ВАЗ 21083 - skyline87

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Re: Лада Самара

Мнение от white_shark » 21 апр 2008 21:18

Ако пък си мислите,че на другите много им дреме дали колата освен външен вид хвърчи или не пак сте в заблуда.
Драган го каза най-точно.Успеха е успех,когато на теб самия ти харесва направеното :)

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 21 апр 2008 23:37

Мда, това е така - няма какво да кажа повече.

Бай Тоше - има леееко изменение на проекта. Тасовете станаха осем броя, но остават за зимата.

skyline87

Мнение от skyline87 » 21 апр 2008 23:48

samarafan написа:Смятам, че тунинга под предния капак е много по важен от оптичния и ако няко си мисли, че благодарение на спойлерите колата ще хвръкне, то много се лъже!
Не знам защо си мислите, чe под капака не е правено нищо и Самарата не върви. Не че се хваля нещо, ама тая кола както я виждате до момента ми са е вързала над 4. И знам, че не е кой знае какво, но на мен си ми харесва и съм я качил в клуба с най-добри намеренея.

Dragan_Trial: Моите адмирации за колата, но няма да се разберем с това "чи са хваля" вместо "че се хваля". И местоимението за женски род единствено число е "я", а не "е"!

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 21 апр 2008 23:59

Ми ко толко, нии ни са заяждаме, само си оказваме мнението. Един съвет - пък ако щеш го възприеми. Махни всички лепенки по колата, нека остане само боя. Тогава щи има хубава линия.

Потребителски аватар
samarafan
Регистриран: 13 април 2008

Мнение от samarafan » 22 апр 2008 19:11

Не знам защо си мислите, чe под капака не е правено нищо и Самарата не върви. Не че се хваля нещо, ама тая кола както я виждате до момента ми са е вързала над 4. И знам, че не е кой знае какво, но на мен си ми харесва и съм я качил в клуба с най-добри намеренея.
Приятелю, горното го казвам с най-добри чуства и по принцип за оптичния тюнинг.Не искам да се заяждам, но истинския тюнинг на купе, най- добре се прави в специлизирани за това ателиета, които разполагат с аеродинамичен тунел.По този начин геометрията на спойлерите, се изработва съгласно законите на аеродинамиката и ефекта е намаляване на челното съпротивление.Във всички други случаи, дори и да "ловят" окото, спойлерите допринасят за увеличение на същото с всичките му последствия от това.За съжаление почти 100% от оптичните тюнинги у нас се правят любителски, което не довежда до желания ефект.
Докато тюнинга на двигателя, реално довежда до увеличаване на мощност и бързина.
А иначе Самарата е идеална и външният и вид издава, че си човек мераклия.Извинявай, ако с моето мнения, съм те засегнал!

Потребителски аватар
Backo
Регистриран: 12 април 2008
Автомобил: 2194

Мнение от Backo » 05 юли 2008 20:32

Да ако не бяха лепенките щях да кажа, че е номер едно. Но има една синя ли беше, ченрна ли не помня (Самара), с по изчистена линия, която според мен за момента е по красива.

Отговори