Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Лада Гранта - Nicko

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Nicko
Регистриран: 13 ноември 2016
Автомобил: Лада Гранта

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 05 дек 2016 18:45

Здравейте на всички колеги! От днес съм собственик на Лада Гранта,ами първи впечатления..... върви като нова кола . Като за начало не съм правил експерименти със това колко вдига,традиционния въпрос към всеки собственик на нова кола :D Нека малко премине и еуфорията ще кача снимки и с радост бих отговарял на въпросите ви евентуално. Моля за извинение ако темата не е на място и модераторите може да я изтрият или преместят понеже съм нов във форума се извинявам предварително.

Потребителски аватар
toneto66
Регистриран: 29 януари 2009
Автомобил: ВАЗ 21101
Контакти:

Лада Гранта

Мнение от toneto66 » 05 дек 2016 19:59

Здравей да ти е честита новата Лада, и добре дошъл в нашия форум.Да ти кажа радвам се много,че все още има хора дето държат на марката Лада .ЧЕСТИТО и безаварийно шофиране.

xm_net
Регистриран: 19 декември 2009
Автомобил: Лада Веста

Лада Гранта - Nicko

Мнение от xm_net » 05 дек 2016 22:00

Е-е-е, дай да я видим тая хубавица де:) Едно са рекламните снимки, а друго са реалните! Сподели малко повече: за кой двигател става дума, как се държи на пътя, абе знаеш как е... дай инфо повечко:)

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 07 дек 2016 16:05

Ето и първата снимка
IMG_0877.JPG
Вярно е че рекламните снимки не дават много точно визуална представа. Като за първите 300 километра колата си върви добре , управлението и е леко, спирачките и са добри нищо че отзад е с барабани.Впечатление прави и това че видимостта на водача е добра. Ами....вие питайте ако нещо ви интерисува.

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 07 дек 2016 16:13

Извинявам се , колега беше ме попитал за двигателя- 1.6 16V . Динамиката му е добра поне до толкова до колкото съм го натоварил, което не е много все пак е нов. До 100 км/ч колата си е стабилна нормално шумна за скоростта и за класа си.

xm_net

Лада Гранта - Nicko

Мнение от xm_net » 08 дек 2016 11:23

Благодаря колега! На същия двигател съм се спрял, само че за Калина Крос става дума. Ще видим как ще се развият нещата, но май ще е нова Лада вместо поредния изморен кон втора употреба. Пожелавам ти само хубави моменти и безаварийно шофиране!

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 08 дек 2016 20:35

Благодаря и аз колега!!! Като първи впечатления, двигателя си е добър но трансмисията и той като че ли не са за тая кола става въпрос за Кроса. Аз също съм бивш собственик на такъв уморен кон, закупен шест годишен сега е на двадесет . Но за цената на която съм го закупил преди години сега предлаганите в автокъщите не е съизмеримо на това което пред което предлага една нова Лада за тия пари.

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 08 дек 2016 21:09

Вие сте и по-запознати от мен разгледайте подробно из другите форуми, които естествено са основно руски за повече информация. Търговците вече са доставили и X-Ray дано правилно го пиша но все още няма цена. Има я само като рекламна, и се касае за един чудесен според мен автомобил .

Потребителски аватар
Стаменов
Регистриран: 24 май 2008
Автомобил: ГАЗ-24 Волга

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Стаменов » 09 дек 2016 15:08

На същия двигател съм се спрял, само че за Калина Крос става дума.
...двигателя си е добър но трансмисията и той като че ли не са за тая кола става въпрос за Кроса. Аз също съм бивш собственик на такъв уморен кон, закупен шест годишен сега е на двадесет...
Само аз ли изгубих дирята, или тука стана каша невъобразима?!
Колегата говори за Лада Калина Кросс (произвежда се от 2015), а автора на темата му отговаря за някакви "20 годишни уморени коне".

xm_net

Лада Гранта - Nicko

Мнение от xm_net » 11 дек 2016 11:25

Е, аз го разбрах колегата, какво има предвид (secret) ! Иначе Хрея (X-Ray), както му викат братушките вече го поразгледах (има го в шоурума на НАР), само че още не е обявена цената на която ще се продава. Продажбите ще тръгнат от април или май, а цената ще е ясна до края на тази или в началото на идната година. Заслужава внимание, но не знам с колко ще е по-скъп спрямо Крос-а, а това си има значение... абе изобщо, имам си още няизяснени въпроси за себе си ;)!

Отговори