Относно един юбилей

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
PAP
Регистриран: 14 октомври 2010
Автомобил: ВАЗ 21061

Re: Относно един юбилей

Мнение от PAP » 17 май 2014 11:30

Бутало, аз абсолютно те подкрепям !
За повечето неща си прав !
...а тези дето те предизвикват-остави ги !
...те са от 20-те процента !

Потребителски аватар
kiril_bulgaria
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от kiril_bulgaria » 17 май 2014 17:55

Bmw събор 2014 - Всеки Bmw фест има нужда от едно Subaru

https://www.vbox7.com/play:39b1b9f9c1&start=98

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 17 май 2014 19:57

M50 написа:Бухахаххахаха човека хвърли ръкавицата но не може да намери "силна" жигулка нещо или?
К'ва война бе младеж ти нещо много бързо даде задна..? :lol: :lol: :lol:
Нещо не пишеш в BMW форума,защо ли... ? (hiro)
Смешно е да нямаш кола и да я търсиш от пешо,гошо и тошо да доказваш нещо което май ти липсва или ти е късичко?
Предложиха ти старт като човек и ти к'во направи? Похвали се че си "нахранил" беемвистите? И с кое ги нахрани по-точно? Изхвърли се като да не казвам какво и сега търсиш кола да спасиш репутацията на форума ви,незнам дали и тук някой те взима на сериозно.. :shock:
И все пак ако я намериш им пиши няма никой да ти откаже,даже напротив.. ;)
Смешко, само ти ли не ме знаеш в този форум? Искаш ли да ти покажа колко ми върви
ладата? Толкова бързо мога да прелетя покрай жена ти, че ще остане без гащи. После ще ти искам 20лв. за да се снимаш до нея. Понеже виждам, че си некомпетентен, ще ти пусна малко материал. За да няма излишни въпроси - Баварката е 1,8ИС 143к.с. по спомен, със спортен филтър (hiro) https://www.facebook.com/photo.php?v=57 ... ent_tagged" onclick="window.open(this.href);return false;
И понеже не съм въздухар ще се пусна с всеки желаещ... макар да съм без запалване в момента, ще намеря начин да се добера до бояната, макар да не е най-подходящото място за това. Лично ще поканя и michev да люпи семки, че после ще каже че нищо не е видял :mrgreen:
Последна промяна от butaloto. на 17 май 2014 22:37, променено общо 1 път.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

M50
Регистриран: 17 май 2014

Мнение от M50 » 17 май 2014 20:52

Недоразумение такова мери си приказките за гащите да не станеш още по-известен в тоя форум.. :!:
Кога ще си докараш жигулката? :?: И не ми се оправдавай с запалвания а казвай кога и си земи още 20-бота като тебе да ти пазят страх.
Май ти излезе късмета а? ;)

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Мнение от butaloto. » 17 май 2014 23:16

Ще се разберем... (tease)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Мнение от butaloto. » 19 май 2014 00:46

Текат преговори в момента, за другата седмица ще насрочим дата и час за провеждане на мероприятието. Няма ли и други бързи лади с амбиции за призовите места? Сещам се за една габровска синя с доста опит сред тези опоненти от миналогодишния събор,.. и за поне още една-две софийски.. :roll: Дали ще си останат по мрачните гаражи или ще попаднат под блясъка на прожекторите във вълшебната вечер?

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Мнение от butaloto. » 21 май 2014 23:43

Айде стягайте се... петък(утре) 20:30 среща на бояната. Струва ми се, че малко избързваме, тъй като в неделя ще пристигне и една бърза синя Лада от Габрово. Но ако трябва другата седмица ще правим реванш. На този етап и сам войнът е войн ;)

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 22 май 2014 09:06

Е аре ше гледам да дойда с твойта ли се ше пуснеш?

Потребителски аватар
butaloto.
Контакти:

Мнение от butaloto. » 22 май 2014 11:18

Разбира се, алтернатива за момента няма. Такава беше уговорката.. пък и рано е още да изкарвам японското чудовище :P

Sasho85
Регистриран: 19 април 2009

Мнение от Sasho85 » 22 май 2014 19:06

kiril_bulgaria написа:Bmw събор 2014 - Всеки Bmw фест има нужда от едно Subaru

https://www.vbox7.com/play:39b1b9f9c1&start=98

BMW с изключение на Х моделите не е създаден за нивата. Няма какво да се смеете. Ся ше кажете, че и болидите от формула1 са кенефи щото разбираш ли, не моат да излязат от пЕсъка.

Отговори

Върни се в “Общи приказки”