Lada Vesta SW Cross - VIS

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
curse_m
Регистриран: 16 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21104

Мнение от curse_m » 11 апр 2021 22:05

Аз спрях да ходя по други сервизи освен НАР отдавна, когато все пак ходя в сервиз примерно за реглаж предница. Въпреки че и на тях вяра нямам, но поне не ти обясняват колко си тъп че караш Лада и да я гледат умно, особено по старите модели дето са с толко тъпо и просто оказване. Специално НАР София имат хубаво оборудване за реглаж.
Не мисля че на колата нещо и има по окачването. Аз преди години така с 110-ката през шахта без капак в една тъмница и дъжд минах. Две от гумите за нищо не ставаха, особено предната, с огромен балон. Джантите кривнати и двете, повече предната. Но така си ги карам и до ден днешен. На окачването нищо му нямаше, и още пъти е пропадало в подобни кратери. На Вестата така вече кривнах една джанта също в една дупка... но какво да се прави, Бойковия ремонт трае 2г. макс и всичко се разпада до по зле от преди него. :(
Протестирам - друга кола освен Лада повече няма да си купя, докато не видя че има промяна в пътната обстановка!
Lada Vesta SW Cross, Lada Kalina 2 универсал, Lada 21104

тано
Регистриран: 22 юли 2020

Мнение от тано » 12 апр 2021 18:04

Дали е късмет, че има автосервиз на 200 метра от дупката, или...? Как мислите :D

Потребителски аватар
vis
Регистриран: 25 януари 2020
Автомобил: Лада Веста

Мнение от vis » 13 апр 2021 08:02

Вчера изправиха джантите. Не бяха спукани, не се спукаха и при изправянето и не се наложиха заварки. Гумите засега също са здрави, но ще ги следя дали няма да направят "жаби". Нищо не тропа и не хлопа, колата върви направо и не дърпа в някоя посока - мисля, че джантите са поели удара от дупката и нищо друго не е пострадало.
Колкото до сервиза - човекът е много съвестен и го препоръчвам на всеки. Закара ме с джантите до Пазарджик, колата престоя 24 часа в двора на сервиза, демонтира и монтира джантите, прегледа окачването и ходовата част и не поиска да вземе и един лев. Каза, че няма нищо счупено и не може да ми вземе пари без да е правил нищо.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 13 апр 2021 12:03

Браво на такива майстори! Дай Боже всекиму да попада на такива хора!

Отговори

Върни се в “Моят автомобил”