Алкохолът-проблем на нашето време?

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
Дрон
Регистриран: 12 март 2009
Автомобил: Volvo 945
Контакти:

Мнение от Дрон » 30 сеп 2019 13:41

:) Не бе хора твърде на сериозно взимате живота :) Спокойно и той ще свърши, няма оцелял, поне за сега... дори за чичо Дънкан не съм чувал нищо напоследък.

Злоупотребата с всичко вреди - дори с ръжен хляб. Както се пееше в една песен "Тот кому здесь всё равно Прошагает дальше всех"

Аз пък хляб не ям, не повече от 1 брой месечно и то с точно определени манджи, сладко или не го пипам с месеци или се натъпквам като свиня с него... ми така ми е кеф. Бира - около 4-8 дневно (по 0.5) ма мога и без, зависи. Някой се кефят да ходят по планини, да спазват диети - аз си лющя бира и си разглабям скрапове, естествено при отговорни задачи и шофиране алкохол не се употребява. Викал съм си транспорт и при 2 бири - не че не мога да карам или съм пиян - просто не бива.
А тия с килцата в повече да кажете как го правите, щото аз плющя джън фууд, бири и мазни пържоли и над 60 в продължение на над 15 години не мърдам. Дори да не ям 3 дни или да се тъпча като свиня цяла седмица ;) Ама не кликам в офис, вярно - тоя гаден скелет с 2 квадрата кожа го експлоатирам кат държавен, неговата мама ;)
После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 30 сеп 2019 14:06

Аз ли да ти кажа как го правя бе, гад такава... (hiro)

Мене един бонбон ме надебелява, той плющял всичко, не му лепяло и пита как го правиме... (майтапя се, да не ми се вържеш)

Всичко е до генетиката, както ти е отредила майката природа да се справяш, така си и живееш. Всеки опит за промяна на биоса е егати и мъката, много често хората в опити да станат такива каквито не са, се разболяват лошо... тъй че, всеки трябва да познава себе си и да се съобразява със себе си. Ай наздраве.

Потребителски аватар
Дрон
Регистриран: 12 март 2009
Автомобил: Volvo 945
Контакти:

Мнение от Дрон » 30 сеп 2019 14:21

Ай наздраве, мен рекорда ми е 75 кила в казармата :) ама изяждах Русенското и медузите на по претенциозните ;)
После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Мнение от MOTO`manqk » 07 окт 2019 03:00

Отговори

Върни се в “Общи приказки”