ВАЗ 2107 - ivo_pz

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
ivo_pz
Регистриран: 26 януари 2010

Re: ВАЗ 2107 - ivo_pz

Мнение от ivo_pz » 02 сеп 2011 03:03

Двигателя е подържан от всякъде не сам променял нищо по него нямам и намерение варви си доста прилично !

Потребителски аватар
MENJI.83
Регистриран: 07 август 2011
Контакти:

Мнение от MENJI.83 » 02 сеп 2011 13:19

Поздравления за хубавата Лада ! Карай я със здраве и безаварийно (victory) !

Потребителски аватар
vaz_21013
Регистриран: 12 декември 2010
Автомобил: ВАЗ 2105

Мнение от vaz_21013 » 02 сеп 2011 17:41

Какъв голф 2-ка една подържана Лада бие голф 2-ка каруца както си иска пробвано е това и то точно с 1.6 ;)

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 02 сеп 2011 19:46

Начи тая 2ка ако е с 1.3 утрепан мотор много ясно че ще го бие ама някой 1.6 1.8 и нагоре малко трудно стига да не е печка (дизеларка) ;)
Последна промяна от Koko95 на 05 сеп 2011 00:56, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivo_pz

Мнение от ivo_pz » 03 сеп 2011 00:13

MENJI.83 написа:Поздравления за хубавата Лада ! Карай я със здраве и безаварийно (victory) !
Благодаря Колега :)

Потребителски аватар
1300
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 27 април 2009
Автомобил: ВАЗ 21011

Мнение от 1300 » 04 сеп 2011 23:01

Колега седмичката ме радва много.Цвета е убиец.Вчера бях в Пазарджик с Николай с белият Москвич,но не остана време да се свържем с теб да се видим,но не е изключено да стане друг път.Поздрави.

П.П. Ей такива охлюви с голфове ако ще и с V8 мотор да е на магистралата за Пловдив ги прая на луди като имаш впредвид,че съм с 1.3 сток.Тъй,че със седмицата ще имат да вземат тия от VW.
"1300" since 1979

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 05 сеп 2011 00:42

...1.3 е точно всичко друго ама не й магистрална бегачка с 4 степенната кутия особено (stupid)...и ние сме карали Лади и знаем за какво става дума.Късмет с наказването с тоя недоразвит мотор.Направо на моменти някои хора плашат с дивата си превъзбуда и фенщина граничеща с фанатизъм (scared)

Потребителски аватар
ivo_pz

Мнение от ivo_pz » 05 сеп 2011 01:24

1300 написа:Колега седмичката ме радва много.Цвета е убиец.Вчера бях в Пазарджик с Николай с белият Москвич,но не остана време да се свържем с теб да се видим,но не е изключено да стане друг път.Поздрави.

П.П. Ей такива охлюви с голфове ако ще и с V8 мотор да е на магистралата за Пловдив ги прая на луди като имаш впредвид,че съм с 1.3 сток.Тъй,че със седмицата ще имат да вземат тия от VW.
Благодаря колега ще ми е приятно да се запознаем другия път непременно Ники да ми се обади като дойдеш :)

m0m0
Регистриран: 12 април 2008

Мнение от m0m0 » 05 сеп 2011 01:39

Ладата е много добре поздравления на момчето от мен!!! А относно коментарите по горе дали е удряна или не колата мислите ли че човека който си я кара всеки ден не е забелязал неща които вие забелязахте от една снимка или пък как един голф 1.6 карбуратор щял да го напляска.... Защото аз никаде по горе не видях написан въпрос от собственика на колата: Имам тази Лада дали според вас ще ме напляска голф и дали колата има удари..............не се здържах тоя път вече Аиде живи и здрави и не се заяждайте с голфовете по светофарите че да няма неочаквани обрати (tease)
А и да добавя в случай че някой ме напдне защо се впрягам просто е една от хубавите коли които са показани тук и явно за собственика си е нещо повече от машина за превръщане на горивото в механична енергия както някой други и набързо се изписаха 100 глупости....Ако не съм прав и някой се е почуствал засегнат ми изтрийте мнението (stupid)

Потребителски аватар
ivo_pz

Мнение от ivo_pz » 05 сеп 2011 13:57

m0m0 написа:Ладата е много добре поздравления на момчето от мен!!! А относно коментарите по горе дали е удряна или не колата мислите ли че човека който си я кара всеки ден не е забелязал неща които вие забелязахте от една снимка или пък как един голф 1.6 карбуратор щял да го напляска.... Защото аз никаде по горе не видях написан въпрос от собственика на колата: Имам тази Лада дали според вас ще ме напляска голф и дали колата има удари..............не се здържах тоя път вече Аиде живи и здрави и не се заяждайте с голфовете по светофарите че да няма неочаквани обрати (tease)
А и да добавя в случай че някой ме напдне защо се впрягам просто е една от хубавите коли които са показани тук и явно за собственика си е нещо повече от машина за превръщане на горивото в механична енергия както някой други и набързо се изписаха 100 глупости....Ако не съм прав и някой се е почуствал засегнат ми изтрийте мнението (stupid)
Благодаря Колега :) Това е нормално хората да намират веднага някви кусури по колата дали е удряна или нещо подобно и че пък някакъв голф ще я набяга :D така става защото колата е хубава и това е факт.Аз съм положил много труд по тази Лада да изглежда съвременна кола (метелик боя,джанти и тн):remont: не смятам да я права бегачка и да я бягам с счупени голфове ;) :) За мен е важен външния вид на колата просто така става ясно за човека,който я направил да изглежда така. 8-) Все пак ми е първата кола за това така говоря.Има хора каде са сменили 10 такива и сиг. няма да са на това мнение ;)

Отговори