Лада Гранта - Nicko

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Nicko
Регистриран: 13 ноември 2016
Автомобил: Лада Гранта

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 25 яну 2017 18:34

Прав е колегата,дано не стигаме до смяна на калници. На въпроса за ламарините, работник от фирмата вносител каза че няма проблем. Да се надяваме и да не се налага. Нека се постопли и ще покажа още нещо което ще помогне да съхраним ламарините допълнително. За сега ще кара така, все пак е нова кола . По принцип вносителя би трябвало да обезпечи модела с резервни части , според мен.

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 26 фев 2017 17:02

Нека пораздвижим темата, вчера минахме и първо обслужване според сервизната книжка, до тук проблеми с автомобила няма. По мое усмотрение добавих малко констентна смазка(грес) да не рекламираме марка във форума но от елитна на тези места като мисля да ползвам за пантите друга,в течна форма, която не съм си набавил за сега.Като по мое мнение тук специално има нужда от такива грижи, естествено не забравям и предния и задния капак.
Прикачени файлове
IMG_1006.JPG
IMG_1007.JPG
IMG_1008.JPG

Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Лада Гранта - Nicko

Мнение от viksanlg » 26 фев 2017 20:01

Колега ,като ти гледам данните за километрите ме обзема една носталгия за моята "баба" Лада...

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 11 мар 2017 18:16

Да добавя , ето и новата ни придобивка- оригиналните стелки на Гранта. Изключително подходящ аксесоар и на повече от приемлива цена,имайки в предвид "унивесалните" ,със съмнително качество продаващи се по магазините. Тези съм си ги закупил от НАР .
Прикачени файлове
IMG_1024.JPG
IMG_1025.JPG
IMG_1027.JPG
IMG_1028.JPG

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Лада Гранта - Nicko

Мнение от LADA-2107 » 12 мар 2017 20:23

Отлично колега, много ми харесват. Продължавай в същия дух да допълваш колата и темата. Това ме кара да се замислам още по-силно за новя Лада.

Преди няколко вечери тук в Стара Загора изпреварих една Калина Крос. А в петък още една на влизане в града до "АТЗ-то".

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 12 мар 2017 23:01

По мои наблюдения - лични , май са две "Калина" из региона в скоби(май)😃.Развитието на автомобила ще продължи, но всичко с времето си като изключим качествени ксенони от източна република, и монтиране на детайли от същото качество... и тъй. Колата си е с монтирани по нея маркови детайли- ремъци, крушки и предполагам всички останали по рода им детайли от марки които са елитни и едва ли биха се намерили по-качествени по традиционните магазини. Целта ми е да си я запазя почти оригинална , тъй както си е била, което според мен е и най- добрия вариант. Едва ли пък биха я пуснали и с нещо което няма поне някакво прилично качество.

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 03 юни 2017 23:36

Здравейте колеги,да раздвижим малко темата.Колата вече е на 7500 км,относително икономичен автомобил да се надяваме и здрав.До сега проблеми с нея нямам,да се надявам че и за в бъдеще ще е така.Четейки темата за Веста на колегата по-горе мога да кажа че предимствата и недостатъците са сходни.До тук,както колегата е писал допълнителното обезшумяване не е на много добро ниво,возията също е малко твърда,работата на климатика лично на мен ми харесва.По-горе бях пуснал и снимки на стелките,които за разлика от него аз си закупих от вносителя и които добре паснаха на автомобила-все пак са правени за него .

Nicko

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Nicko » 16 юни 2017 22:25

И така,от колегата xm_net разбрах че тези детайли при други марки се заплащат допълнително.
IMG_1152.JPG
.
IMG_1154.JPG
. Като при Лада въобще не са упоменати . Не знаех че били екстра :police: което още веднъж доказва че автомобила е добър за цената си.
Прикачени файлове
IMG_1153.JPG

Vanko0
Регистриран: 30 май 2018
Автомобил: Lada Granta

Лада Гранта - Nicko

Мнение от Vanko0 » 15 юни 2018 20:30

Здеавейте колеги! От днес и аз съм собственик на Лада Гранта. Като първи впечатления - доста шорок автомобил за размерите си. И сега въпрос към колегата Нико - как се настройва часовника на дисплея? Пробвах какво ли не, но не успях.

mhristo
Регистриран: 31 май 2018

Лада Гранта - Nicko

Мнение от mhristo » 20 юни 2018 01:48

Здравей колега Niko,и аз от скоро съм горд собственик на Лада Гранта.Искам да те попитам, твоята с аларма ли я купи или само с централно заключване?

Отговори