Какво ще направите, ако детето ви...

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Какво ще направите, ако сина ви...

Мнение от Frysco » 29 яну 2018 10:46

Ако е гей, как е направил деца? Как се възбужда от жена?
Принципно има и бисексуални-харесват едновременно и мъже и жени. Има и случаи, в които човека е хетеро, но има единичен случай на забежка по лице от същия пол. Нищо не пречи, да обича жена си и да си има и деца, а същевременно да има влечение и по мъжкия пол.
Дето се вика, те нещата никога не са само бели и черни. В тоя ред на мисли, ще е тъпо след едно признание от сина "Тате, харесах си момче", да му туриме веднага печата ГЕЙ и край, няма да има внуци и снаха.

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Контакти:

Мнение от Viper » 29 яну 2018 15:39

Абе, чист педал си е, ся няма да ви казвам кой е, щото всички го знаете :D
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 29 яну 2018 16:52

Абе аз имам колега от този вид.. хич не е добра картинка. Па и през ден все педераски номера във фирмата..
Прикачени файлове
received_1691718814232573.jpeg
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Mitko_21061
Регистриран: 14 октомври 2015
Автомобил: ВАЗ 21061

Мнение от Mitko_21061 » 29 яну 2018 18:22

В компанията, в която работя, в последно време наемат доста. Познати на мен дами ми се оплакват, че има доста. Забелязвам, че вече е модерно все едно. Модерно е да си търсиш някви права и някви измишльотини за специално отношение към теб, защото си гей. Ако му се сепнеш нещо, че вече прекалява с лиготиите в офиса или не прави нещата като хората и почва да мрънка от рода: Той има по-специално отношение към мен, защото съм гей...не ме понася, защото... Има и много свестни момчета, които не ти навират в носа какви са. Някои обаче май ги наемат само, за да не заклеймят компанията, че е хомофобска и анти гей. Като служител за нищо не става и от едно интервю можеш да го разбереш, обаче ги наемат.

Проблем според мен е, че показват много висок стандарт на живот, доста показност. Винаги е имало такива хора и това е нормално, но е проблем да си такъв, защото е модерно и ще те водят по яхти и коктейлчета някви дърти педе*аси. Не трябва да се подценява проблемът.

От много ранна детска възраст трябва да се възпитава детето да бъде мъжки мъж и да полага усилия за нещата, които иска, а не да дава гъ*а. То това е валидно и за момичетата.

Потребителски аватар
Kromida
Регистриран: 12 април 2008
Контакти:

Мнение от Kromida » 30 яну 2018 12:32

Според мен правилният въпрос е не този в анкетата, а:

Считате ли за необходимо да положите всички възможни усилия във възпитанието на сина Ви, за да НЕ стане гей?

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 30 яну 2018 14:35

А дали е въпрос на възпитание или просто на даден човек отвътре му идва какъв да бъде?

Все едно да възпитал сина си дали да харесва слаби или закръглени жени, дали да обръща повече внимание на задните части или на гърдите.

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 30 яну 2018 16:06

Всички "обратни", които познавам, са "обърнали резбата" в даден момент, а не от самото начало.
Оня пошъл филм "Moonlight", дето обра маса награди също според мен показва как човек се извращава заради разни събития, които, ако е по-лабилен, го пречупват.
Сещам и за "Среднощен експрес", мини-историята в затвора нашият човек как се отдаде на педала.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 31 яну 2018 00:11

Честно казано, попадал съм на разни материали, че има вродена предразположеност към това... надявам се да не ми се разсърдите, че не мога да ги приложа.
П.С.Това от снимката е отвратително, честно казано. Тука вече има и сериозен проблем с чувството за красиво и естетично...

Потребителски аватар
Kromida
Контакти:

Мнение от Kromida » 31 яну 2018 11:15

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти: