Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Продавам: 2107 на части

Обяви за купуване/продаване или приемане/даване на подаръци
Потребителски аватар
ceco
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от ceco » 03 фев 2019 22:05

Здравейте , сдобих се с бракувана 2107 , която най-правилно е да даде органите си за последващо ползване , а не да бъде намачкана с мотокар.

ВАЗ 2107 , с 1500 двигател , с 5степенна кутия (за момента не се продава , тъй като има нужда от ремонт на 4та предавка , а имам да избивам много пари :D ) , салона изглежда добре от към пластмаси , мокет... седалките под калъфките не са добри , не са и толкова зле де. Ламарините... предните врати , задния капак - стават за употреба , предния капак има сгънато , а задните врати отвътре ръбовете са ръждясали. Челното и задното (с нагреватели, но не съм ги тествал още , изпуснах студовете :D ) изглеждат добре.

Ето и някакви цени:
1. Двигател - по-разумно е на части , има износени неща , със сигурност сегментите са едно от тях - но да речем 150лв с всичките му агрегати закачени по него;
2. Предни фарове, изглеждат много добре - 50лв двата'
3. Задни светлини - 30лв двете;
4. Челно стъкло - 30лв , върви си с уплътнението и хром лайстната;
5. Задно стъкло - 30лв , пък ако не му работят нагревателите - 20лв. (пак с уплътнение и лайстна);
6. Предна врата - 25лв бройката , може и без механизми и стъкла , за по-ниско доставно тегло , но цената си остава тази;
7. Радиатора е хубав на вид , алуминиев , не тече , термоключа си работи , включва перката - комплект с перката - 30лв;
8. 4бр. алуминиеви джанти R13 , които се виждат на снимките - 80лв , гумите ще ги демонтирам и без друго са за отпадъци;

Пускам и общи снимки на автомобила , а който има нужда от нещо , което не съм му дал цена , да не се притеснява и да пита , най вече за състоянието , а цената ще я измислиме заедно .
Предпочитам комуникацията да става чрез лично съобщение , за да мога да пратя в отговор и някакви конкретни снимки . Но ако нещо е спешно - 0883 376686 Цветан , звънете дълго и упорито :D . За района на Софийското поле , в удобно за мен време , мога и да съм куриер , а за по-хубавите райони на България - с еконт , спийди... нямам намаления никъде :D .
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

messoto
Регистриран: 22 април 2018
Автомобил: ВАЗ 2102

Мнение от messoto » 13 фев 2019 19:22

Здр. интересува ме мокета в какво състояние е? Скъсвания протривания? може ли снимки? ако е ок? каква ще е цената?

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 14 фев 2019 00:20

Цена за волана?

Потребителски аватар
ceco
Контакти:

Мнение от ceco » 14 фев 2019 09:46

Актуални снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Няма ги двигателя с всичките му прилежащи неща , както и радиатора , брони , стопове , мокет и прилежащите му лайсни на мокета.

Волана - продаден

Я да дам цени и на някакви други неща:
1.Фарове - продадени
2.Пластмасови подкалници - продадени
3.Полувалове(полуоски) , здрави лагери и шлици - по 10лв бройката;
4.4-те алуминиеви джанти с дистанционните фланчета и дълги болтове - 80лв ... или 60 джанти и 20 за болтовете и фланчетата;
5.Барабани , триещата повърхнина ми дава повод да мисля , че не са карани много , без счупвания по алуминия - продадени
6.Амортисьори , работят добре , предните са фенокс - продадени
7.Табло с уреди (само часта с уредите , без "кората") - 20лв;
8.Преден капак , като изключа малката вдлъбнатина , състоянието му е не лошо , особено пък за - 10лв :D ;
9.Заден капак , повече от добър - 10лв;
10.Предна врата - 15лв бройката;
...мисля , че цените са добре?

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 16 фев 2019 20:41

Цена за останалата част на таблото, без уредите? Това, което по руските форуми му казват "торпедо".
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
ceco
Контакти:

Мнение от ceco » 16 фев 2019 23:29

Умишлено не съм го споменавал , щото съм го запазил на Момчил Креклешки … разбирай се с него :D . Иначе е факт , че няма и драскотина :) .

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 17 фев 2019 00:36

Аааа... за таблото... Аз съм след въпросния Момчил, преди Вальо. :D :) :lol: (tease) (victory) (hiro)

Отговори