Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Календар 2019

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Nelly » 30 ное 2018 19:29

Календар 2019 на Лада Клуб България вече е ГОТОВ!

Благодаря на Всички, които си направиха труда и изпратиха снимки, които отговаряха на изискванията. Между другото тази година 80% от снимките отговаряха на всички условия, с което избора за 13-те най-хубави снимки беше отново много труден.

Огромно БЛАГОДАРЯ на cvetalin_kostadinov за РЕДАКЦИЯТА на календара.

Календара може да се закупи от електронният ни магазин КАЛЕНДАР 2019 на цена 10 лв.

Членовете на клуба получават еднократна промоционална цена от 8 лв.

Можете също и да си харесате нещо друго от магазина - има няколко тениски, химикалки, връзки за ключове, бадж или каквото си пожелаете!

А ето как изглежда и самият календар:
LCB 2019 View All.jpg
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Nelly » 10 дек 2018 14:55

Останаха само 40 броя!!!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Nelly » 12 дек 2018 18:28

Останаха 25 броя!!!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Денис И. » 13 дек 2018 10:16

Фактът, че календарът се разграбва толкова бързо говори еднозначно за добрата работа на Нели. Браво, много добре се е получил.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2105
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Viper » 14 дек 2018 09:51

А аз имам една идея дето ми хрумна наскоро... знам че напоследък са модерни тея календари дето си късаш месеците и си местиш "дзъркелото", но примерно ще е готино да се направи голям календар с всички месеци на него и така няма да се прехвърля постоянно деня и да се късат листи и т.н.
Москвичистите ползват този модел от много години насам, а аз мисля, че ще е едно готино допълнение към нашата колекция от артикули.
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Nelly » 03 яну 2019 19:07

Този модел календар е неудобен за масовите домакинства - най-вече поради липса на място. Аз лично имам всякакви такива подарени, но никога не съм си слагала в къщи.

Аз пък си мислех за клубен, т.е. с логото на клуба и емблема като глава само и отдолу месеците да се късат, а не да се премятат както е сегашния.

Потребителски аватар
Марто
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Марто » 07 яну 2019 09:09

Еднолистовия календар е по-удобен за използване от многолистовите. Имаш цялата година пред себе си и не е необходимо да премяташ листа напред назад. Недостатъка е, че изисква повече място в общия случай.
Nobody gonna take my car, I'm gonna race it to the ground, Nobody gonna beat my car, It's gonna break the speed of sound, Oooh it's a killing machine, It's got everything, Like a driving power big fat tyres, and everything

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Календар 2019

Мнение от LADA-2107 » 08 яну 2019 07:53

Многолистовия календар с премятане на листите и без късане, след като изтече годината можеш да го прибереш за спомен. Отделно от това всеки месец е с отделна картинка/снимка, което внася някакво разнообразие.

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Календар 2019

Мнение от Nelly » 14 яну 2019 10:14

Все още има доста бройки за продаване.

Други години имаше много поръчки точно от четящите форума, от Софийската група и околия, а тази година няма никакви... Странно, но ФАКТ!

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Календар 2019

Мнение от butaloto. » 28 яну 2019 20:48

Да повдигна темата.. ще се разпродадат ли календарите? Как вървят бройките..
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Отговори