Относно един юбилей

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
michev
Регистриран: 03 декември 2008

Re: Относно един юбилей

Мнение от michev » 24 апр 2014 23:01

Има читави момчета и там, така че не е съвсем така, както разбира се има и много такива, които плюят без да са се возили дори в Лада. Аз самият си оставам Лада фен, въпреки, че отдавна нямам такава кола, и това, че не съм от активно пишещите не значи, че не следя форума. Имал съм и 21011 и 2105, с тези коли минаха младите ми години и имам прекрасни спомени с тях.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 15 май 2014 15:46

Не знам защо всеки път когато някой каже лоша дума за ЛАДАТА и сърцето ми се свива. Половината от тия дето приказват никога не са виждали читава Лада, a какво остава да са се возили в такава или да са имали такава. Правят си грешни изводи от скраба който засичат в движение по улиците.

Колко били опасни тра-ла-ла... Сигурно за годините след демокрацията в България повече хора са се изпотрепали с БМВ-та от колкото с ЛАДИ за 44 години.

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 16 май 2014 01:41

Нахраних ги тея "разбирачи" от форума на винтилаторите, да видим сега дали ще разпалим нова война. Май ще се търси достатъчно силна машина, че да защити честа на форума ни :)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 16 май 2014 16:46

Я дай линк бе, уй!

Потребителски аватар
DiscontroL
Регистриран: 01 юли 2013
Автомобил: ВАЗ 21061

Мнение от DiscontroL » 16 май 2014 16:54

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 9&start=60" onclick="window.open(this.href);return false; (hiro)

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 16 май 2014 17:17

Май Мети ти е хакнал профила :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

michev
Регистриран: 03 декември 2008

Мнение от michev » 16 май 2014 18:09

Колега Буталото, ще ревеш, да знаеш. Можеш да се пънеш с баварците, карани от мургавите братя в циганската махала, ама голям го извади че ще сбориш 80% от БМВ-тата във форума.

M50
Регистриран: 17 май 2014

Мнение от M50 » 17 май 2014 03:38

Бухахаххахаха човека хвърли ръкавицата но не може да намери "силна" жигулка нещо или?
К'ва война бе младеж ти нещо много бързо даде задна..? :lol: :lol: :lol:
Нещо не пишеш в BMW форума,защо ли... ? (hiro)
Смешно е да нямаш кола и да я търсиш от пешо,гошо и тошо да доказваш нещо което май ти липсва или ти е късичко?
Предложиха ти старт като човек и ти к'во направи? Похвали се че си "нахранил" беемвистите? И с кое ги нахрани по-точно? Изхвърли се като да не казвам какво и сега търсиш кола да спасиш репутацията на форума ви,незнам дали и тук някой те взима на сериозно.. :shock:
И все пак ако я намериш им пиши няма никой да ти откаже,даже напротив.. ;)

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 17 май 2014 08:14

Що бе, айде ще пробваме измежду произволно BMW и стокова жигула кое ще се измъкне по-бързо от кална ливада.Тъкмо другата седмица пак ще вали, имам впредвид и няколко терена. Може да направим и състезанието между нива и X5, ако искате :D
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

M50
Регистриран: 17 май 2014

Мнение от M50 » 17 май 2014 09:47

По-добре да отидем в факултета с една жигула и едно Е36 и да видим колко циганета ще се съберат в жигата и в BMWто,победителите печелят 2-литра дерби кола! :idea:
Иначе айде да не ти обеснявам как чисто новата нива на комшията ми я дърпам с Е46 330xd защото е много "проходима" и така закъса пред нас че не им се вярваше как ги извадих като бръмбар сламка такаче и 4x4 жигулките за мен не стават,истинската руска техника която е номер 1 за проходимост знаеш коя е и там няма аналог защото е номер 1. ;)
И все пак да кажа че през мойта къща,бащи,дядовци са минали 8-жигули и 2-чисто нови лади навремето така че аз лоши спомени от тая марка нямам. :cheers:
Последна промяна от Денис И. на 17 май 2014 10:10, променено общо 1 път.
Причина: 1.6. Цитирането на предходното мнение е забранено. При цитиране, изрязвайте частта, която не е важна и оставете само това, на което искате да наблегнете. Влагането на няколко цитата един в друг е забранено. Всички тези правила са с цел прегледност и улесн

Отговори

Върни се в “Общи приказки”