Некоректен админ

Всякакви по смисъл и значение теми / The foreign users are welcome to post their messages in this forum
drdos
Регистриран: 10 декември 2008

Некоректен админ

Мнение от drdos » 31 юли 2020 17:31

Мнението ще бъде изтрито скоро. Както и профила ми.Кой видял, видял. Та значи 12 години съм в тоя форум.12 години премеждия и любов към марката. И постнах аз една обява,че продавам алтернатор за Самара. Не че в olx и bazar няма да го продам по -бързо. Ама от уважение към общността.И мнението ми беше ИЗТРИТО..Получих мейл със заглавие ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ и линк към правилата на форума. Не съм оставил телефон. Това не е предупреждение. Предупреждение е да можеш да се коригираш. Справка - тълковен речник. Можех да добавя телефон. Това е интернет тоталитаризъм. Крайно отвратен и обиден съм от админите конкретно от denis който постъпи така и въпреки многото готини хора тук не желая да присъствам в тоталитарен форум с админи - втръснати капути. Вас ако ви кефи - ок.eNjoy..Бахти още не сами изтрили профила..админи да видиш...бих си го изтрил сам, ако имаше такава опция....не е тоталитарен форума, честно..
Последна промяна от drdos на 01 авг 2020 07:26, променено общо 1 път.

drdos

Некоректни админи

Мнение от drdos » 31 юли 2020 18:48

...още не сте ми изтрили профила?
Последна промяна от drdos на 01 авг 2020 07:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Некоректни админи

Мнение от MOTO`manqk » 31 юли 2020 19:08

Нхх.. :shock: голема работа, хора живеят без крайници или без питейна вода, ти за една обява, не се коси такъв брато, живота наистина е твърде кратък за да си го вгорчаваме и изнервяме така сами, с две думи: "питай си хуя" ;)
Факт че е в повече да я изтрие, могъл е да ти напише да включиш и телефон и готово, ама па и ти се държиш се едно си на 15, извинявай че така ти го казвам, но така го чета, а щом от 12 си във форума, значи не си пишлеме, нито те знам нито те познавам, под общ знаменател сте ми, Стъбилки! Щом се радвате и още интересувате от лади, тука е местото в бг, факт че замря много форума, може би щото пораснахме и не ни се занимава вече с навиване на пружини една в друга и с нагорели чукчета и тнт.... :lol: и няма кво толко да си пишеме, но с тва заяждане и ти нищо няма да постигнеш повярвай, само на себе си вредиш, опитай с добро, три реда една снимка 4 клика и имаш обява, много повече енергия и време си похабил за тия гневни постове, и без тва останахме шепа хора тука. Приеми че си сбъркал поправи си грешката, и си живей живота.

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Некоректни админи

Мнение от Viper » 31 юли 2020 20:59

drdos, не се напрягай толкова много, ще ти излезе някой хемороид.
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Некоректни админи

Мнение от LADA-2107 » 02 авг 2020 01:25

Какъв тоталитаризъм, какви 5 лв??? Има правила и те са за всички. В България всеки разбира демокрацията като: "Ще правя каквото искам и никой нищо не може да ми каже!". Да, ама не става точно така и започвате да ревете. Всеки напира да е специален и да е над нещата, над правилата.

Като не ти харесва ходи пускай обяви в групите "у фейса". Там с една дума без подробности и пояснение пиши какво продаваш. После ако някой евентуално ти пише коментар задължително му отговори: "Подробности само на ЛС..." Защото разбираш ли е голяма тайна от кой град си, как се казваш и какъв ти е телефонния номер. Защото е много трудно да направиш 4-5 снимки.

Като искате да продадете нещо, постарайте се да съставите коректна и изчерпателна обява. Най-лесно е да плюем.

drdos

Некоректни админи

Мнение от drdos » 02 авг 2020 17:52

Изказваш се свръхнеподготвен. Не те познавам, може да си точен пич, може да си бастун, дано да е първото и просто да си се объркал. В профила ми пише от кой град съм, както и в обявата! Снимка имаше, както и подробно описание на артикула на правилен Български език, без правописни грешки, както е модерно и тук.Нямаше единствено телефон. Но съобщенията във форума са вид комуникация също. Така, че тфа правило е тъпо. Особено като се има в предвид колко човека са останали тук е мнооо яко да се гонят и отвращават от форума последните останали.И като се има в предвид, че шанса да го продам тоя алтернатор тук, а не в olx, или базара е минимален и че съм го постнал тук единствено от уважение към общността - и въпреки това получавам такова отношение, замисли се кой си и къде си.... Денисчо, любителю на изтриванията, къде спиш.Нали те сърбят пръстите да изтриваш? Щото хората са се скъсали да пишат.Убиваш форума. Що не си ми изтрил още 12 годишния профил? Останете си тука 5 човека и си разказвайте едни и същи вицове щом ви кефи тая политика. И форума Е тоталитарен. Както всички форуми дето ХЕР Денисчо е замесен. Аре трии. Обявата ми можа да изтриеш, а профила ми трети ден нещеш.Трии дейба. Играй си сам в пясъчника. Искаш ли да си направим двамата IQ тест да видим на кой ще е по висок?Или ми трии профила, или ми върни обявата от кошчето, за да добавя телефон. Няма да я напиша наново.Също така искам или публично извинение за малоумната ти грубост, или триене на профила ми, подчертаващо малоумната ти грубост.Айде действай че още мога да пиша па не съм стигнал до майките още.. Трииии дейба.Покажи себе си.

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Некоректни админи

Мнение от MOTO`manqk » 02 авг 2020 18:30

:lol: :lol: :lol:

drdos

Некоректни админи

Мнение от drdos » 02 авг 2020 18:49

фън,а..а хер денисчо мълчи..още не ме е изтрил..хайде хер Денисчо, изтрии ме и покажи, че съм прав..dell.dell.dell.dell..та да видите какви админи и модератори си имате

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Некоректен админ

Мнение от Денис И. » 03 авг 2020 10:52

Първо, нека упражня правото си на тоталитарност и сменя заглавието на темата на "Некоректен админ", а не админи, тъй като има и други администратори, които не заслужават обидите ти, тъй като аз бях този, който ти сложи предупреждение.

Второ, имаше 24 часа да ми пишеш ЛС, в което да оставиш един телефон, аз, за да не ти причинявам дискомфорт, щях да го добавя в обявата и да я върна. Ти обаче избра да ме псуваш.

Трето - както каза Сашо - правилата са за всички! Можеш да си пуснеш отново обявата според правилата и тогава няма да имаш никакъв проблем. Телефонът е задължителен (както и в olx) за да избегнем некоректните купувачи/продавачи, тъй като от няколко години за да си купиш дори предплатена SIM карта ти искат документ за самоличност. Това малко или много ограничава възможностите за измами. Ако комуникацията е само във форума, чрез ЛС, то при евентуална измама няма да има как да те намери човек.

Съжалявам, че пазя колегите лададжии от измами и това ти е причинило дискомфорт. Надявам се да приемеш извинението.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори

Върни се в “Общи приказки”