Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Българското училище сега-позор за нацията

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Re: Българското училище сега-позор за нацията

Мнение от Лада-2104 » 12 дек 2010 20:42

IvO написа:Е такива к'во ги правиш ? ...
Такива мой човек са ти НАЧАЛНИЦИТЕ на работа които те управляват в момента ако работиш някаде де. Неговоря за чекери, супервайзери, закупчици и некви такива мижави "шефчета". Говоря за баш управителите на яките фирми. И така са ти стана ясно кво правят такива пичови като тоя дребния отворко след има нема 20 години. А ти си седи дом и слушай ваще как ти говорят за човеслък и уважение към другара до тебе. Щото аз доста съм ги слушал тия и са си патя заради това. Е за това еваларим на пича от клипчето ! Истински боец ще стане от него който ще може да си защитава името и фамилията след време а не леке като мене и тоя и оня. Ае заключвайте темата !

Потребителски аватар
Москвич 412
Регистриран: 01 април 2010
Автомобил: ВАЗ 2103

Мнение от Москвич 412 » 12 дек 2010 23:54

Абе Матечко,не си прав за някой неща щото тия вещества разплакват майка и семейства и унищожават деца в разцвета на силите си.На един авер братовчедка му така пуши тревичка не пуши цигари и не пие и за 2 години пушене на трева стана дебилно същество в буквалния смисъл на думата.

Потребителски аватар
Лада-2104
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Лада-2104 » 13 дек 2010 01:22

Ооо човек много ми идва алкохола и самотата :D // Сега ще се опитам да не издивявам:
Свестен какво означава според разпространеното разбиране - човек който не се кара, не прави проблеми за дребни неща, несе дърви на продавача отсреща като си купува закуска рано сутрин а даже му пуска базици за да го развесели, бачка за 700-800 лева (в големите градове) или за 400 в малките и не му пука от това. Има више образование в най добрия случай завършено началото на 90те което ще рече, че възраста му е 35-40 години.
Но за съжаление има една малка разлика междо този модел човек и оня другия наречен невеж ! Невежите също са готини пичове приличащи на по горните самоче го нямат вишето образование и някой материални неща. Почти немогат да се различат освен ако неги базикнеш за нещо лично. Е повечето хора са невежи а на свестни. Поне за тия години това съм установил.
И все още съм за пича от клипчето защото той ще научи много от рано някой неща и на 20 годинки вече ще може да си манипулира контингента от хора около него и ще се чуства прекрасно с някоя палавница негов набор. Тоя келеш е посещавал много повече места от колкото аз когато бях на неговите години а и предполагам, че са като се прибере вкъщи няма да прибира яйцата от курника и да затвара кокошките и да дой козата както съм правил аз :D :D .

Потребителски аватар
ma7e4k0
Регистриран: 20 декември 2008

Мнение от ma7e4k0 » 13 дек 2010 03:48

Москвич 412 - Повярвай ми алкохола точно е развалил много повече семейства и е разплакал поне 100 пъти повече майки от тревата.С хероини, амфетамини е същото...

Потребителски аватар
to6o-2101
Регистриран: 25 март 2008
Контакти:

Мнение от to6o-2101 » 13 дек 2010 13:16

Абе имам един познат, много умно момче беше повтарям беше. Само добри отценки в даскало имаше. Видяхме се преди седмица и за 3г. пушене на тревица си беше станал яко малоумник, 2 смислени думи не успя да каже за 20 мин. разговор и само се хили и получава факсове. Нито алкохол пие и нито цигари пуши. Сега не ми говорете, че видиш ли даже е полезно, щом има псохотропни ефекти.........
Бих пушил марихуана само ако съм болен от болестта на Крон или някоя друга за която няма друго лечение освен тревата.

Потребителски аватар
div_kotor
Регистриран: 08 януари 2009

Мнение от div_kotor » 13 дек 2010 14:36

Пропускате нещо друго - обкръжението... И без да пушиш трева може да станеш леке за 1 година, зависи с кой движиш, зависи и от семейството. "Той пропушил трева и видиш ли заради това станал идиот." Ми не е така, станал е идиот щото е почнал да движи със идиоти. На всеки се е случвало да попадне в компания на дебили. Ако каже нещо смислено всички го гледат странно, ако обаче каже некфа безмислена и несвързана простотия (ако няма нищо общо със случващото се наоколо даже е бонус) и всички се хилят. Като почнеш да се събираш с такива хорица - изтъпяваш. Като някой от тая компания ти осигурява тревата - изтъпяваш системно. За това твоя човек не може да каже 2 смислени думи за 20 минути - щот НЯМА какво да ти каже.

Потребителски аватар
Москвич 412

Мнение от Москвич 412 » 13 дек 2010 20:46

От тревата стават супер малоумници и това е умствено,алкохола с добра воля и истински приятели дето да те подкрепят може да го спреш.Сега е модерно всеки да се прави на простак и да ръси глупости,сега модата,а не морала и ценностите диктуват живота на младите.Колкото до компанията-не е луд тоя дето яде баницата,а то ядето му я дава движиш с идиоти-сам си слагаш главата в торбата,после се чуди човек защо затъпява...

Потребителски аватар
Москвич 412

Мнение от Москвич 412 » 13 дек 2010 21:08

Всичко е до воля-който има силен дух той оцелява,а за кавалите в компанията сам си ги избираш.

Потребителски аватар
div_kotor
Регистриран: 08 януари 2009

Мнение от div_kotor » 13 дек 2010 21:58

Еми принципно нито тревата нито бутилката някой ти ги тика зорлен... Ама е факт - простотията е заразна (secret)

Потребителски аватар
IvO
Регистриран: 14 август 2008

Мнение от IvO » 26 дек 2010 17:07

Срам ме е, че уча там.. :(
https://www.vbox7.com/play:e72a6855

Отговори