Снимки за КАЛЕНДАР 2020 година

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
Потребителски аватар
GETCATA
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 29 май 2015
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от GETCATA » 12 ное 2019 14:53

Червената тройка беше отлична за календар 2020 г.

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 12 ное 2019 17:31

GETCATA написа:
12 ное 2019 14:46
Нели , защо само моята кола е трън в очите на другите ? Това е просто снимка , ми скрийте номерата . Тук не става въпрос на кой е колата , говорим за снимка . А за тази година даже нямам календар и не знам коя снимка е използвана.
Нямам идея защо точно твоята кола е трън в очите на другите. Нека всички, които ме упрекваха да кажат защо.
Твоите снимки винаги са страхотни, защото ти самият си професионалист и аз лично имам слабост към всички твои произведения и ти много добре го знаеш това.
А нямаш календар, защото не си взе. Може би защото аз ги пращах, а?

Относно червената тройка, пак имаме червена тройка със страхотна снимка, просто колата е друга
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

петко петков
Регистриран: 14 октомври 2019
Автомобил: ВАЗ 2108

Мнение от петко петков » 12 ное 2019 19:27

Crazzy_Lada, къде мога да видя малките календари

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 12 ное 2019 19:27

Какво значение има, че колата на Жоро е във всички календари? Колата е хубава, снимките са хубави, защо да не участват? Изглежда добре, радва окото.

Който няма кола за показване или техника за снимане или око на фотограф, да не мрънка и да не протестира. Дайте да сложим накакви очукани бараки с ръжди и кривини снимани на село в двора с телефон подпрян на коляно.

Потребителски аватар
GETCATA

Мнение от GETCATA » 12 ное 2019 20:14

Нели , конкретизирай се , кои са тези които са те упреквали за моята кола? Или кой? Не колата е причина, този който снима, в него е вината .
И всяка година ми пишеш, как моите снимки са ти слабост, колко ги харесваш, стига ,чувствам се уморен .

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 12 ное 2019 22:19

Жоро, и аз се чувствам уморена от твоето вечно недоволство, ако не стане по твоя начин всеки път са едни сръдни, едни „фръцкания” от типа: изтеглям си снимките и обиди, обвинения т.н.
Имаше възможност да поемеш ти подборът на снимките, но всеки път отказваш.
Не е един човек много са, лично мога да назовя поне 5 имена, които са ни общи познати и поне още няколко от интернет потребителите. Но няма да ти ги кажа, влез и се разрови сам. Последните можеш да ги видиш под постовете с официалното обявяване на календар 2019-та и във фейса в 3-те групи, и във форума.
Аз лично няма да се ровя и да ти доказвам колко негативи понесох на гърба си, но въпреки всичко като ме помолят да помогна го правя и си понасям отново дозата.
За което ТИ „БЛАГОДАРЯ”!!! Имах те за приятел, предпочитам някои неща да си ги изясняваме лично, но ти избра публичното пространство. Жалко...
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
GETCATA

Мнение от GETCATA » 12 ное 2019 22:51

Ти започна спора с мен . Биляна ми поиска снимки за календара , като каза че тя ще го прави . Никога не съм искал да обидя някого, и не съм предполагал че като се старая да направя нещо хубаво, ще си навлека такъв негативизъм. Извинявай , щом съм ти създал токова много неприятности .

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 12 ное 2019 23:24

GETCATA написа:
12 ное 2019 22:51
Ти започна спора с мен .. .
Напротив! Ти каза, че снимките са отхвърлени само защото са снимани от ТЕБ!

Спорът тръгна от там!

И ти беше човекът изказал се негативно!

Обичам те по мой си начин. Приела съм те такъв, какъвто си! Уважавам те и ще продължа да го правя, независимо какво си мислиш ти!
Последна промяна от Nelly на 12 ное 2019 23:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Wolfgar
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 12 ное 2019 23:25

Април и Октомври не ми харесват. Юни е отвратителен. Как може на този най-слънчев и зелен месец да сложите тази сива и меланхолична снимка. Направо не искам да идва Юни...... За този месец трябваше да сложите снимакта на Жоро на червената 3-ка. За Октомрви трябваше да е неговата кола. С две думи слабичък календар.......
Това си е мое лично мнение. Моля, никой да не се чувства обиден

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 13 ное 2019 08:50

И аз пратих снимка на моята кола, но не я виждам...Ама лично ще се саморазправя с отговорните на събора. Всяка година 2108 има, но не и 2109. Явно моделът и моята красива девятка в частност не се харесва на самозабравилото се жури,което вече явно мога да заявя,че работи изключително пристрастно години наред!

Хора стегнете се! Всяка година драми с тоя календар. Дайте за 2021г. да го изготви друг екип от хора щом сегашните инициатори не се справят според вас. Ако се получи по-хубав всички включително и хората, които изготвят календар 2020, ще ви кажем БРАВО!

Единственото мое мнение е(аз и друг път съм го казвал),че календарът е по-добре да е еднолистов. Доста по-лесен и евтин за изработка,по-голям и видим и съответно остава като плакат след като мине годината. Аз календари нито слагам някъде, нито събирам за себе си, но от еднолистовите на Москвич вземах по 20-30бр. и подарявах на хората... включително и на Лада събори съм раздавал. Доста по-бързо се разпродават също,което е + за клуба.

Отговори

Върни се в “Общи приказки”