Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Спам Тема - за всичко от живота

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
DiscontroL
Регистриран: 01 юли 2013
Автомобил: ВАЗ 21061

Мнение от DiscontroL » 16 авг 2017 11:19

Колеги някой, който има свободно време и чатка руския език ще удари ли едно рамо ? От тоя текст що годе разбирам някой неща ама ми се губи смисъла..
Обещавам ще почерпя на някой събор ! :cheers: :D
Назначение: Рычаги для увеличения предельного выворота колес,уменьшен угол Аккермана.В конструкции рычагов заложен увеличенный кастер и развал для увеличения избыточной поворачиваемости и стабильности при управлении автомобилем в заносе.Колея относительно стандартных рычагов увеличена на +50мм верхний рычаг и на +70мм нижний рычаг.Максимальный угол поворота колес 55 градусов.
Дополнительная информация: Минимальное занижение автомобиля -50мм.Рычаги разработаны с учетом установленной тормозной системы от ВАЗ 2112,стандартную тормозную систему использовать нельзя.Шаровые использовать все 4 штуки верхние.Минимальный развал колес -4 градуса.Рекомендуемый параметр кастера 9-12 градусов.Шпильки крепления аммортизатора м10.Требуют доработок кромок арки,либо раскатка либо подрезание арки.Во избежание поломки креплений аммортизаторов,рекомендуется установка аммортизаторов,соответствующих характеристикам пружины.Не рекомендуется использование с доработанными поворотными кулаками.

Потребителски аватар
teon
Регистриран: 27 юни 2010
Автомобил: ВАЗ 2103

Мнение от teon » 08 дек 2017 13:39

... :? за съжаление, Ладите във форума вече да се четат с една по-малко( но не и ФЕНОВЕТЕ)...отиде за скрап завалийката :padre:...да си спомним за нея:
Picture.jpg
Picture.jpg (107.86 KиБ) Видяна 1908 пъти

Потребителски аватар
Стаменов
Регистриран: 24 май 2008
Автомобил: ГАЗ-24 Волга

Мнение от Стаменов » 10 дек 2017 14:29

Ами колега, не че искам да ти се меся, нарочно не писах и в обявата ти като я пусна...
Да беше пробвал по специализираните сайтове или Фейсбук. Тук форумът се следи, ми се струва от една все по-ограничена група хора, които вече не са баш таргета за коли в такова - да го кажем, работно състояние.
По-добре да свърши някаква работа на някой циганин или нещо подобно, още повече щом като, струва ми се е била изрядна технически. Просто сърце не ми дава да дам цяла кола за скрап, още повече работеща, по-скоро сам бих си я разглобил и нарязал, ако се е стигнало до вече безнадежден екземпляр, какъвто може би този не беше. Цената също, доколкото помня не беше неадекватна, така че по сайтовете можеше и да се продаде. Ти си знаеш де, сигурно е имало някаква принуда.

Потребителски аватар
teon

Мнение от teon » 10 дек 2017 19:57

...да, обстоятелствата предопределиха тази стъпка :( ...единствената ми обява беше тук, и въпреки това се обади човек от Враца с молба- поради ангажираност да изчакам непосредствено до след Нова година...реалностите обаче са други :evil: ... но признавам- отивайки си, като че ли ми отнеха цяла една ЕПОХА...но стига толкоз сантименти, случват се и къде по-лоши неща, да мислим все пак позитивно :) ...

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 15 дек 2017 14:45

В сайта добавих спецификациите на новите модели Vesta и XRAY: https://www.ladaclub-bg.com/models/
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
bgbul
Регистриран: 17 ноември 2014
Автомобил: ВАЗ 21213
Контакти:

Мнение от bgbul » 21 дек 2017 17:24

Добре, бе пичове- преди да я дадете за скрап една Лада...ЗАЩО не обявихте тука, сред колегите че ще ходи за скрап?
Защо?
Колко пари ти дадоха за скрап? (ако не е тайна високата цена)
Мисля, че има колеги, които щяха да дадат по-висока цена . Но така мисля аз.

Потребителски аватар
0gn
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от 0gn » 21 дек 2017 17:45

Беше обявена, ама 600лв събориха мераклиите :whistle:

Потребителски аватар
teon

Мнение от teon » 22 дек 2017 19:49

0gn написа:
21 дек 2017 17:45
Беше обявена, ама 600лв събориха мераклиите :whistle:
...500лв беше последната оферта
bgbul написа:
21 дек 2017 17:24
Колко пари ти дадоха за скрап? (ако не е тайна високата цена)

... точно 250лв...

Потребителски аватар
bgbul
Регистриран: 17 ноември 2014
Автомобил: ВАЗ 21213
Контакти:

Мнение от bgbul » 23 дек 2017 19:38

И на 500 лв никой не я пожела, така ли?
Не мога да повярвам. Срамна работа. Аз бих я взел от уважение към марката....Тъжно...!
Вече по-често ще преглеждам обявите във форума.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 06 яну 2018 23:58

http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори