ВАЗ 21011 - paradoxx

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
IvO
Регистриран: 14 август 2008

Re: ВАЗ 21011 - paradoxx

Мнение от IvO » 12 окт 2012 19:55

Дайте да съберем 80 лева и да я качим да я замерят. Интересно какви коне ще извади тоя матор.
Мерено е със саксо ВТС , от там идва илюзията, че е 120 коня :Д

Потребителски аватар
Schnitzera
VFTS-CCCP
Регистриран: 17 юни 2008
Контакти:

Мнение от Schnitzera » 12 окт 2012 19:58

То ако става въпрос и Бмв Е34 150 коня натупа на 300 метра права , ама знае ли се ...

П.П На Саксото му дръпна кола разстояние на старта ама онази пича въшка тръгва да върви много после :)

Потребителски аватар
STIFLER_96
Регистриран: 04 октомври 2012

Мнение от STIFLER_96 » 13 окт 2012 09:42

Добре е станала :cheers:

Потребителски аватар
vaz_21013
Регистриран: 12 декември 2010
Автомобил: ВАЗ 2105

Мнение от vaz_21013 » 13 окт 2012 13:30

Доста добра Лада колега ако имаш желание направи един клип да видим как върви ;)

Потребителски аватар
Марто
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Мнение от Марто » 16 окт 2012 09:45

... при описната концепция и от снимките - колата не надхвърля 95 в най-добрия случай 100 кс. (на коляновия вал)
На гумите около 70, което не е лошо за Лада - с тия къси предавки оставя почти всичко след себе си на светофари. Но на максимална скорост е слабо.
Nobody gonna take my car, I'm gonna race it to the ground, Nobody gonna beat my car, It's gonna break the speed of sound, Oooh it's a killing machine, It's got everything, Like a driving power big fat tyres, and everything

Потребителски аватар
Zlata_Ma3x
Регистриран: 07 ноември 2012

Мнение от Zlata_Ma3x » 07 ное 2012 16:58

Много готина жигулка. ;)

Потребителски аватар
paradoxx
Регистриран: 21 март 2008

ВАЗ 21011 - paradoxx

Мнение от paradoxx » 16 сеп 2019 21:21

Какво правите, бе, лададжии? :D :D
Ще перефразирам една поговорка - "Човек, колкото и добре да живее, пак си купува Лада"
Та... да започнем отначало.
Надявам се още да има хора, които да посещават този форум. Хора, които да разбират от коли имам предвид. Май последното ми посещение тук беше преди 10 години :D Мислех, че темата ми е заключена (както бях помолил), но от друга страна се радвам, че не е, понеже не ми се занимава да отварям нова тема и да пиша нови глупости. :D
Та... да започнем отначало :D
По-старите в този форум ме познават, надявам се да ме помнят. За по-новите - питайте старите или прочетете темата. :D
И отново да почна отначало и защо съм тук, и защо пак пиша.
Решил съм (някаква ненормална моя идея) да си купя Лада. Нива. 4х4. Джипка. Такова животно.
Не съм се спрял на мотор, не ме интересува честно казано. По-скоро ще е карбураторче, че не са толкова претенциозни. Както и да е. Моя си работа за какво ще я ползвам, но въпросът ми е друг. А именно - кажете какво е междуболтовото разстояние на джантите и какви други джанти стават за тези коли. Другият ми въпрос е за таблото. Колко е дълго и какво друго може да се натика вместо него.
Имах и още едно питане, ама забравих.
Хайде със здраве останете :)

Потребителски аватар
Schnitzera
VFTS-CCCP
Регистриран: 17 юни 2008
Контакти:

ВАЗ 21011 - paradoxx

Мнение от Schnitzera » 17 сеп 2019 06:22

(shocked)

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

ВАЗ 21011 - paradoxx

Мнение от Денис И. » 17 сеп 2019 21:11

ПОЛЕЗНО ИНФО за джанти - размери, отвори и други ...

А добре дошъл отново. Виж горната тема за джантите пише и PCD-то и от какви други коли стават. За други въпроси за Нивичките, има нови потребители с такива и има доста теми в съответния раздел. Нека запазим темата за колата ти неразводнена за архива :) Може носталгията да те налегне по някое време :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
paradoxx
Регистриран: 21 март 2008

ВАЗ 21011 - paradoxx

Мнение от paradoxx » 18 сеп 2019 21:29

Денис, благодаря ти за линка. Носталгията няма да ме налегне по колата. Минало. Яд ме е само, че я продадох на грешните хора и те я съсипаха. Аз я направих, аз трябваше да я унищожа. Както и да е.
Не ми се отваряше нова тема за две питанки. :) Освен за Нива се оглеждам и за друго 4х4 - Терано или Паджеро. Повече клоня към Терано, де. Основно, обаче, ме влече към Нивата, защото им знам и кътните зъби. Обслужването на Терано и Нива е на кантар. Абе всичко им е на кантар. Плюсът на Нивата е, че няма електроника, която да е претенциозна. Та така :D

Отговори