Некоректен админ

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
drdos
Регистриран: 10 декември 2008

Некоректен админ

Мнение от drdos » 31 юли 2020 17:31

.
Последна промяна от drdos на 12 авг 2020 20:44, променено общо 2 пъти.

drdos

Некоректен админ

Мнение от drdos » 31 юли 2020 18:48

.
Последна промяна от drdos на 12 авг 2020 20:43, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Некоректни админи

Мнение от MOTO`manqk » 31 юли 2020 19:08

Нхх.. :shock: голема работа, хора живеят без крайници или без питейна вода, ти за една обява, не се коси такъв брато, живота наистина е твърде кратък за да си го вгорчаваме и изнервяме така сами, с две думи: "питай си хуя" ;)
Факт че е в повече да я изтрие, могъл е да ти напише да включиш и телефон и готово, ама па и ти се държиш се едно си на 15, извинявай че така ти го казвам, но така го чета, а щом от 12 си във форума, значи не си пишлеме, нито те знам нито те познавам, под общ знаменател сте ми, Стъбилки! Щом се радвате и още интересувате от лади, тука е местото в бг, факт че замря много форума, може би щото пораснахме и не ни се занимава вече с навиване на пружини една в друга и с нагорели чукчета и тнт.... :lol: и няма кво толко да си пишеме, но с тва заяждане и ти нищо няма да постигнеш повярвай, само на себе си вредиш, опитай с добро, три реда една снимка 4 клика и имаш обява, много повече енергия и време си похабил за тия гневни постове, и без тва останахме шепа хора тука. Приеми че си сбъркал поправи си грешката, и си живей живота.

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Некоректни админи

Мнение от Viper » 31 юли 2020 20:59

drdos, не се напрягай толкова много, ще ти излезе някой хемороид.
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Некоректни админи

Мнение от LADA-2107 » 02 авг 2020 01:25

Какъв тоталитаризъм, какви 5 лв??? Има правила и те са за всички. В България всеки разбира демокрацията като: "Ще правя каквото искам и никой нищо не може да ми каже!". Да, ама не става точно така и започвате да ревете. Всеки напира да е специален и да е над нещата, над правилата.

Като не ти харесва ходи пускай обяви в групите "у фейса". Там с една дума без подробности и пояснение пиши какво продаваш. После ако някой евентуално ти пише коментар задължително му отговори: "Подробности само на ЛС..." Защото разбираш ли е голяма тайна от кой град си, как се казваш и какъв ти е телефонния номер. Защото е много трудно да направиш 4-5 снимки.

Като искате да продадете нещо, постарайте се да съставите коректна и изчерпателна обява. Най-лесно е да плюем.

drdos

Некоректен админ

Мнение от drdos » 02 авг 2020 17:52

.
Последна промяна от drdos на 12 авг 2020 20:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Некоректни админи

Мнение от MOTO`manqk » 02 авг 2020 18:30

:lol: :lol: :lol:

drdos

Некоректен админ

Мнение от drdos » 02 авг 2020 18:49

.
Последна промяна от drdos на 12 авг 2020 20:43, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Некоректен админ

Мнение от Денис И. » 03 авг 2020 10:52

Първо, нека упражня правото си на тоталитарност и сменя заглавието на темата на "Некоректен админ", а не админи, тъй като има и други администратори, които не заслужават обидите ти, тъй като аз бях този, който ти сложи предупреждение.

Второ, имаше 24 часа да ми пишеш ЛС, в което да оставиш един телефон, аз, за да не ти причинявам дискомфорт, щях да го добавя в обявата и да я върна. Ти обаче избра да ме псуваш.

Трето - както каза Сашо - правилата са за всички! Можеш да си пуснеш отново обявата според правилата и тогава няма да имаш никакъв проблем. Телефонът е задължителен (както и в olx) за да избегнем некоректните купувачи/продавачи, тъй като от няколко години за да си купиш дори предплатена SIM карта ти искат документ за самоличност. Това малко или много ограничава възможностите за измами. Ако комуникацията е само във форума, чрез ЛС, то при евентуална измама няма да има как да те намери човек.

Съжалявам, че пазя колегите лададжии от измами и това ти е причинило дискомфорт. Надявам се да приемеш извинението.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

drdos

Некоректен админ

Мнение от drdos » 10 авг 2020 18:45

.|.
Последна промяна от drdos на 12 авг 2020 21:30, променено общо 2 пъти.

Отговори

Върни се в “Общи приказки”