - по бърза процедура.

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Viper » 21 юли 2014 22:54

без техните да знаели... да не би само непълнолетни да ползват наркотици, всеки наркотик е бил лекарство в миналото, но е бил забранен поради сконността му към пристрастяване
както всяко едно лекарство, използвано по правилен начин си има много ползи, проблема е че се ползва от какво ли не джънкита само за да се надрусат
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 22 юли 2014 08:57

без близките да знаят бе що помисли че говора само за родители

мани тая работа за херца особено не ми говори за правилен начин

и ти написах конкретните случаи на злоупотреба

kinggod
Регистриран: 25 декември 2015
Автомобил: ВАЗ 2104

Тема за наркотиците

Мнение от kinggod » 25 дек 2015 21:54

Много е страшно ,младите не го осъзнават как си съсипват живота.
Не трябва да сте велик, когато започвате нещо, но ще трябва да започнете, ако искате да станете велик

verde
Регистриран: 25 април 2008

Тема за наркотиците

Мнение от verde » 06 яну 2016 00:22

През месец март реших да потърся в интернет програмата за фестивала "Мартенски музикални дни" в Русе. Намерих я. И до нея какво мислите, че видях???-"Марихуаната 114пъти по-безвредна от алкохола!" Това беше заглавие на статия....Твърдели го американски специалисти! Научно го доказали! Не зная дали някой е повярвал на това, но мен силно ме впечатли! Не 2,3 или 5пъти, а цели 114! Мой съсед по този повод каза:"Ами тогава да минаваме на марихуана!"

Отговори

Върни се в “Общи приказки”