Цялостно боядисване, има ли смисъл ?

Поправки, възстановяне и изграждане на детайли и части.
ndimov1990
Регистриран: 08 март 2017
Автомобил: ВАЗ 2107

Мнение от ndimov1990 » 06 май 2017 20:55

Здравейте на всички, така както и вие и аз съм лададжия, всеки ден някой ми опява да си купя западна кола, но аз искам да си карам ладата. Моята е 2107, 95г, на 44хил. км. обаче ръждата тръгна отвсякъде, калници, прагове, врати, отделно предни греди за крика изгниха. Искам да ви попитам има ли смисъл да се прави това купе и колко ще ми струва, предполагам много защото иска кърпене, смяна прагове, греди за крик, боядисване, доста неща по външния вид, моля дайте вашето мнение. И ако се боядисва дайте ми идеи къде да я закарам. Ако искате и снимки ще направя.

Благодаря !

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 08 май 2017 11:58

Смисъл винаги има ако го чувстваш така. Ти тръгваш да пишеш и питаш веднага за финала на цялото упражнение - боядисването. Подготовката и изкърпването е 90% от успеха, защото подготвена ли е зле, то даже най-перфектното боядисване няма да скрие дефектите и ръждата ще тръгне отново още следващата зима.

Предлагам ти да прочетеш следната тема за правилната реставрация на една Класика - ВАЗ 2101 - m_g
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
skameykin22
Регистриран: 07 юни 2017
Контакти:

Мнение от skameykin22 » 07 юни 2017 12:25

Да, има, няма да споря.

Отговори