Lada Vesta - xm_net

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Nicko
Регистриран: 13 ноември 2016
Автомобил: Лада Гранта

Lada Vesta - xm_net

Мнение от Nicko » 26 авг 2020 19:20

То мен viksanlg и xm_ net ,май никой не ни чете. (victory) Има колега който поддържа нашето мнение и си кара вестата и той , до тук перфектна-нека си я кара със здраве. Ама с него сме четирима които мислим малко по- различно. Днес реших и да пооправя друг проблем , цапането на дросела - вече 3 пъти го чистя от тия маслени изпарения . Това гаранционно ми го поправиха с пръскането на някаъв спрей което бе равно на 0 (нула). Ще пооравим малко посоката на тия изпарения , защото явно дросела е чувствителен на тия неща. Нова машина е , знаем че при тях все има за дооправяне нещо и че са капризни. Така се развива доста голяма част от бизнеса за съжаление , не само при този производител а при всички. Иначе, понеже съм малко автогазов манияк си имам идеално работеща машина и то икономична спрямо пробега си на газ. Апропо, бях казал че след две обслужвания гаранционно се отказах, моля да бъда извинен- след третото бе това нещо . Пак си върви и си е добре колата, мисля че 6-7 години поне , ако не и повече проблем с нея няма да имам, да се надяваме де.

Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Lada Vesta - xm_net

Мнение от viksanlg » 27 авг 2020 08:48

Ники,какъв е проблема с дросела ,че го чистиш постоянно ? Той трябва да бъде точно омаслен и да не работи на сухо . Няма кола която да и е сух дросела,както и кола която да не гори грам масло.Ако имаш някакви въпроси знаеш ,че можеш да ми звъннеш.

xm_net
Регистриран: 19 декември 2009
Автомобил: Лада Веста

Lada Vesta - xm_net

Мнение от xm_net » 19 окт 2020 19:22

След две години и половина съвсем случайно колега попадна на първата ми Веста. Качена на репатрак и пътуваща най-вероятно някъде към Добрич или региона с оглед на регистрационния му номер...
IMG-e89fd922a186a15757911544cc6d8530-V.jpg

Отговори

Върни се в “Моят автомобил”