Монтаж на предна линия.

Варианти, проблеми, проекти, включва и видеосистеми.
philipp
Регистриран: 10 юли 2012
Контакти:

Re: Монтаж на предна линия.

Мнение от philipp » 06 дек 2012 22:03

Не са ли те учили на курсовете, че тази степенка е, за да стои на нея левия ти крак по време на движение? Тази ергономия не е измислена просто така - там му е мястото! Има отношение към ефективни и най-вече точни движения за натискане на съединител и спирачка.

В този смисъл - ти къде си го мандахерцаш (левия крак), след като очевидно "не закачаш", сиреч не стъпваш върху говорителя, който е там? Сигурно го държиш сгънат стъпил на пода?

Дано не ти се налагат аварийни спирания.

Иначе за пасажерите е все тая.

Потребителски аватар
Tas4o
Регистриран: 04 юни 2009

Мнение от Tas4o » 07 дек 2012 10:25

Незнам при ладите как е, но при мен тая основа върху която съм направил отливките е оригинална. Говорителя е изпъкнал с точно 3 пръста. Крака си го държа пак там, където съм си го държал винаги: отляво на съединителя, върху гърбицата на калника.

philipp
Регистриран: 10 юли 2012
Контакти:

Мнение от philipp » 09 дек 2012 00:56

В такъв случай няма проблеми. Снимките явно са ме подвели, че говорителите са именно върху степенките на "гърбицата на калника".

Потребителски аватар
amitko
Регистриран: 30 декември 2008
Контакти:

Мнение от amitko » 09 дек 2012 18:10

Основния проблем е, че е абсолютно аматьорска работа. Това обяснява липсата на бас, както и вероятно покъртителния звук.

Високоговорителите не се слагат където дойде и в каквото дойде. Можеше да се свалят параметрите на говорителите и да се сметнат кутиите....имайки предвид качеството им, вероятно двете кутии ще трябва да са различни.

Потребителски аватар
Tas4o
Регистриран: 04 юни 2009

Мнение от Tas4o » 10 дек 2012 14:39

Звука в момента си има всичко необходимо, след направените допълнения! Много добре знам, че се изчисляват обеми и т.н.. Още преди да ги направя знаех какъв ще е звука, но също знаех, че ще имам бас
в багажника. Качеството на звука в момента е на едно добро ниво, а аз обичам качество, а не сила.

Отговори

Върни се в “Автомобилни озвучителни уредби”